STS

Opinie i uwagi o bukmacherach naziemnych w Polsce, takich jak eToto, STS i Milenium.
ODPOWIEDZ
szynex
Posty: 109
Rejestracja: 06-05-2009, 15:49

Post autor: szynex » 26-10-2009, 20:45

dzięki jeszcze raz :D

Markosake
Posty: 4252
Rejestracja: 15-01-2010, 12:52

Post autor: Markosake » 15-01-2010, 19:35

J gram w stsie i jestem bardzo zadowolony super jest i mam nadzieje na kolejne wygrane
Zmiana nicka. Kiedyś el_ninio94 -> teraz Markosake

sebbaa
#Weteran
#Weteran
Posty: 7421
Rejestracja: 01-10-2005, 22:07

Post autor: sebbaa » 15-01-2010, 19:52

a 18 lat masz ??
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]

Markosake
Posty: 4252
Rejestracja: 15-01-2010, 12:52

Post autor: Markosake » 16-01-2010, 20:45

MAM
Zmiana nicka. Kiedyś el_ninio94 -> teraz Markosake

majonez1002
Posty: 4
Rejestracja: 17-01-2010, 08:25

Post autor: majonez1002 » 17-01-2010, 08:53

Wchodze sobie na strone sts-u a tu ku mojemu zaskoczeniu takie info wyskakuje:

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2010 roku weszła w życie ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540).
W związku z powyższym, dostęp do strony jest możliwy wyłącznie dla klientów STS.


Nie rozumiem tego po co takie coś zamiescili ktoś to może wytłumaczyć hehe na stronie np Toto-mixa wszystko jest normalnie po co im to

Awatar użytkownika
razaal
Posty: 2061
Rejestracja: 10-08-2009, 21:15

Post autor: razaal » 17-01-2010, 14:46

el_ninio94
- widać.

radziu623
Posty: 1
Rejestracja: 16-02-2008, 10:19

Post autor: radziu623 » 08-02-2010, 21:40

Mam pytanie,

Postawilem dzisiaj na tenis;

Szavay - Govortsova Typ ; 1

W meczu był krecz w momencie gdy Szavay wygrał 1 seta a w drugim wygrywał 1:0 w gemach? Co w takim przypadku?

Awatar użytkownika
Jacekmikolow
Posty: 1146
Rejestracja: 29-10-2008, 16:02

Post autor: Jacekmikolow » 09-02-2010, 12:21

wedlug mnie mecz sie odbyl wiec trafileś :razz:
[scroll]Co kupon to błąd[/scroll]

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Post autor: Kicza » 09-02-2010, 14:33

michal_leo pisze:Uzyskałem już odpowiedź - w STSie przy kreczu przegrywa ten, który skreczował, uff :smile: ale może ta wiadomość jeszcze się kiedyś komuś przyda i odetchnie z ulgą jak ja :smile:

sttaafff
Posty: 167
Rejestracja: 08-11-2009, 18:47

Post autor: sttaafff » 24-02-2010, 14:15

Dzis po wielu miesiącach zajrzałem do lokalnego punktu sts zeby zobaczyc co i jak. I przyznam szczerze ze sytuacja takich punktów nie wyglada rozowo - totalne pustki i jakas taka przygnebiajaca atmosfera. Przy kasie wielki napis ze wejscie tylko dla osob powyzej 18 roku zycia i to wszystkich, tzn. nawet osoby towarzyszace musza byc pelnoletnie:) a kursy jak zwykle w sts - koszmarnie niskie, np. na tsonge w tenisie kurs 1.28! koszmar - zwlaszcza ze w unibecie gram na niego po kursie 1.44. Czy to juz koniec bukmacherów naziemnych? Czas pokaze ale jakos nie widze ich przyszlosci w kolorowych barwach.

