RB Lipsk-Leverkusen

Typy ekspertów z profesjonalnymi analizami na ligę niemiecką. Tylko w tym dziale dyskusja, terminarz, statystyki i wszystko o Bundeslidze. Analizy bukmacherskie i analizy sportowe o Bundeslidze.
Regulamin forum
Bundesliga

Najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Niemczech. Pierwszy przystanek Polaków emigrujących na Zachód. Pamiętacie przysłowie, że w piłkę grają wszyscy, a na końcu i tak wygrywają Niemcy? Tak to liga niemiecka! O jej prestiżu świadczy fakt, że o mistrzostwo Niemiec rywalizują takie zespoły jak: Bayern Monachium, Schalke 04, czy Borussia Dortmund.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi niemieckiej oraz profesjonalne analizy spotkań Bundesligi.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Bundesligi, opisy odbytych spotkań ligi niemieckiej oraz analizy nadchodzących meczów w Bundeslidze.
ODPOWIEDZ
baku193
-#aktywny
-#aktywny

RB Lipsk-Leverkusen

Post autor: baku193 » 08-04-2018, 19:45

Dyscyplina Piłka niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie RB Lipsk-Leverkusen
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.40
Buk Sportingbull
Analiza: Ostatnie spotkanie 29 serii spotkań w Niemieckiej ekstraklasie piłkarskiej , które zapowiada nam się niezwykle ciekawie RB Lipsk podejmował będzie drużynę Bayeru Leverkusen. Gospodarze po 28 kolejkach mają na swoim koncie 46 punktów, są obecnie na 5 miejscu w ligowej klasyfikacji. U siebie ich bilans to 8 wygranych 4 podziały punktów oraz 2 porażki , jest to wynik bardzo dobry według mnie, do wicelidera gospodarze tracą 6 punktów, jeszcze kilka spotkań im do rozegrania zostało , więc mogą jeszcze powalczyć o wicemistrza, dlatego to spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bo ekipa przyjezdnych ma tylko jeden punkt straty do Lipska i tu na pewno będzie chciała wygrać, do tego gospodarze sa po spotkaniu pucharowym i goście są zespołem zdecydowanie bardziej wypoczętym i według mnie mogą tutaj sprawić niespodziankę , przegrali co prawda ostatnie spotkanie wyjazdowe do Kolonii,ale wcześniej mieli bardzo dobry bilans kilku spotkań bez porażki . Odnośnie osłabień to możliwe że w Lipsku nie zobaczymy Ilsankera, Halstenberga, Coltortiego oraz Laimera natomiast w ekipie przyjezdnych nie zagrają najprawdopodobniej : Bender, Tah, Alario, Pohjanpalo. Goście według mnie powinni w tym meczu wygrać, chociaż gospodarze sa tutaj stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, ja stawiam na dokładny wynik 0:1 po pierwszych 45 minutach oraz 1:2 na koniec meczu.

andrzejszwedzki

Re: RB Lipsk-Leverkusen

Post autor: andrzejszwedzki » 09-04-2018, 09:32

Spotkanie pomiedzy zespolami Lipska i Bayeru Leverkusen jest zakonczeniem 29 kolejki Bundesligi.Wybralem je do oceny gdyz wydaje mi sie ono bardzo ciekawe.Patrzac na statystyki,teoretycznie faworytem wydaje sie byc druzyna z Lipska i fakt ze gra u siebie.Druzyny te naleza do czolowki,aktualnie prezentuja wysoka forme,sasiaduja ze soba w tabeli konkurujac o najwyzsze lokaty.W mojej jednak ocenie zwyiezy dzisiaj ekipa z Leverkusen,wykozysta moment przygotowywania sie druzyny Lipska do rewanzowego spotkania w Lidze Europy z Marsylia.To jest bardzo wazne spotkanie dla pilkarzy z Lipska,wprawdzie u siebie pokonali Marsylie ale tylko 1:0 i rewanz we Francji bedzie ciezkaprzeprawa.Trenerzy beda chcieli miec na to spotkanie pelny sklad podstawowychzawodnikow wiec w meczu z Leverkusen beda ich oszczedzac.Uwazam,ze tak doswiadczony zespol jak Bayer powinien to wykozystac i wywiezc z Lipska tzy punkty.
Lipsk-Bayer Leverkusen 1:4 poprawna analiza :trophy:
Ostatnio zmieniony 09-04-2018, 21:26 przez andrzejszwedzki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Technik84
-#elita
-#elita

Post autor: Technik84 » 09-04-2018, 12:11

Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie:Lipsk - Bayer Leverkusen
Typ:over 2,5
Kurs:1,70
Bukmacher:totolotek

analiza:
Lipsk wchodzi w końcówce sezonu na wysokie obroty: drużyna nie przegrała żadnego z czterech kolejnych spotkań, a w poprzedniej kolejce u siebie zdołała pokonać Bayern Monachium. W ostatniej kolejce zespół Ralfa Hussenhuttla prowadził już z Hannoverem 2:0, ale w drugiej połowie stracił dwa gole, mimo tego zespół wciąż aktualnego wicemistrza Niemiec wygrał 3:2. Aptekarze oddali tylko dwa celne strzały na bramkę dużo słabszego Augsburga i mimo przewagi nie potrafili strzelić gola tylko remisując z rywalem 0:0. To już trzeci w ostatnich pięciu spotkaniach niewygrany mecz przez drużynę Heiko Herrlicha, która oddala się od miejsca w pierwszej czwórce wiec kolejne spotkanie z bezpośrednim rywalem będzie dla nich bardzo ważne. Stawiam na over 2,5 gola.
:trophy: Mój Typ Dnia -1,3,1,2,2,1,3,1,1,2,2,3,3,1 :trophy:

Awatar użytkownika
Technik84
-#elita
-#elita

Post autor: Technik84 » 09-04-2018, 21:50

Technik84 pisze:
09-04-2018, 12:11
Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie:Lipsk - Bayer Leverkusen
Typ:over 2,5
Kurs:1,70
Bukmacher:totolotek

analiza:
Lipsk wchodzi w końcówce sezonu na wysokie obroty: drużyna nie przegrała żadnego z czterech kolejnych spotkań, a w poprzedniej kolejce u siebie zdołała pokonać Bayern Monachium. W ostatniej kolejce zespół Ralfa Hussenhuttla prowadził już z Hannoverem 2:0, ale w drugiej połowie stracił dwa gole, mimo tego zespół wciąż aktualnego wicemistrza Niemiec wygrał 3:2. Aptekarze oddali tylko dwa celne strzały na bramkę dużo słabszego Augsburga i mimo przewagi nie potrafili strzelić gola tylko remisując z rywalem 0:0. To już trzeci w ostatnich pięciu spotkaniach niewygrany mecz przez drużynę Heiko Herrlicha, która oddala się od miejsca w pierwszej czwórce wiec kolejne spotkanie z bezpośrednim rywalem będzie dla nich bardzo ważne. Stawiam na over 2,5 gola.
1-4 :plus: :yes: 8) :trophy:
:trophy: Mój Typ Dnia -1,3,1,2,2,1,3,1,1,2,2,3,3,1 :trophy:

ODPOWIEDZ