Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Pytanie (powracam do was:P)

Informacje na temat popularnych sytemów płatności umożliwiających wpłaty do bukmacherów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cheerz
Posty: 851
Rejestracja: 16-08-2008, 11:39

Pytanie (powracam do was:P)

Post autor: cheerz » 03-02-2010, 23:15

Witam, po kilku miesiecznej przerwie zamierzam wrócić do bukmacherki. Zazwyczaj robiłem to w ziemniaku, ale mam zamiar przeniesc sie na normalnego buka. Jaki bukmacher teraz ma najlepsze promocje i kursy? Planuje ok 50-100zł wplacic. Mam konto w pko i z niego przez internet mam zamiar wplacic pieniadze.


Dziekuje za pomoc z góry.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...

Awatar użytkownika
Prosiaczek
Posty: 3015
Rejestracja: 12-03-2009, 16:56

Post autor: Prosiaczek » 03-02-2010, 23:24

pinnacle-brak-polskiej-licencji!, sportingbet-brak-polskiej-licencji! i Betfriends
grasz Polskie rzeczy: Tobet.

Na start w sieci idealny sportingbet-brak-polskiej-licencji!, niezła oferta, niezłe kursy.
Single i dobre kursy: pinnacle-brak-polskiej-licencji!!!!
Handicapy z niską marżą w koszu: Betfriends

Tyle ode mnie, Ludzie będą polecać bet365-brak-polskiej-licencji! ale nie wypowiem się bo nigdy tam nie grałem. Uciekaj od mataczy z BAH i złodzieji z Expektu.

Powodzenia.
* ten post wskazuje tylko na chwilowy brak zajęcia.

2pac
Posty: 280
Rejestracja: 10-01-2010, 11:00

Post autor: 2pac » 03-02-2010, 23:33

Za to ja bym polecał unibet-brak-polskiej-licencji!. Odradzałbym pinnacle-brak-polskiej-licencji! bo nie ma tam ani live, jest mała ilość opcji do wyboru i najbardziej nadaje się do singli. unibet-brak-polskiej-licencji! ma bardzo dobre kursy w porównaniu do tych Sportingbetów czy już nie mówiąc nawet o Bwinie :lol: . Ma też dobrą ofertę live jednak w Sportingbecie jest większa. Także ja bym wybierał pomiędzy unibet-brak-polskiej-licencji! a sportingbet-brak-polskiej-licencji! w zależności czy lubisz grać różne pierdoły na live. Tyle ode mnie :)
Ostatnio zmieniony 03-02-2010, 23:56 przez 2pac, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MAR^TINO
Posty: 208
Rejestracja: 11-04-2008, 06:38

Post autor: MAR^TINO » 03-02-2010, 23:42

Ja powiem tak. Gram w sportingbet-brak-polskiej-licencji! i zadowolony jestem bardzo ale nieraz troche brakuje mi typow ktore chcialbym zagrac np. ostatnio bylo pare typow Maicona gdzie stawial na zwyciestwo jakiejs druzyny +2.5 lub -2.5 w siatke. W sportingbet-brak-polskiej-licencji! widzialem oferty tylko na +1.5 i -1.5 ot taki przyklad :grin: GreGu gra na rozne tez bym chcial ale w sportingbet-brak-polskiej-licencji! nie ma takich typow wiec znowu rozczarowanie :grin: no i czasami kursy w sportingbet-brak-polskiej-licencji! sa ciut nizsze niz gdzie indziej. BTW. Nie mozna miec wszystkiego :grin:
W:31 L:26 Z:0 | W: 95,49 S: 77 | Yield: 10%

Awatar użytkownika
cheerz
Posty: 851
Rejestracja: 16-08-2008, 11:39

Post autor: cheerz » 04-02-2010, 00:02

Mi chodzi głownie o pilke, no i wazniejsze mecze innych dyscyplin np ostatnio reczna, siatkowka czy tenis :)

dzieki za odpowiedzi i licze na jeszcze pare komentarzy, bo sie dalej zdecydowac nie moge :)
rownie dobrze moglby byc jakis ciekawy bonus na poczatek przy wplacie.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...

Awatar użytkownika
Gam3r
Posty: 136
Rejestracja: 13-01-2010, 03:20

Post autor: Gam3r » 04-02-2010, 12:49

mozesz zaczal w bet-at-home-brak-polskiej-licencji!.. bo marnowac wszystkie bonusy przy kwotach 50zl w innych bukach to marnotrastwo..
Gam3r

Awatar użytkownika
Szamonnn
Posty: 6169
Rejestracja: 31-05-2008, 11:15

Post autor: Szamonnn » 04-02-2010, 15:22

Jeżeli to powrót, to bonusy pewnie już dawno wykorzystane... pinnacle-brak-polskiej-licencji!, 10bet-brak-polskiej-licencji!, sportingbet-brak-polskiej-licencji! oraz betsafe-brak-polskiej-licencji! ;)

Awatar użytkownika
Gam3r
Posty: 136
Rejestracja: 13-01-2010, 03:20

Post autor: Gam3r » 04-02-2010, 23:43

pisal ze gral w naziemnych i chce przeniesc sie do netu wiec szansa na bonusy jest ;)
Gam3r

Awatar użytkownika
cheerz
Posty: 851
Rejestracja: 16-08-2008, 11:39

Post autor: cheerz » 05-02-2010, 00:44

Tak, nie mam wykorzystanych zadnych bonusów.

Na sportingbet-brak-polskiej-licencji! nie ma zadnych bonusow :/

wlasnie chodzi mi glownie o promocje, ktora w tym momencie jest najlepsza :)




ps. mam konto w expekcie i jest takie cos:
' Przyłącz się, zaloguj do swojego konta gracza i złóż zakład za stawkę co najmniej 40 PLN
(£9, $15, bądź równowartość w innej walucie)

Jeżeli Twój zakład okaże się wygrany - po prostu otrzymasz wygraną kwotę.

Jeżeli zakład okaże się przegrany, wypełnij formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej, a my zwrócimy Ci zainwestowaną w pierwszy zakład stawkę (wyłącznie jeżeli będzie on przegrany) aż do 50 PLN, w ciągu 48 godzin!'


czyli takjakby dali za friko 50zl? jak zagram za 50 i wygram to bede mial te pieniadze, a jak przegram to znowu bede mial 50zl?
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...

Awatar użytkownika
MAR^TINO
Posty: 208
Rejestracja: 11-04-2008, 06:38

Post autor: MAR^TINO » 05-02-2010, 00:48

Jezeli dobrze zrozumialem to tak bedziesz mial spowrotem. Podobna promocja jest w betclick. Zwracaja do 55 zl z tym ze tak chyba nie trzeba nic wypelniac od razu zwracaja ale glowy i nic innego uciac sobie nie dam ;)
W:31 L:26 Z:0 | W: 95,49 S: 77 | Yield: 10%

sttaafff
Posty: 167
Rejestracja: 08-11-2009, 18:47

Post autor: sttaafff » 14-02-2010, 10:47

Dokladnie - zwracają kwote zakładu w przypadku przegranej do tych 40 zl. Ale mi sie expekt-brak-polskiej-licencji! z jednego powodu nie podoba - chodzi wlasnie o te wszelkie formularze, wnioski i emaile ktore trzeba wysylac do supportu zeby cokolwiek otrzymac. Jakby nie mogli przyznawac bonusow czy freebetow automatycznie jak u wiekszosci bukmacherow. spory minus moim zdaniem dla expekt-brak-polskiej-licencji!.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci