STS

Opinie i uwagi o bukmacherach naziemnych w Polsce, takich jak eToto, STS i Milenium.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wislak
Posty: 1258
Rejestracja: 18-04-2008, 13:07

Post autor: Wislak » 24-04-2008, 14:11

Do STS-u mam może 50m. Byłem tam tylko puszczac meczyki jakies 2razy. Duzo bardziej wolę iść 10min to Profesjonala czy Milenium. W StSie odrzucają mnie: niskie kursy, kupony wydrukowane na bez mała A4. A tak poza tym to się o dowód pytają.
"Jeśli boisz się przegrać, nie graj."

sebbaa
#Weteran
#Weteran
Posty: 7421
Rejestracja: 01-10-2005, 22:07

Post autor: sebbaa » 24-04-2008, 16:10

To że o dowód pytają to według mnie duuuży PLUS, bo widać że trzymaja się regulaminu.
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]

Awatar użytkownika
Wislak
Posty: 1258
Rejestracja: 18-04-2008, 13:07

Post autor: Wislak » 24-04-2008, 17:06

Ja jestem za sprawdzaniem dowodu, ale tylko przy większych kwotach. Bo gdy przyjdzie chłopak i chce postawić 2zł to nie przesadzajmy z regulaminem. Kto chce to i tak puści.
"Jeśli boisz się przegrać, nie graj."

michal_leo
Posty: 1388
Rejestracja: 15-03-2008, 22:03

Post autor: michal_leo » 25-04-2008, 12:31

A moim zdaniem dowody powinny sprawdzać wszystkie buki naziemne. Bukmacherka nie jest dla dzieci, łatwo stracić kasę i się uzależnić. Jest ktoś dorosły i chce grać - gra, nie - nie gra, dla mnie to proste. A jak ktoś niepełnoletni już bardzo chce zagrać to zawsze może poprosić kogoś starszego i no problem dla niego :smile:

battuz
Posty: 13
Rejestracja: 04-05-2008, 16:43

Post autor: battuz » 04-05-2008, 18:04

wedlug mnie STS to najlepszy naziemniak...
:plus: mila onsluga{zawsze usmiechcniete mlode dziewczyny-szybko piszace}
:plus: oferta kursowa ktora mozna kupic za 3 zlote kolorowa ze statystykami i tabelkami...
:plus: klimacik tworzony przez graczy i obsluge
:plus: roznego rodzaju zaklady {oferta ubogaa moze troszke}ale zaklad kombinacyjny i 11 spoko...
na :minus: to to ze systemy nie kumate za bardzo
i :minus: kupony ktore sie nie mieszcza do kieszeni ale przynajmniej kolorowe :plus:

michal_leo
Posty: 1388
Rejestracja: 15-03-2008, 22:03

Post autor: michal_leo » 13-05-2008, 12:45

Mógłby jakiś stały bywalec STSu napisać co oni robią przy kreczu w tenisie? :smile: Zagrałem tam dzisiaj i od razu w pierwszym spotkaniu był krecz :???: Jest zwrot czy może (bo był stan 5:2 dla mojego) wygrana czy też kupon w diabły idzie?? bo jak to ostatnie to będę się z nimi procesował chyba :???:

michal_leo
Posty: 1388
Rejestracja: 15-03-2008, 22:03

Post autor: michal_leo » 13-05-2008, 12:54

Uzyskałem już odpowiedź - w STSie przy kreczu przegrywa ten, który skreczował, uff :smile: ale może ta wiadomość jeszcze się kiedyś komuś przyda i odetchnie z ulgą jak ja :smile:

Lucyfer13
Posty: 204
Rejestracja: 02-04-2008, 18:10

Post autor: Lucyfer13 » 20-05-2008, 09:24

czy moglby mi ktos wytumaczyc o co chodzi z SUPEROFERTA i KURS DNIA ?
z gory dziekuje

Awatar użytkownika
robert9990
#Weteran
#Weteran
Posty: 3659
Rejestracja: 21-01-2007, 22:28

Post autor: robert9990 » 20-05-2008, 15:41

Lucyfer13 pisze:czy moglby mi ktos wytumaczyc o co chodzi z SUPEROFERTA i KURS DNIA ?
z gory dziekuje
Jest to nowość w ofercie STSu.
Kurs dnia to jedno spotkanie na które na każdą możliwość czyli 1 X i 2 są podwyższane kursy. Taka mała niespodzianka ze strony STSu. W dzisiejszej ofercie kursem dnia jest mecz Swiecie-Wrocław. Kursy: 1,60 2,70. Jak na koszykówkę, bardzo dobre. Np. w Expekcie kursy wynoszą: 1,45 i 2,70. Widzimy rożnicę.

Jeśli zaś chodzi o SUPEROFERTE to też są dodawane spotkania o dobrych kursach, nie są jużtak podwyższone jak w Kusie dnia, ale są ciekawe. Np. w ofercie SUPEROFERTY mamy mecz Turcja-Słowacja i w niej kursy wynoszą 1,70 3,45 i 5,40. Poza SUPEROFERTA sa niższe i wyglądają następująco: 1,60 3,45 i 4,85.

Należy jednak pamiętać, że na jednym kuponie nie można łączyć zakładów z SUPEROFERTY!
18.02.2011 - TO JUŻ JEST KONIEC...

Awatar użytkownika
Raja
#Weteran
#Weteran
Posty: 5546
Rejestracja: 11-10-2007, 18:06

Post autor: Raja » 20-05-2008, 15:50

I pamietac ze Superoferta jest bardzo podchwytliwa :) Sa tam dawane czesto mecze ktore wygladaja bardzo ciekawie, a dodatkowo troche wyzszy kurs zacheca do gry. Dlatego mase osob na to leci i stawiaja jak zli na dany mecz, na faworyta naktorego troche podniesli kurs. A przeciez buki glupie nie sa, zeby dawac nam zarobic. Czesto taki faworyt wygrywa, to prawda, ale za 100zl zyskujemy wtedy 5zl, bo kurs byl wyzszy niz gdzie indziej, ale nastepna raza super pewniak po supek kursie zabiera nam ta zarobiona wczesniej kase. Wiec ja radze podchodzic do tego spokojnie

Awatar użytkownika
robert9990
#Weteran
#Weteran
Posty: 3659
Rejestracja: 21-01-2007, 22:28

Post autor: robert9990 » 20-05-2008, 16:45

I dlatego nie patrzmy na kursy a analizujmy :D Nie dajmy sie bukowi, jak daje to bierzmy, ale z rozumem ;)
18.02.2011 - TO JUŻ JEST KONIEC...

Awatar użytkownika
pitermanu
Posty: 292
Rejestracja: 24-05-2008, 16:47

Post autor: pitermanu » 25-05-2008, 15:35

Niektórzy dziwią się jak ludzie mogą grać sts-ie. Przecież buki naziemne mają niskie kursy, 10% podatku, trzeba iść do bukmachera. Lepiej grać przez internet.
Ja jednak uważam, że buki naziemne takie jak sts i tak się utrzymają, bo jeśli ktoś gra na duże pieniądze to sts przynajmniej na niego nie nałoży limitu.

Michalix
Posty: 5
Rejestracja: 26-05-2008, 20:55

Post autor: Michalix » 27-05-2008, 16:18

Sts takie sobie zgadzam sie z wypowiedzia wyzej, lepiej grac przez internet.
Druga sprawa to ta ich stronka internetowa... niezbyt przejrzysta wg mnie.

Awatar użytkownika
pitermanu
Posty: 292
Rejestracja: 24-05-2008, 16:47

Post autor: pitermanu » 28-05-2008, 10:06

Ale żaden bukmacher internetowy nie zagwarantuje ci takiego komfortu jak nie nakładanie limitów.