Tw1nS
Posty: 1498
Rejestracja: 28-04-2009, 19:41

Post autor: Tw1nS » 24-02-2010, 14:41

U mnie w Białymstoku (nie wiem jak w innych miastach) STS'y się rozwijają a mianowicie w punkcie przy ulicy Warszawskiej, w którym przez parę ładnych lat grałem swoje świetne typy :P zostały dość nie dawno zainstalowane 4 telewizory z wyświetlającymi się kursami i ofertą :) To już na pewno jakiś krok w przód no i powiało zachodem :P "Ziemniaki" kombinują jak mogą, ustawa anty-hazardowa na pewno była po części "ich dziełem", ale na szczęście jak na razie bukmacherka w internecie jest "legalna" i buki naziemne muszą liczyć się z pustkami w ich punktach ... :) Choć przyznam, że czasy w których w wieku 16 lat stało się pod STS-ami i prosiło starszych o zdanie kuponu wspominam z łezką w oku ;)
6 LAT z TB.org :) !!!!!

Awatar użytkownika
Jacekmikolow
Posty: 1146
Rejestracja: 29-10-2008, 16:02

Post autor: Jacekmikolow » 09-03-2010, 15:39

A u mnie w mieście Mikołow które jest kolo Katowic ,sts upadł,powód brak obrotów duzych,oraz to że ludzie którzy u mnie w miescie obstawiają są przyzwyczajeni do fortuny totolotka i tipsportu mimo że 1 i 3 są zagraniczne,a sts polski

Awatar użytkownika
ANZELMO
Posty: 5315
Rejestracja: 14-10-2009, 06:49

Post autor: ANZELMO » 09-03-2010, 16:48

czyli mala klitka- totolotek isnieje jeszcze na dworcu... :mrgreen:
ANZELMO

Awatar użytkownika
Jacekmikolow
Posty: 1146
Rejestracja: 29-10-2008, 16:02

Post autor: Jacekmikolow » 09-03-2010, 17:28

Anzelmo jasne że tak i nie zamierza upaśc :grin: nawet automat tam wstawilii

kavson
Posty: 607
Rejestracja: 25-03-2010, 21:59

Post autor: kavson » 01-05-2010, 15:02

No niestety ja się nie wyrażę pozytywnie o tym buku... Nie wiem jak w innych miastach ale my mamy jeden punkt, w którym siedzi zgnuśniały babsztyl i za każdym razem czepia się o dowód. Niestety dowodu jeszcze nie wyrobiłem, więc pokazałem jej: legitymację szkolną, kartę motorowerową czyli wszystkie dowody tożsamości jakie miałem przy sobie z wyraźną datą urodzenia... Niestety kobieta spławiła mnie z tekstem "Czy ja nie wyraźnie mówię? Dowód to dowód. Ja wiem, ze pan jest pelnoletni ale mowie wyraznie ze chce zobaczyc dowod" Ogolnie kiepska sprawa, tym bardziej, ze nawet osoba towarzyszaca musi byc pelnoletnia. No i nie wspomne juz o tym, ze wszystkie mecze, ktore mialem zagrac weszly...

Aaaa... jak narzekac to narzekac... Oferta bardzo uboga, kursy porownywalne a czasem nawet nizsze niz te z internetowych bukow a razem z opodatkowaniem -10% tworzy to duza strate...

LimaK
Posty: 4
Rejestracja: 19-03-2011, 20:40

Post autor: LimaK » 19-03-2011, 21:14

STS jak dla mnie najlepszy naziemny bukmacher, zawsze tu stawiam ;)

MG92
Posty: 64
Rejestracja: 07-06-2010, 20:11

Post autor: MG92 » 26-03-2011, 11:42

Mógłby mi ktoś powiedzieć, dlaczego w rozpisie np. 2 z 20 w STS przy wkładzie 10zł, STS pokazuje mi stawkę za zdarzenie 0,05, jak powinien 0,5? 10:20=0,5

Edit: nieaktualne (brałem pod uwage zdarzenia, a nie kombinacje)
10/171 = 0,05

Awatar użytkownika
BanKai
Posty: 551
Rejestracja: 03-10-2011, 22:13

Post autor: BanKai » 03-10-2011, 22:27

Minusem jest oczywiście prowizja.

Za to plus, jest taki iż dostajemy pieniążki do ręki :)
Persona non grata.

Retsel
Posty: 680
Rejestracja: 13-09-2011, 14:58

Post autor: Retsel » 21-11-2011, 15:21

Jest to jedyny bukmacher naziemny w moim mieście, tylko z jego usług korzystałem. To właśnie w pomarańczowym budynku znanym jako bukmacher STS zaczęła się moja przygoda ze sportowym hazardem. Pamiętam swój pierwszy raz. Było to podczas majowej ulewy, gdzie przybiegłem do oddziału cały mokry. Miła obsługa, nie spotkałem się jeszcze z brakiem profesjonalizmu ze strony ekspedientek. Kolejki są tylko w godzinach popołudniowych, kiedy ludzie wracają z pracy. Irytuje mnie jedynie piętnastominutowa przerwa między godziną 15:00 a 15:15, wtedy dość często wybieram się aby obstawiać mecze, i muszę czekać.

Awatar użytkownika
pablos1992
Posty: 216
Rejestracja: 19-04-2009, 21:24

Post autor: pablos1992 » 27-11-2011, 17:48

Ciekawi mnie swoją drogą kiedy ruszą zakłady on-line STS do których rejestrację otwarto bodaj we Wrześniu, czy to MF tak się ociąga z wydaniem licencji czy jest tego jakiś inny powód.

BukeR
Posty: 96
Rejestracja: 24-12-2011, 17:38

Post autor: BukeR » 13-01-2012, 12:37

Poprosiłem siostrę, żeby wysłała mi kuponik w STS'ie z AKO na Czeską ligę hokeja i niestety kuponiku nie mogła puścić, bo kasjerka stwierdziła, że wszedł nowy przepis i w AKO może być tylko jeden mecz z tej ligi.
Czyżby miało to związek z tym, że 80% moich wygranych AKO pochodziło z ruskiej KHL i właśnie Czeskiej Ekstraligi? :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Anderson89
-#VIP
-#VIP
Posty: 15461
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Post autor: Anderson89 » 13-01-2012, 15:11

Nie nie ma to żadnego związku. Jedyny błąd mógł być taki że mecz pochodził z superoferty a reszta nie oraz miałeś za mało meczu na kuponie.
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

BukeR
Posty: 96
Rejestracja: 24-12-2011, 17:38

Post autor: BukeR » 13-01-2012, 15:45

Oj, to nie była superoferta, tego jestem pewien. Sam nie wiem o co właściwie chodziło, może siostrze nie chciało się iść i bajeczkę na poczekaniu wymyśliła, będę grał w następnej kolejce i sam się przekonam. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Adrio
-#VIP
-#VIP
Posty: 7175
Rejestracja: 20-10-2007, 21:18

Post autor: Adrio » 13-01-2013, 08:55

Jak wiemy ziemniaki wprowadziły się do sieci. STS też ma zakłady przez internet. Co ciekawe na start oferują bardzo dobry bonus 100% do 200zł. Obrót jest samym bonusem 4 razy po kursie min 1,7 czyli to tak jak zazwyczaj w buku internetowym ale tutaj jest o wiele lepiej bo wpłaconą kwotę można od razu wypłacić.
Wczoraj kumpel mi powiedział, że wpłacił 200 dostał bonus 200 i kwotę którą wpłacił od razu zlecił do wypłaty i kasa mu przyszła po około 3 dniach. Ja wczoraj się zarejestrowałem i również wpłaciłem kasę i też zleciłem wypłatę kwoty wpłaconej. Jeżeli mi wypłacą 2 stówy które wpłaciłem to będzie promo, że nic ino brać bo szybko zlikwidują :mrgreen:
Jeszcze dam znać czy dostałem wypłatę ale mimo to polecam bo kasa w sumie za free...
Obrazek

Awatar użytkownika
larson
Posty: 1618
Rejestracja: 08-08-2006, 20:05

Post autor: larson » 13-01-2013, 09:07

jestem bardzo ciekaw czy Twoja wypłata będzie skuteczna bo coś niecoś słyszałem w tym temacie ;) czekamy na rezultat :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci