Lodzki KS - Slask

Typy bukmacherskie na każdy mecz polskiej Ekstraklasy. Uwaga (!) wysoki yield. Nasi eksperci typują i podają analizę do spotkań polskiej ligi.
Regulamin forum
Polska Ekstraklasa

Ekstraklasa to najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Polsce. Każdy fan piłki nożnej powinien śledzić wyniki, terminarz, króla strzelców i puchar polski. Kto zostanie mistrzem w tym roku? Lech Poznań, Legia Warszawa, Wisła Kraków, a może ktoś inny?

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi polskiej oraz profesjonalne analizy spotkań polskiej Ekstraklasy.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze polskiej Ekstraklasy, opisy odbytych spotkań ligi polskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Ekstraklasie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzysiekmks
Posty: 5495
Rejestracja: 19-02-2009, 20:35

Lodzki KS - Slask

Post autor: krzysiekmks » 07-12-2011, 19:04

Analiza meczu Lodzki KS - Slask oraz najlepsze typy
ObrazekObrazekObrazek


17 kolejka Ekstraklasy


Obrazek
1x2

4.35 3.30 1.75



Hej [you], co sądzisz o tym meczu? Czy odds makerzy dobrze ustalili linie :?:
Wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:

Awatar użytkownika
Aragorn
Posty: 4058
Rejestracja: 12-08-2010, 19:39

Post autor: Aragorn » 08-12-2011, 09:05

ŁKS po stracie trenera w osobie Michała Probierza znów popada w przeciętność i zastój, który może grozić spadkiem z ligi. Mówi się choć tylko za ''kulisami'', że ŁKS mógłby się wycofać z gry w ekstraklasie. ŁKS w ostatniej kolejce przegrało wysoko z Lechem 0-4. W tabeli są na czternastym miejscu z dorobkiem piętnastu punktów. Śląsk natomiast pewnie zmierza po lidera, by spokojnie ''przespać'' zimę. W ostatniej kolejce pokonał Górnika 2-0 na wyjeździe. Jest liderem z dorobkiem trzydziestu czterech punktów. Pięć ostatnich kolejek to cztery punkty ŁKS przy jednym zwycięstwie i remisie i dwanaście Śląska przy czterech zwycięstwach. U siebie ŁKS zaledwie jedno zwycięstwo, dwa remisy oraz cztery porażki. Śląsk na wyjeździe najlepiej w lidze z sześcioma zwycięstwami i dwoma porażkami. W tym sezonie we Wrocławiu wygrał Śląsk 4-0 i chyba nikt nie spodziewa się po ŁKS-ie, że może odebrać punkty Śląskowi. Warto zagrać na to spotkanie, ponieważ Śląsk wie o co gra w tym spotkaniu i włożą zapewne pełnię swoich możliwości by wygrać to spotkanie i utrzymać fotel lidera.

ŁKS – Śląsk
typ: 2
kurs: 1.72 :tobet:
stawka: 6j.
Dawniej mariusz26hehe --> teraz Aragorn

Awatar użytkownika
pawlus17
Posty: 6056
Rejestracja: 02-12-2009, 19:25

Post autor: pawlus17 » 08-12-2011, 12:09

ŁKS-Śląsk

ŁKS po odejściu Michała Probierza znajduje się w podobnej sytuacji jak na początku sezonu, czyli przegrywa swoje mecze dość wysoko.DO tego wszystkiego dochodzi bardzo słaba sytuacja finansowa klubu. Nie wiadomo czy ŁKS zobaczymy w ogóle na boisku.
W ostatniej kolejce Łodzianie przegrali na Lechu aż 4-0.
Śląsk to lider tabeli. W poprzedniej serii spotkań wygrał na ciężkim terenie w Zabrzu z Górnikiem 2-0.
W poprzedniej rundzie padł wynik 4-0 dla Śląska. Może teraz nie będzie aż tak wysokiego wyniku, ale myślę, że lider nie będzie mieć wielkich problemów z ŁKS-em.

ŁKS-Śląsk
typ 2
kurs betsson-brak-polskiej-licencji! 1,65
6/10
Cracovia Pany

Awatar użytkownika
Mefiu
#Weteran
#Weteran
Posty: 4157
Rejestracja: 04-04-2007, 17:14

Post autor: Mefiu » 09-12-2011, 16:28

Łódzki Klub Sportowy - WKS Śląsk Wrocław

Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 1.75
9/10
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

Typ: Śląsk Wrocław -1.5
Kurs: 3.00
5/10
:bet365-brak-polskiej-licencji!:


W niedziele o godzinie 14.30 na stadionie w Łodzi obejrzymy kolejne spotkanie w ramach polskiej Ekstraklasy w którym brać będzie udział miejscowy klub ŁKS oraz lider tabeli Śląsk Wrocław.

