Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Słodkie Oko

Forum bukmacherskie o meczach nadchodzących Mistrzostw Europy 2021. Typy ekspertów na EURO 2021 poparte analizami na mecze Polski i innych zespołów. Już niedługo rusza turniej. Tu znajdziesz opisy, dyskusję i terminarze meczy. Najlepsze typy bukmacherskie na EURO 2021.
Regulamin forum
Mistrzostwa Europy 2021

Czekaliśmy długo na ten turniej, ale w końcu się doczekaliśmy. W końcu, w czerwcu 2021, ruszają Mistrzostwa Europy 2020 (2021). Czy kolejny sukces odniesie reprezentacja Polski pod wodzą nowego trenera? Co nas czeka na EURO?

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na mecze reprezentacji, typy na EURO oraz profesjonalne analizy spotkań międzynarodowych w piłce nożnej.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze EURO 2021, opisy odbytych spotkań reprezentacji Polski oraz analizy nadchodzących meczów kadry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Słodkie Oko

Post autor: Slodziak » 11-06-2021, 22:22

Słodkie Oko #1

Zrobimy sobie na Euro 2020 mini bloga. Zapraszam oczywiście do dyskusji i komentarzy. Pierwszy dzień za nami, a więc można ruszać z opiniami. Nie wiem - czy będą codziennie. Raczej nie, bo czasem jest nudno, czasem nie będę nawet oglądał meczy, ale myślę, że dosyć często coś napiszę.
---------- Za nami mecz Włochy - Turcja. Otwarcie turnieju, byli jacyś kibice, były w końcu jakieś małe emocje. Wygrali faworyci. Dla mnie kurs 1,62 był warty gry, bo Włosi są jednym z moich faworytów do wygrania turnieju. Dodałem też over 2,5 i over 1,5 w 2 połowie. A w zasadzie byli faworytami, bo grali... średnio. Co oni tak strzelali z każdej pozycji? Taktyka życia? masa strzałów, zero okazji. Turcja zrobiła mega mur, a Włosi długo nic nie potrafili z tym zrobić. Jakby grali tak z nami, to ciągle by rządził Brzeczek.
---------- Na szczęście w końcu padły gole. Taka uwaga - po pierwszym meczu widać, że sędziowie mają inne wytyczne niż w Rosji. Tam VAR powodował karnego w każdym meczu. Tutaj - brak karnych, a z tych rąk Turków w Rosji byłyby z 3-4 karne. Progresja Glorego na karne może dać trochę mniejsze zyski tym razem.
---------- Komentarz jak zwykle. Akurat jak komentator mówił, że Włosi nie kalkulują, że atakują nawet jak prowadzą to Ci... z sytuacji 4 na 3 podali do własnego bramkarza. No ale trzy gole były, więc nie ma co narzekać. Problem w tym, że to nie Włosi zdominowali środek pola, a Turcy uznali, że go nie wystawią. Tam nie było żadnej dominacji - Turcja po prostu wybijała piłkę.
---------- W ogóle nie widać emocji turniejem. Nie ma flag, chorągiewek, aut ozdobionych. Nie czekało się na dzisiejszy mecz. Ba - bardziej na Lupina czekałem na Netflixie niż na te mistrzostwa. Ale mam nadzieję, że się rozkręci z czasem. Byle tylko bramki padały, a gracze mało kalkulowali. Kursy na razie są niezłe, a więc będzie jeszcze nieźle.
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
oliwiam77
-#mod
-#mod

Re: Słodkie Oko

Post autor: oliwiam77 » 11-06-2021, 22:48

OOO :D to mi się podoba :D na pewno super się będzie czytało.

Włosi przynajmniej turniejowo jak nie Włosi, tylko fajną piłkę ofensywną grają. Na pewno fajnie się ich będzie oglądało. Generalnie ten turniej to poiwno być ciekawie. Var to już nie wiem kiedy ręka jest :D :D :D bo sędziowie to interpretują jak w u nas w okręgówce.Co do turnieju, myślę, że ogolnie bedzie overowo
Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej!

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP

Post autor: Jax89 » 12-06-2021, 06:02

Slodziak pisze:
11-06-2021, 22:22
Ba - bardziej na Lupina czekałem na Netflixie niż na te mistrzostwa. Ale mam nadzieję, że się rozkręci z czasem. Byle tylko bramki padały, a gracze mało kalkulowali. Kursy na razie są niezłe, a więc będzie jeszcze nieźle.

I jak druga część Lupina? Zawiedziony czy nie? Ja mam zamiar w poniedziałek zarwac nocke dla tego serialu.
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 12-06-2021, 09:32

na razie 1 odcinek - jednak mecz trzeba było oglądać :D - i taki mocno średni, ale może sięrozkręci.
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
zdziwiony1

Post autor: zdziwiony1 » 12-06-2021, 09:54

co wy chcecie? 3 gole na otwarcie ? dawno nie pamiętam
...

