Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Etoto
200% do 100 PLN
Odbierz 1000 PLN »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Southampton-Brighton

Typy na Premier League na naszym forum buk. Tylko w tym dziale znajdziesz najlepsze w internecie typy bukmacherskie na ligę angielską. Uwaga wszystkie typy z analizami! Tylko tu typy bukmacherskie piłka nożna, typy meczów z naszego forum bukmacherskie.
Regulamin forum
Premier League

Jedna z najbogatszych lig piłkarskich na świecie. Mówi się, że najbardziej brutalna. Niektórzy mówią, że najlepsza. Na pewno taka, w której nie ma w ogóle przerwy zimowej. O jej prestiżu świadczy fakt, że o mistrzostwo Anglii rywalizują takie zespoły jak: Manchester United, Manchester City, Arsenal Londyn, Liverpool FC, czy Chelsea Londyn!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi angielskiej oraz profesjonalne analizy spotkań premier league.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze premier league, opisy odbytych spotkań ligi angielskiej oraz analizy nadchodzących meczów premier league.
ODPOWIEDZ
baku193
-#aktywny
-#aktywny

Southampton-Brighton

Post autor: baku193 » 16-09-2018, 09:15

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Southampton-Brighton
Typ: bts
Kurs 1.95
Godz: 21:00
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie na zakończenie 5 kolejki Angielskiej Premier League. Southampton na swoim stadionie podejmuję drużynę Brighton. Po 4 rozegranych oba zespołu zdobyły po tyle samo punktów z identycznym bilansem 1 wygranej 1 remisu oraz dwóch porażek. Gospodarze mają lepszy bilans bramkowy i dlatego też sa wyżej w ligowej klasyfikacji. Goście jednak mieli moim zdaniem mocniejszym rywali w dotychczasowych spotkaniach i dlatego nie będzie to łatwe spotkanie dla świetych , którzy przecież też nie mają żelaznej defensywy. Goście strzelili 3 bramki ekipie Manchesteru United , więc myślę że minimum jeden raz zdołają pokonać bramkarza gospodarzy, natomiast o ekipę gospodarzy się nie martwię bowiem potrafią sobie podczas 90 minut spotkania stworzyć kilka dogodnych sytuacji na zdobycie bramek. Uważam że nie ma co tutaj grać na czystą jedynkę czy dwójkę , bowiem obie ekipy są nieobliczalne, dlatego jak poszedłbym tutaj w stronę bramek . Odnośnie osłabień to w ekipie gospodarzy nie zagra Long a w ekipie przyjezdnych Andone, Izquierdo, Saltor.