Zacznijmy od faworyta, czyli drużyny gości. WKS na wyjazdach spisuje się rewelacyjnie, aż sześć zwycięstw w ośmiu rozegranych pojedynkach przy czym strzelił 14 bramek i stracił połowę mniej. Pokonał takie ekipy jak Jagiellonie, Cracovię, Zagłębie, Zabrze czy także i Legię Warszawę. Przegrał jedynie w Bełchatowie i Kielcach, drużynach lepiej spisujących się od klubu Łódzkiego. WKS ma obecnie dwa punkty przewagi nad drugimi w tabeli Wojskowymi i jeśli nie chce stracić fotela lidera przed przerwą zimową musi po prosto wygrać to spotkanie. Jeśli Legia wygra swoje spotkanie z Cracovią, a zapewne tak będzie, a Śląsk straci w niedziele punkty to Legioniści obejmą fotel lidera. Nie mówiąc już o tym, że za plecami czają się także inni rywale i nie wygodnie byłoby na ostatnią kolejkę przed przerwą pozwolić na zniwelowanie swojej przewagi, nad którą pracowali szesnaście kolejek. Do tego Śląsk ma obecnie cztery wygrane z rzędu na terenach przeciwników, a w niedziele przedłuży je do pięciu.

Przyjrzyjmy się jeszcze tylko ekipie gospodarzy. U siebie tylko jedno zwycięstwo i to z beniaminkiem Podbeskidziem. W ostatnich spotkaniach na swoim stadionie zmierzyli się choćby z Jagą (1-1), Chorzowem (0-4) czy też Wisłą Kraków (1-2). Ekipie z Łodzi lepiej wychodzą spotkania wyjazdowe, gdzie mają trzy wygrane, ale być może to ze względu na charakter terminarzu. Ostatni ich mecz miał miejsce w Poznaniu gdzie zostali zmiażdżeni przez miejscowego Lecha aż 4-0. Tym razem wynik z pewnością nie będzie aż tak wysoki, ale myślę, że Wrocław spokojnie jest w stanie wywieźć trzy punkty z zapasem dwóch bramek.
Gram, żeby grać.

emil1910rts

Post autor: emil1910rts » 11-12-2011, 00:42

Podejrzewam,że to będzie trudny mecz dla Śląska.ŁKS powinien w końcu zagrać dobry mecz i postarać się o jakieś punkty.Pytanie czy starczy łodzianom koncentracji przez pełne 90 minut.Z tym może być różnie i tu upatruje rozstrzygnięć w tym spotkaniu.Śląsk pewnie zagra swoje.Zespół ten udowadnia z meczu na mecz iż jest wartościową drużyną jak na polskie warunki.Jeśli ŁKS zagra dobrze w obronie Śląskowi może być ciężko wywieźć z Łodzi 3pkt.
Jakbym miał się decydować to wolałbym zagrać under 1,5 gola w pierwszej połowie.W polskiej Ekstraklasie pierwsze połowy rzadko obfitują w gole,więc myślę,że byłoby to dobre rozwiązanie.

Retsel
Posty: 680
Rejestracja: 13-09-2011, 14:58

Post autor: Retsel » 11-12-2011, 09:46

ŁKS Łódź- Śląsk Wrocław 2 1.75 :bet365-brak-polskiej-licencji!: W niedzielne popołudnie spotkają się dwie różne drużyny. Łks Łódź starający utrzymać się w lidze i Śląsk Wrocław z mistrzowskimi aspiracjami. W drużynie gości wystąpi dziś czterech byłych graczy ŁKSU (Madej, Kaźmierczak, Mila i Gikiewicz). Z pewnością będą chcieli pokazać się dzis z jak najlepszej strony. W drużynie gości zabraknie dziś Kujawy, Szczota i Golanskiego. Natomiast drużyna z Wrocławia nie skorzysta z Spahica oraz Voskampa. Problemem Lenczyka jest brak zdrowego napastnika, Diaz ma kontuzjowany palec u stopy. Być może w tym spotkaniu zobaczymy wariant, gdzie wysunietego napastnika zagra Sobota, tak jak to było w ostatnim, wygranym meczu z Górnikiem 2:0. Zdezorganizowany Łks powinien nie mieć większych szans w starciu z Milą i spółką.

