Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +500 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Forbet
650 PLN
dodatkowo »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN

Od 12 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

Puchary w Hiszpanii - 2017/2018

Analizy spotkań primera division. Najlepsze typy bukmacherskie na wszystkie spotkania każdej kolejki ligi hiszpańskiej oraz mecze pucharu króla. Tutaj też najlepsze strony z typami hiszpańskimi!
Regulamin forum
Primera division

Leo Messi, Cristiano Ronaldo, FC Barcelona, Real Madryt, co łączy te rzeczy? Tak - Primera division! Fani piłki nie mogą nie śledzić zmagań w najlepszej obecnie klasie rozgrywkowej na świecie – ligi hiszpańskiej.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi hiszpańskiej oraz profesjonalne analizy spotkań Primera division.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Primera division, opisy odbytych spotkań ligi hiszpańskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Primera division.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Puchary w Hiszpanii - 2017/2018

Post autor: Slodziak » 08-07-2017, 20:05

2017/2018
Obrazek

W tym temacie zapraszamy do analizy wszystkich spotkań pucharowych rozgrywanych w Hiszpanii.
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Re: Puchary w Hiszpanii - 2017/2018

Post autor: baku193 » 13-08-2017, 06:01

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 22:00
Spotkanie Barclona - real M
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.35
Buk Sportingbull
Analiza: Już dziś rozpoczyna rozgrywki Hiszpańska ekstraklasa piłkarska w którym ekipa Barcelony podejmowała będzie Madrycki Real. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu , grają na swoim stadionie gdzie raczej rzadko zdarza się im przegrywać spotkania, są to jednak mecze z cyklu gdzie wszystko może się zdarzyć, ja postanowiłem iśc w kierunku bramek oraz typu iż oba zespoły strzelą co najmniej po jednym golu, bowiem z takim potencjałem ofensywnym chyba inaczej być nie może . Barcelona na własnym stadionie , ostatnio nie zdobyła gola w spotkaniu z Juventusem w lidze mistrzów, Madrycki Real natomiast na wyjeździe strzelał bramki w ostatnich 20 spotkaniach a na stadionie Barcelony do 0 przegrał w 2010 roku , tutaj na pewno obie ekipy zagrają do przodu bo z tego co pamiętam ,mecze o Superpuchar Hiszpanii tak właśnie wyglądały, myślę że znów zobaczymy jakichś wysoki wynik 2:2 może 3:2 dla którejś z ekip, wątpie żeby tutaj którakolwiek ekipa kalkulowała i chciała zagrać na defensywnie. Dlatego też ja postawię na sporo bramek w tym spotkaniu

Awatar użytkownika
Leszczu
-#elita
-#elita

Post autor: Leszczu » 30-08-2017, 07:32

HISZPANIA: Puchar Króla
Badalona - Elche
30.08.2017 19:00
Typ: 2
Stawka: 1/10
Kurs: 2.25
:totolotek:

Startuje tegosezonowy Puchar Króla. Dla mnie w tym meczu faworyt jest jeden - goście. Pamiętam jeszcze jak grali na najwyższym poziomie rozgrywek w Hiszpanii, ale kiedy to było nie pamiętam :P W ostatnim sezonie zanotowali kolejny spadek, ale widać, że tutaj powinno pójść im nieco lepiej. W tym spotkaniu będą rywalizować z ekipą z ich obecnych rozgrywek i widać, że nie jest to ich półka. 3 dni temu Elche pokazało swoja moc i ograło Badalone aż 5:1. Co się mogło zmienić od tego czasu? Dla mnie nic, a trener widząc taka przewagę nad zespołem przeciwnym raczej nie powinien przesadzić w modyfikowaniu składem.

:zle: 2:2

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 03-01-2018, 19:42

Pilka nozna/Hiszpania Puchar
Godz: 19:00
Spotkanie Celta-Barcelona
kurs: 2.40
Buk : Sportingbull
Analiza: 1/8 finału w Hiszpańskim Pucharze Króla, Celta Vigo na swoim stadionie podejmowała będzie Barcelonę, goście w tym momencie są w bardzo wysokiej dyspozycji , nie przegrali 25 kolejnych spotkań od sierpnia roku poprzedniego gdzie ponieśli dwie porażki pod rząd z zespołem Madryckiego Realu, w tym czasie Barcelona rozegrała 25 meczy z których wygrała 20 i w 5 podzieliła się punktami. Celta natomiast nie ma co porównywać do lidera La Liga, jest to ekipa która gra bardzo w kratkę,ale spotkania z Barceloną na własnym stadionie lubi i potrafi w nich ugrywać niezłe wyniki, ostatnie 2 spotkania wygrała strzelając w kązdym z meczy po 4 bramki, niedawno nawet oba zespoły spotkały się ze sobą na stadionie Barcy i padł remis po 2, wiadomo iż Barca miała więcej z gry, ale goście potrafili się umiejętnie obronić. W tym meczu Celta również moim zdaniem powinna zawalczyć o korzystny wynik jeżeli chce wyjść zwycięsko z tej pary , na pewno na wyjeździe będzie jeszcze trudniej . W tym meczu postanowiłem zagrać na bramki, myślę że BTS jest jak najbardziej możliwy, oraz remis, stawiam na wynik 2:2 po 90 minutach tej rywalizacji.

Awatar użytkownika
Poldi201

Post autor: Poldi201 » 09-01-2018, 15:55

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar
Godzina: 21:30
Spotkanie: Valencia - Las Palmas
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,34
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Witam,
Przed nami rewanżowe spotkanie Pucharu Hiszpanii pomiędzy Valencia a Las Palmas, w pierwszym meczu gdzie Las Palmas było gospodarzem zremisowali 1:1 niby pechowo bo stracili gola na 1:1 dopiero w 85 minucie ale także szczęśliwie bo Valencia przeważała całe spotkanie... Las Palmas oddało tylko 1 celny strzał w tym meczu i na szczęście dla nich celny. Za Valencia przemawiało wszystko w tamtym spotkaniu prowadzili grę oddali dużo strzałów bo aż 17 ... ale wywieźli tylko i aż remis 1:1.
Dziś Valencia zaatakuje u siebie od pierwszej minuty i będą chcieli strzelić szybko bramkę aby prowadzić grę. W obu ekipach zapewne dojdzie do kilku roszad w składzie bo przed nimi za niedługo mecz w lidze... W weekend Valencia wygrała u siebie 2:1 z Girona natomiast Las Palmas przegrali u siebie 1:2 z Eibarem.
Wydaje mi się, że obejrzymy dość ciekawe i otwarte widowisko ze sporą ilością bramek z obu stron... Liczę, że gospodarze nie oleją tego spotkania a jeśli tak się stanie to widzę dość wyraźne zwycięstwo 3 może 4 do 1.
Powodzenia

Awatar użytkownika
Poldi201

Post autor: Poldi201 » 09-01-2018, 15:56

Atletico Madryt - Lleida
Atletico strz. +2,5 1,70 eFortuna

Króciutko, Atletico ma już zapewniony awans do następnej fazy gdyż pierwszy mecz na wyjeździe wygrali aż 4:0... I trener D. Simeone zapowiedział, że da odpocząć swoim kluczowym graczom ale 11-stka która ma wyjść dziś nie jest wcale taka słaba...

Atak: Torres, Costa - Costa za czerwoną kartkę będzie pauzował w weekend dlatego dziś dostanie szansę gry
Pomoc: Carrasco, Gabi, Augusto, Vitolo - Vitolo nowy nabytek ma zagrać swój pierwszy mecz od 1 minuty... Carrasco ma zagrać również od 1 minuty
Obrona: Sergi, Savic, Montoro, Juanfran - czyli 2 doświadczonych Savic i Juanfran zawsze trzymają swój poziom.. Savić nie zagra w ligowym meczu dlatego dziś rozegra spotkanie
Bramka: Moya

Tak jak widzimy, ten skład nie jest tak słaby... Lleida jest drużyną słabiutką co pokazali u siebie.

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 10-01-2018, 17:33

Dyscyplina Pilka nożna ucha Hiszpanii
Godz: 19:30
Spotkanie Sevilla-Cadiz
Kurs 2.40
Buk Sportingbull
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach pucharu Króla , w pierwszym meczu rozegranym na stadionie Cadiz, Sevilla pewnie wygrała o:2 i praktycznie tamtym wynikiem zapewniła sobie awans do dalszych gier. Teraz zostaje tylko dopełnić formalności przed własną publicznością., gdzie gospodarze zazwyczaj wygrywali lub remisowali, w poprzedniej kolejce w spotkaniu derbowym zaliczyli wpadkę i ulegli 3:5 , jednak wcześniej notowali praktycznie same zwyciestwa, na swoim stadionie więc bilans mają bardzo dobry. Ekipa przyjezdnych już ten puchar może traktować troszkę luźniej i w tym meczu spróbować zagrać trochę zmienionym składem, jestem pewien że to gospodarze od pierwszych minut meczu zaatakują a ekipa przyjezdnych będzie nastawiona tylko i wyłącznie na kontry. Goście co prawda są wiceliderem 2 ligi Hiszpańskiej i traca tylko 1 punkt do lidera, ale tutaj to gospodarze powinni zawalczyć o zwycięstwo pomimo iż wynik z pierwszego meczu wystarczy na spokojnie utrzymać. Mój typ na to spotkanie to wygrana Sevilli tak do połowy jak i na koniec meczu , myślę że goście nie strzelą tutaj ani jednej bramki, mimo iż defensywa sevilli zostawia wiele do życzenia.