Awatar użytkownika
PatMat

Premier League

Post autor: PatMat » 20-09-2018, 21:27

W zeszły weekend odbyła się kolejna kolejka Premier League. Obyło się raczej bez większych niespodzianek jednakże ta kolejka będzie dobrym materiałem do przemyśleń.
Tottenham przegrał z Liverpoolem gdzie styl ekipy z White Hart Lane pozostawiał wiele do życzenia. Następnie w tygodniu porażka rzutem na taśmę z Interem Mediolan w Lidze Mistrzów i sytuacja zaczyna się robić naprawdę nieciekawa. Mauricio Pochettino otwarcie w wywiadach daje do zrozumienia, że problematyczną kwestią jest nastawienie piłkarzy do ostatnich meczy i treningów. Ciekawe czy to konflikt w drużynie, być może jakiś kryzys fizyczny – pamiętajmy, że wielu graczy późno wróciło z Mundialu, ten okres przygotowawczy był jaki był, Son też walczył o brak wojska. Wyniki mogą być słabe, ale faktycznie po grze Kogutów widać, że dzieje się coś niedobrego. Przed nimi poważny sprawdzian z Brighton. Myślę, że to będzie wyzwanie dla nich. Trudny teren, a sytuacja w tabeli gęsta. Na szczęście jest w tej ekipie trochę jakości i są szanse na przezwyciężenie problemu. Ale czy już teraz ? Sam nie wiem. Jak zobaczyłem poczynania Vorma w bramce z The Reds to odnoszę wrażenie, że brak Llorisa będzie bardziej odczuwalny niż się pierwotnie wydawało. Ostatnio też wydłużył się okres przejścia na nowy stadion. Cały czas Totki będą grać na tym starym. Liverpool wygrał planowo, ale te nie zagrał jakiegoś oszałamiającego spotkania. W końcówce jeszcze przysporzyli sobie nerwy dając strzelić bramkę kontaktową Lameli. Z tego co obserwuje Salah nie powtórzy wyczynu bramkowego sprzed roku, ale też widać iż Liverpool zaczyna troszkę inaczej rozkładać akcenty w ofensywie i to jest dobra prognoza przed kolejnymi meczami. Według mnie kluczową rolę odgrywają pomocnicy – Keita, Milner i Wijnaldum – ich wydajność w grze pozwala inaczej funkcjonować napastnikom. Jestem ciekaw jak Klopp zagospodaruje Fabinho. Problemem Liverpoolu może być w tym sezonie trzymanie koncentracji. W poprzedniej kampanii byliśmy świadkami szalonych meczy z bramkami zdobywanymi jak i traconymi. W tym sezonie Liverpool musi grać inaczej i tak się stara czynić, zabezpieczenie tyłów, ofensywnie ale już inaczej rozłożone akcenty w ofensywie. Problemy będą się pojawiać w meczach, gdzie szybko obejmą np. 2-bramkowe prowadzenie, a rywal będzie nieustępliwy i przebiegły. Jak stracą koncentrację mogą to przypłacić stratą punktów.
Arsenal wygrał na Newcastle choć spodziewałem się tam problemów Kanonierów. Newcastle kolejny mecz w plecy a Benitez ma nie lada ból głowy. W wielu meczach Newcastle przegrywa przez indywidualne błędy, panuje jakiś chaos w tej obronie i to w sytuacjach , gdzie pierwotnie nie powinno być zagrożenia. Newcastle jest nieźle ustawione taktycznie podczas meczu, nieźle przesuwają, ale cały czas brakuje tych akcentów w przodzie – za mało tego wszystkiego. Arsenal po 2 pierwszych ligowych porażkach wygrywa 3 mecze i się powoli wspina w tabeli. Nie spodziewałem się takiego zwrotu akcji. Trzeba powiedzieć iż Kanonierom teraz sprzyja terminarz. Nadal Emery próbuje zaszczepić w drużynie wyprowadzenie piłki spod własnej bramki – niestety w dalszym ciągu to nie funkcjonuje. Wciąż w obronie babole strzela Mustafi i często asekurować musi Sokratis. Boki obrony bez zmian. Xhaka przeżywa przebudzenie i pokazał w tym meczu na co go stać. Nie dość, że bramka to najwięcej podań i kontaktów z piłką spośród wszystkich piłkarzy w meczu. Torreira przebudza się i wydaje się , że ze Szwajcarem stworzą tą parę w środku pomocy. Wrócił Ozil, który miał momenty, strzelił gola. Lacazette i Aubameyang solidnie, cieszą się grą. Gabończyk już na dobre przyswoił sobie rolę tego skrzydłowego. Emery pomimo tej taktyki sprawił, że zdobycz strzelecka jest obfita i faktycznie system 4-2-3-1 jest skrojony pod obecne personalia. W mojej opinii przydałby się jeszcze jeden skrzydłowy w tej drużynie, by na tym drugim skrzydle fałszywego nie musiał grać Ozil, Ramsey lub Miki.
Huddersfield zagrało bardzo poprawny mecz przeciwko Crystal Palace. Było drużyną lepszą, stwarzali sobie więcej sytuacji jednakże Wilfried Zaha to jest gracz , który ciągnie ekipę Hodgsona za uszy i pozwala jakoś funkcjonować w tej ligowej rzeczywistości. Dlatego Crystal Palace wygrało. Szkoda Terrierów, ale widać progres w grze. Z Leicester mogą powalczyć.
Bournemouth i Chelsea poszli za ciosem. Przełamał się Manchester United wygrywając 2 mecze z rzędu i dodatkowo wygrana w Champions Leage z Young Boys, gdzie mieli całkowicie mecz pod kontrolą. Może to być trampolina do lepszych wyników. Mają u siebie Wolverhampton i są podstawy by sądzić iż wygrają ten mecz. Tym bardziej, że wiadomo jaką taktyką i jakim składem wyjdzie Espirito na ten mecz. Jestem ciekaw co zaproponuje Jose na to ich 3-4-3.
Bardzo ważne zwycięstwo Młotów nad Evertonem. Wykorzystali absencje rywala, sami zagrali dobry mecz i tym jednym winnerem wydostali się ze strefy spadkowej. Duży plus za ten mecz w stronę Yarmolenki, któremu Pellegrini dał w końcu możliwość gry od pierwszych minut. Wiatr jak co mecz robił Anderson. Brakowało jeszcze płynności w ich grze więc nie można być wielkim hura optymistą przed meczem z Chelsea, gdyż braki w grze są zauważalne i momentami brakuje spójności w grze West Hamu.
Southampton rozegrało niezły mecz, prowadzili 2:0 , znów ładnie chodziła lewa strona, Hojbjerg znów strzela gola, ale notuje straty w środku pola. Nie domknęli meczu. Po drugim golu odpowiedź gości a potem zeszło trochę powietrze. Mecz na łatwe 3 punkty a tym czasem tylko remis i skoro nie wygrywają takich meczów to nie należy ich upatrywać do top10. Mało tego uważam, że Święci mogą mieć jeszcze zawirowania podczas sezonu. Personalnie wyglądają nieźle chociaż obecności Shane Longa kosztem Charlie Austina nie zrozumiem nigdy. Hughes widzę, że nic nie zrobił z Ward Prowsem, wolał odstawić chłopaka na ławę niż znaleźć mu pozycję na boisku. Jeszcze zatęskni za nim jak Hojbjerg zacznie odstawiać numery – na razie strzela te bramki, ale jego gra mnie nie przekonuje i myślę, że za jakiś czas wyleci w którymś z meczy za głupią czerwień lub przyczyni się do porażki w kluczowym meczu. Brighton gra tak nijako, a gromadzi te punkty i jest strasznie niewygodnym rywalem – jak Burnley przed rokiem.
Warto jeszcze wspomnieć o kłopotach Burnley. Po przerwie reprezentacyjnej kolejna porażka i znów na drewnianych nogach grane. Dyche ma nie lada problem. Rewelacja zeszłego sezonu może spaść z hukiem jak tak dalej będzie grać. Powinien się spotkać na jakiś lunch z Benitezem bo zdaje się, że dotknęła ich podobna skala problemu. Szczególnie przestała im chodzić lewa strona, Gudmundsson jest cieniem samego siebie.

Awatar użytkownika
PatMat

Post autor: PatMat » 25-09-2018, 16:44

Arsenal – Watford 1/+1,5 gola @ 1,50
Huddersfield – Tottenham 2/+1,5 gola @ 1,60
AKO 2,40 :plus:

Na weekend chciałbym zaproponować następujący dubel z ligi angielskiej i skłonienie się w kierunku londyńskich drużyn.

Arsenal podbudowany 4 ostatnimi zwycięstwami z rzędu w lidze co zaowocowało skokiem w górę tabeli i powrotem do czołówki. Drużyna Unaia Emeriego gra ostatnio skutecznie choć nie efektownie. Watford miał fantastyczny początek sezonu, jak co roku zresztą. Ostatnie dwa mecze to już chyba zwiastun gorszych wyników. Trzeba jednak powiedzieć, że gra Szerszeni wygląda nieźle. Duet Grey , Deeney rozumie się bardzo dobrze. Mocnym punktem drużyny jest Pereyra. Gości na pewno stać na strzelenie gola jednak w mojej opinii to Kanonierzy wyjdą zwycięsko z tego pojedynku. Dzięki taktyce 4-2-3-1 zneutralizują 4-4-2 Watfordu, gracze Arsenalu będą blisko siebie. Wydaje mi się, że lewa strona będzie flanką którą będą przepuszczali ataki gospodarze. Hughes i Jannmat w mojej opinii nie poradzą sobie z szybkością i zwinnością Aubameyanga i podłączającego się Monreala. Arsenal z Ozilem na 10-tce powinien tworzyć dużo małej gry, będzie utrzymywać się przy piłce , powinniśmy być świadkami gry w trójkątach. Gospodarze są bezsprzecznie lepsi technicznie. Wydaje się, że hiszpański menager przekonał się do duetu Xhaka, Torreira w środku pola i wydaje mi się, że to zestawienie jest lepszym niż Dacoure – Capoue. Arsenal poza pierwszą 11-tką ma możliwość ciekawych zmian w II połowie. Gospodarze są w niezłej dyspozycji strzeleckiej, forma zwyżkuje a zwycięstwo z Watfordem to okazja do przeskoczenia rywala w ligowej tabeli. Według mnie zostanie ona wykorzystana.

Koguty jadą na Huddersfield i są bezsprzecznie faworytem. Gospodarze z zaledwie 2 punktami w 6 meczach. U siebie grają lepiej niż na wyjeździe jednak nie stwarzają sobie zbyt wiele okazji. Brak graczy , którzy są w stanie wziąć ciężar gry na siebie. W ekipie gospodarzy gra opiera się na skrzydłach, strzałach z dystansu i szansach po stałym fragmencie gry. Tottenham gra szybką piłkę i powinien obnażyć słabości obronne Huddersfield. Proszę zwróćcie uwagę na ostatni mecz Huddersfield , gdzie bardzo wysoko bronili przy środkowej strefie boiska – wystarczyło jedno podanie by Vardy wyszedł sam na sam i strzelił bramkę. Takich sytuacji jest więcej podczas meczu w różnych sektorach boiska. Eriksen, Lucas i Son będą tam wchodzili dość swobodnie. Harry Kane świetnie gra na linii spalonego więc tych sytuacji Koguty powinny stworzyć wiele. Ostatnio ze słów Pochettino można było wyczytać brak zaangażowania w trening i meczu swych piłkarzy jednak poprzednia kolejka dała dobrą odpowiedź – Tottenham grał z bardzo niewygodnym Brighton w dodatku spotkanie odbywało się w rzęsistym deszczu, a mimo to nie brakło walki i sytuacji. Jeśli nawet gospodarze strzelą pierwsi bramkę w mojej opinii to tylko rozjuszy gości i da dodatkowy impuls do ataku. Koguty są personalnie lepsze w każdej formacji i jeśli będą skoncentrowani i skuteczni powinni wygrać przekonująco.

Takie mam propozycję. Przyznam szczerze zastanawiałem się nad Burnley jednak rozmyśliłem się ze względu ich słabej wyjazdowej dyspozycji, pełnego stadionu i możliwej kolejnej korekty Warnocka w ustawieniu drużyny o której się mówi. Cardiff jeszcze nie wygrało meczu , a takie Burnley to idealny rywal na przełamanie. Choć goście też potrzebują punktów dlatego nie podjąłem się tego meczu.
Myślałem też o Newcastle z Leicester jednakże w ekipie Beniteza dużo znaków zapytania. Lisy mają Ghezzala, Maddisona i Vardiego którzy mogą ich pociągnąć z ulubionej kontry.
W ogóle jak popatrzymy na tą kolejkę to w innych meczach ciężko wyrokować. Ciekawy do oglądania poza meczem na Stamford Bridge wydaje się pojedynek na Dean Court gdzie miejscowe Bournemouth podejmie Crystal Palace i spodziewam się po cichu wesołej gry z bramkami, kurs na BTS nie przekonał mnie jednak na tyle by brać go pod uwagę.

ODPOWIEDZ