Ostanio w świetnej formie jest Hans Andersen. Ponadto Duńczyk lubi naturalne tory. Dostępne h2h z udziałem Hansa. (odrzucam te z Nickim oraz Crumpem)
H.Andersen-G.Hancock- Kto więcej punktów? 1,78 10,00 1,95
H.Andersen-T.Gollob- Kto więcej punktów? 1,65 10,00 2,13
H.Andersen-A.Jonsson- Kto więcej punktów? 1,50 10,00 2,45
Z h2h z udziałem Hancocka rezygnuje, bo czuje, że dziś może być dzień amerykanina. Zostają h2h z Gollobem oraz Jonssonem. Jonsson narzeka na zdrowie.
bieg po biegu.
#2
Tomasz Gollob (PL) Leigh Adams (AU) Grigorij Laguta (RU) Niels K. Iversen (DK) Gollob 2-3 pkt
#4
Fredrik Lindgren (SE) Hans Andersen (DK) Andreas Jonsson (SE) Scott Nicholls (UK)
Hans powinien przywieźć Jonssona za plecami.
#5
Scott Nicholls (UK) Chris Harris (UK) Tomasz Gollob (PL) Bjarne Pedersen
(DK) znowu Gollob powien zapunktować mocniej
#6
Hans Andersen (DK) Rune Holta (PL) Greg Hancock (USA) Grigorij Laguta (RU)
Hans pewne 3 pkt
#8
Nicki Pedersen (DK) Niels K. Iversen (DK) Jason Crump (AU) Andreas Jonsson (SE)
Jonsson raczej 1 pkt zdobędzie
#9
Grigorij Laguta (RU) Andreas Jonsson (SE) Chris Harris (UK) Lukas Dryml (CZ)
śmierdzi 3 pkt dla Jonssona. Liczę, na Lagute
#10
Jason Crump (AU) Tomasz Gollob (PL) Fredrik Lindgren (SE) Greg Hancock (USA)
Ciężki bieg dla Tomka. Wątpie w 3 pkt.
#11
Niels K. Iversen (DK) Bjarne Pedersen (DK) Krzysztof Kasprzak (PL) Hans Andersen (DK)
Hans 2 lub 3 pkt. Innej opcji nie widzę
#13
Leigh Adams (AU) Jason Crump (AU) Hans Andersen (DK) Chris Harris (UK)
Bieg prawdy dla Hansa. Gorzej niż 1 pkt nie powinno być
#15
Andreas Jonsson (SE) Krzysztof Kasprzak (PL) Rune Holta (PL) Tomasz Gollob (PL)
Jonsson i Gollob na 1 i 2 miejscu.
#18
Bjarne Pedersen (DK) Greg Hancock (USA) Leigh Adams (AU) Andreas Jonsson (SE)
Możliwe nawet 0 Jonssona
#20
Tomasz Gollob (PL) Hans Andersen (DK) Lukas Dryml (CZ) Nicki Pedersen (DK)
Kluczowy bieg dla 3 zawodników przed półfinałami. Nie wiem jak to może się potoczyć
Jak widać Hans powinien mocno zapunktować w rundzie podstawowej. To da mu wybór lepszych pół w półfinale/finale. Gollob też dużo pkt powinien nastukać. Jonsson będzie walczył o półfinał. Tam ew. 3 lub 4 tor i koniec zawodów. Sensowne wydaje się postawienie na Andersena z Jonssonem.
Typ: H.Andersen-A.Jonsson- Kto więcej punktów? 1 1,50 8/10