xgor
Posty: 355
Rejestracja: 24-03-2007, 09:47

Post autor: xgor » 11-12-2011, 12:05

Nie widze innej możliwości dzisiaj jak zwycięstwo Śląska. LKS po odejściu Probierza znowu wrócił do dyspozycji z poczatku sezonu, czego przykładem byl ostatni mecz w Poznaniu. Śląsk wie jak ogromną szanse ma na ucieczkę peletonowi i spędzenie zimy w fotelu lidera. Znajac mądrośc trenera i widząc dyspozycję lidera to inny wynik niż zwyciestwo Wrocławian byłby niespodzianką

typ: 2
kurs 1,75
:expekt-brak-polskiej-licencji!:

olejnickmonika
Posty: 223
Rejestracja: 13-07-2008, 11:11

Post autor: olejnickmonika » 11-12-2011, 14:32

widze ze jestem jedyny ktory ma troche ine zdanie ale co mi tam wyrazic je moge. uwazam ze wspolczynnik na lks jest strasznie wysoki (pewnie wiekszosc ludzi zazuci mi ze zaslozenie) ale jednak slask dla mnie takim bezwzglednym faworytem dla mnie nie jest. lks gra w kratke przewaznie slabo ale jednka potrafil juz nazbierac troche punktow. ostatnio przegral wysoko to fakt i zaslozenie tez fakt ale slask swojego ostatniego wyjazdu na stadionie gornika tez nie mial wybitnego. wygral ale jakby gornik zagral skutecznie jak w sumie przyzwyczail w tym sezonie mogl slas zatrzymac. postawilem u buka niewiele ale jednka na gospodarzy
1x 2.05
1 5.00

Retsel
Posty: 680
Rejestracja: 13-09-2011, 14:58

Post autor: Retsel » 11-12-2011, 16:35

:dobrze: :dobrze: :dobrze: 1-2 W 20 minucie postawiłem jeszcze raz na Śląsk przy kursie 5.0, musieli ten mecz wygrać!

Awatar użytkownika
Aragorn
Posty: 4058
Rejestracja: 12-08-2010, 19:39

Post autor: Aragorn » 12-12-2011, 08:16

mariusz26hehe pisze:ŁKS po stracie trenera w osobie Michała Probierza znów popada w przeciętność i zastój, który może grozić spadkiem z ligi. Mówi się choć tylko za ''kulisami'', że ŁKS mógłby się wycofać z gry w ekstraklasie. ŁKS w ostatniej kolejce przegrało wysoko z Lechem 0-4. W tabeli są na czternastym miejscu z dorobkiem piętnastu punktów. Śląsk natomiast pewnie zmierza po lidera, by spokojnie ''przespać'' zimę. W ostatniej kolejce pokonał Górnika 2-0 na wyjeździe. Jest liderem z dorobkiem trzydziestu czterech punktów. Pięć ostatnich kolejek to cztery punkty ŁKS przy jednym zwycięstwie i remisie i dwanaście Śląska przy czterech zwycięstwach. U siebie ŁKS zaledwie jedno zwycięstwo, dwa remisy oraz cztery porażki. Śląsk na wyjeździe najlepiej w lidze z sześcioma zwycięstwami i dwoma porażkami. W tym sezonie we Wrocławiu wygrał Śląsk 4-0 i chyba nikt nie spodziewa się po ŁKS-ie, że może odebrać punkty Śląskowi. Warto zagrać na to spotkanie, ponieważ Śląsk wie o co gra w tym spotkaniu i włożą zapewne pełnię swoich możliwości by wygrać to spotkanie i utrzymać fotel lidera.

ŁKS – Śląsk
typ: 2
kurs: 1.72
stawka: 6j.
ŁKS – Śląsk 1-2 :plus: +10.32j.
Dawniej mariusz26hehe --> teraz Aragorn

Awatar użytkownika
pawlus17
Posty: 6056
Rejestracja: 02-12-2009, 19:25

Post autor: pawlus17 » 13-12-2011, 12:17

pawlus17 pisze:ŁKS-Śląsk
typ 2
kurs betsson-brak-polskiej-licencji! 1,65
6/10
:plus:
wynik 1-2
Cracovia Pany

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci