Najlepsze bonusy bukmacherskie: Unibet, Totolotek, Betclic, Sekabet, Lsbet, Expekt
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu !
2. Sekabet
100 pln
bez ryzyka
3. Unibet
200 PLN
bez ryzyka »
4. Expekt
222 PLN
cashback »
5. LSbet
20 pln
bez depozytu! »
6. Betclic
200 PLN
bez ryzyka!

Od 10 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

Puchary w Hiszpanii - 2017/2018

Analizy spotkań primera division. Najlepsze typy bukmacherskie na wszystkie spotkania każdej kolejki ligi hiszpańskiej oraz mecze pucharu króla. Tutaj też najlepsze strony z typami hiszpańskimi!
Regulamin forum
Primera division

Leo Messi, Cristiano Ronaldo, FC Barcelona, Real Madryt, co łączy te rzeczy? Tak - Primera division! Fani piłki nie mogą nie śledzić zmagań w najlepszej obecnie klasie rozgrywkowej na świecie – ligi hiszpańskiej.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi hiszpańskiej oraz profesjonalne analizy spotkań Primera division.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Primera division, opisy odbytych spotkań ligi hiszpańskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Primera division.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Puchary w Hiszpanii - 2017/2018

Post autor: Slodziak » 08-07-2017, 20:05

2017/2018
Obrazek

W tym temacie zapraszamy do analizy wszystkich spotkań pucharowych rozgrywanych w Hiszpanii.
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Re: Puchary w Hiszpanii - 2017/2018

Post autor: baku193 » 13-08-2017, 06:01

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 22:00
Spotkanie Barclona - real M
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.35
Buk Sportingbull
Analiza: Już dziś rozpoczyna rozgrywki Hiszpańska ekstraklasa piłkarska w którym ekipa Barcelony podejmowała będzie Madrycki Real. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu , grają na swoim stadionie gdzie raczej rzadko zdarza się im przegrywać spotkania, są to jednak mecze z cyklu gdzie wszystko może się zdarzyć, ja postanowiłem iśc w kierunku bramek oraz typu iż oba zespoły strzelą co najmniej po jednym golu, bowiem z takim potencjałem ofensywnym chyba inaczej być nie może . Barcelona na własnym stadionie , ostatnio nie zdobyła gola w spotkaniu z Juventusem w lidze mistrzów, Madrycki Real natomiast na wyjeździe strzelał bramki w ostatnich 20 spotkaniach a na stadionie Barcelony do 0 przegrał w 2010 roku , tutaj na pewno obie ekipy zagrają do przodu bo z tego co pamiętam ,mecze o Superpuchar Hiszpanii tak właśnie wyglądały, myślę że znów zobaczymy jakichś wysoki wynik 2:2 może 3:2 dla którejś z ekip, wątpie żeby tutaj którakolwiek ekipa kalkulowała i chciała zagrać na defensywnie. Dlatego też ja postawię na sporo bramek w tym spotkaniu

ODPOWIEDZ