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 12-06-2021, 09:56

3 lata temu zdziwiony - ostatni turniej było 5 :)

ja nic nie chce - po prostu moim zdaniem Włosi zagrali słabo, nic nie zdominowali, a po prostu Turcy odpuścili mecz. Francja by tych Włochów, tak grających, zjadła.
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 13-06-2021, 13:17

Słodkie Oko #2

Dobra trzeba opisać numer dwa, bo emocji sporo i pełno o nim w gazetach. Wszyscy widzieli co się stało, więc może trochę o samej otoczce. Bo wszędzie słyszę, że to skandal, że grano dalej. Że niezrozumiała decyzja, że wszyscy do dymisji. UEFA zawiodła. No kurczę.
---------- Zadam inaczej pytanie: co UEFA miała zrobić, jaka byłaby dobra decyzja? Miała odwołać turniej? Mieli uznać 0:0? Mieli - no właśnie co mieli? Tutaj nie ma dobrej decyzji. Nosz kurczę - ludzie wesel nie odwołują, jak im ktoś z rodziny umrze, a oni mieli odwołać turniej, bo jeden piłkarz miał zawał? Nawet jakby umarł, to przecież trzeba by grać dalej. Kupa kasy jest wpompowana, na całym kontynencie. Wiem - brutalnie to brzmi, ale tak musi być. Nieszczęścia się zdarzają, a każdy z nas kiedyś umrze.

Kiedyś się rozbił samolot z piłkarzami Manchesteru United i grano dalej. Nie tylko nie odwołano turnieju, ale nawet kurde nie odwołano następnego meczu United, którzy wszystkich prawie stracili. Po prostu wtedy nie było internetu i ognia krytyki "ekspertów zza biurka". Brutalne, ale prawdziwe.
---------- Tutaj nie ma dobrej decyzji. Wynik 0:0? Wypacza rywalizację w grupie i nie jest Duńczykom na rękę - w końcu gnietli rywali. Dziś już by go wzięli oczywiście, ale to pewnie wbrew regulaminom (nie czytałem) i tworzy precedensy (jacyś Chińczycy jeszcze by celowo wystawiali chorych w meczach, które chcą zremisować). A jeszcze by się okazało przypadkiem, że przez takie 0:0 odpada albo awansuje Rosja i w ogóle byłby burdel.

Czytam, że wybór - gramy o 20:30 lub o 14:00 następnego dnia to okropieństwo. Tylko, że ja lepszej decyzji nie widzę. Ani 0:0, ani obustronny walkover nie byłyby lepsze. A już za odwołanie całego turnieju, to w ogóle by ich zjadł świat. To jedna z tych sytuacji, w których nie ma dobrego rozwiązania. Wybrali moim zdaniem najlepsze.
---------- Najlepiej dla UEFA by było, gdyby Dania się wycofała z turnieju. Ale widać Duńczycy nie chcieli i w sumie się nie dziwie. Grają u siebie trzy mecze, gnietli rywala, przyjaciel przeżył - no czemu się mieli wycofywać? Byłoby to wygodne dla organizatora - 3 walkovery i gramy dalej w smutku, ale nie byłoby wygodne dla Danii.

A zachowanie piłkarzy Duńskich super. Zasłonili, otoczyli opieką, może uratowali życie. Finowie też stanęli na wysokości zadania.
---------- Na wizji sobie z tym średnio poradzili - no, ale do takich sytuacji nikt nie jest szkolony. Nie wiadomo co powiedzieć, jak zareagować. Z jednej strony od razu odgórne przykazania "nic nie pokazujemy", z drugiej każdy z nich chce to zobaczyć i sami się przyznali, że od razu oglądali powtórki.

Tak naprawdę nie wiadomo co zrobić w takiej chwili. Rozmawiasz o innych meczach źle, rozmawiasz o Eriksenie źle, pokazujesz powtórki źle, rozważasz różne scenariusze źle. Co mieli reklamy puścić na godzinę? I tak byłoby źle :)

I ja nie bardzo rozumiem - czemu bierze się do komentowania kobietę, która się nie zna na sporcie. Przecież takie są co lubią piłkę. Ja sam znam dwie, które o piłce wiedzą więcej ode mnie. Ale nie - oni wzięli osobę, która myśli, że Euro jest w 11 krajach z powodu Covidu...
---------- Podsumowując: okropna sytuacja, taka bez dobrego wyjścia i współczuję wszystkim, którzy mieli z nią do czynienia. Organizatorom, piłkarzom Danii, piłkarzom Finlandii, komentatorom w telewizji. No i oczywiście Eriksenowi i jego rodzinie. Na szczęście przeżył - oby wszystko było okey.
---------- Z innych spotkań? Nie wiem czemu prowadzący w kółko powtarzali, że Szwajcaria jest murowanym faworytem. Dla mnie nie była. Osobiście dałem BTS, ale X2 też rozważałem (odpuściłem, bo niski kurs). Wyrównany mecz - a Szwajcaria to nie Belgia. Jednocześnie mecz Belgii to chyba na razie największe EV+. 2.06? Przecież to był pewniaczek. Tak jak dziś Austria :)
Bo życie to gra

ODPOWIEDZ