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 16-01-2018, 20:55

Spotkanie Atletico-Sevilla
Kurs 2.50
Buk Sportingbull
Analiza: Atletico Madryt na własnym stadionie podejmowało będzie drużynę Sevilli. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jak i do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Na swoim stadionie gospodarze niezwykle rzadko traca punkty , nie poszło im w Lidze Mistrzów,ale teraz został im już tylko liga oraz puchar Króla. Gospodarze w ligowej klasyfikacji są na pozycji wicelidera i w tym sezonie ponieśli tylko 1 porażkę , widać że poukładali sobie wszystko od poprzedniego sezonu i grają futbol na prawdę na wysokim poziomie. Sevilla natomiast na wyjazdach gra niezwykle słabo, przegrywa co najmniej w co drugim spotkaniu ligowym jak i pucharowym. Goście nie lubią również występować na tym stadionie, od roku 2000 wygrali tylko 3 razy , zremisowali 6 i ponieśli 11 porażek. Atletico nie traci również bramek,ale wiemy jak przyjezdni grają z przodu , często trafiają do siatki swoich rywali , ale mają problemy z grą w obronie, traca za dużo bramek czego przykład mieliśmy między innymi w meczach w lidze mistrzów gdzie sevilla traciła mnóstwo bramek . Mam kilka typów na to spotkanie, postawiłbym na over w bramkach pomimo dobrej defensywy ekipy z Madrytu, oraz to iż oba zespoły strzelą bramkę.

typerex

Post autor: typerex » 17-01-2018, 17:43

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Atletico - Sevilla
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 4.5
Bukmacher: Totolotek

Ciekawie zapowiada się dzisiejszy wieczór z Pucharem Hiszpanii. Największe zainteresowanie wzbudzą pewnie Derby Barcelony, ale dwie godziny wcześniej w Madrycie Atletico podejmie Sevillę. Gospodarze są aktualnie w lepszej formie, ale moim zdaniem przyjezdnych nie można tak łatwo skreślać, zwłaszcza przy takich kursach. To już ćwierćfinał, więc nie można mówić tu o słabych zespołach, a takie faworyzowanie Atletico to okazja do poszukania kursu na underdoga. W Totolotku całkiem rozsądnie wygra opcja bez remisu i to właśnie w ten sposób pogram na gości, 4.50 mnie zadowala, a czuję, że Sevilla zrobi niespodziankę ;).

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 17-01-2018, 20:17

Godz: 21:30
Spotkanie Leaganes-Real M
Typ: Przedział bramek 34-4
Kurs 2.33
Buk Sportingbull
Analiza: Pierwsze spotkanie w ramach pucharu króla, Real Madryt pojedzie na stadion do Leganes, goście są kompletnie bez formy, przegrywają najmniej spodziewanym momencie, nawet w poprzednim meczu z zespołem Villarealu u siebie na stadionie przegrali chociaz byli zespołem znacznie lepszym i stworzyli sobie bardzo dużo sytuacji podbramkowych, teraz na pewno real będzie próbował już w pierwszym spotkaniu z beniaminkiem przybliżyć się do awansu do dalszych gier, ale Leganes nie jest łatwym rywalem, nie przez przypadek gospodarze na swoim stadionie w poprzednich 10 spotkaniach zanotowali zaledwie 2 porażki , jedną na pewno wkalkulowaną przegraną z Barceloną oraz wpadkę z Getafe , poza tym grali dobrze i skutecznie przegrał tutaj dwukrotnie Villareal, raz sociedad, nie wygrała ekipa Madryckiego Atletico. Real na wyjazdach gra różnie, potrafi wygrac wysoko jak z apoelem ale czasem niespodziewanie stracić punkty, na pewno puchar jest teraz bardzo ważny dla Zidana, który zdaje sobie sprawę iż w lidzę nie ma juz na co liczyć, trzeba walczyć na frontach na których jeszcze jest coś do ugrania . Postawię tu na zwycięstwo "Królewskich" do połowy jak i na koniec spotkania.

ODPOWIEDZ