Awatar użytkownika
Wislak
Posty: 1258
Rejestracja: 18-04-2008, 13:07

Post autor: Wislak » 28-05-2008, 13:00

Bukmacher naziemny ma coś w sobie. Ten kawałek kartki, który trzymasz w portfelu. Na którego patrzysz i analizujesz. Myślisz sobie na co wydasz wygraną. Ta duma gdy podchodzisz z wygranym kuponem do okienka. Coś w tym jest. Jestem pewien, że buki naziemne jeszcze długo będą się utrzymywać. :mrgreen:
"Jeśli boisz się przegrać, nie graj."

Awatar użytkownika
pitermanu
Posty: 292
Rejestracja: 24-05-2008, 16:47

Post autor: pitermanu » 28-05-2008, 18:28

Tak, tak. Wygrana u bukmachera na kuponie to jest coś. Nie da się tego porównać z wygraną w internecie. I później do kasy po wygraną. RESPECT

Awatar użytkownika
Bzyku
Posty: 1087
Rejestracja: 27-02-2008, 20:13

Post autor: Bzyku » 28-05-2008, 21:05

W tej kwesti jeszzce nie zabieralem glosu, wiec pora i na mnie :wink:. Nie wiem co wy chcecie od kuponow, ja tam zawsze skladam na 4 czesci i mi sie miesci do kieszeni, kursy jak kursy wiadomo zadnej rewelacji tam nie ma. Jedyne co mnie denerwuje to obsluga(przynajmniej u mnie na Witolda sa nie mile "panie") do 18 lat brakuje mi 6 miesiecy, dlatego nie chcialem robic pania zadnych klopotow przychodzilem do punktu z kolega(pelnoletnim) schody zaczely sie przy wiekszych wygranych, gdy chcialem odebrac pieniadze o.k, ale gdy juz puscic kupon za wieksza sume smiech na sali, kazali mi przychodzic z prawnym opiekunem, buchnelem smiechem i powiedzialem pare slow na ten temat (jest to dla moich opiekunow troche uciazliwe poniewaz nie mieszkam z dziadkami ktorzy podchodza juz pod 80-tke.) Moje wrazenie jest takie ze one poprostu zazdroszcza wygranych! szczegolnie jedna z tych pan... A i czesto zdazaja im sie "pomylki"

Awatar użytkownika
pitermanu
Posty: 292
Rejestracja: 24-05-2008, 16:47

Post autor: pitermanu » 29-05-2008, 08:10

Co do kuponów, to mówię do wszystkich, którzy mają z tym jakieś problemy. Jeśli chcecie możecie pociąć sobie ten kupon na 4 kawałki namalować coś na nim, pisać wyniki. Nawet jeśli się podrze to też się jeszcze nic nie dzieje bo najważniejszy jest kod. Jeśli kod jest w dobrym stanie, tzn. jeśli można go bez problemu odczytać, to tak czy tak odbierzecie wygraną i nie będzie z tym żadnych problemów.
POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
byly_moderator
Posty: 2059
Rejestracja: 19-03-2007, 17:38

Post autor: byly_moderator » 01-06-2008, 12:27

Do której STS czynny jest w niedziele?

Awatar użytkownika
jarek1
#Weteran
#Weteran
Posty: 3041
Rejestracja: 01-04-2007, 17:07

Post autor: jarek1 » 01-06-2008, 13:00

Do której STS czynny jest w niedziele?
Kiedyś był czynny do 14 ale przedłużyli do 15.

EDIT:
pitermanu, na 99% wszędzie jest tak samo
Ostatnio zmieniony 01-06-2008, 13:54 przez jarek1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pitermanu
Posty: 292
Rejestracja: 24-05-2008, 16:47

Post autor: pitermanu » 01-06-2008, 13:16

W całej Polsce jest czynny o tych samych godzinach? Czy to zależy od danego punktu?

Awatar użytkownika
Tomaszzz
Posty: 339
Rejestracja: 17-07-2007, 12:42

Post autor: Tomaszzz » 03-06-2008, 15:28

W całej Polsce jest tak samo jak napisał jarek1. ;)

Awatar użytkownika
Jamber
Posty: 486
Rejestracja: 15-08-2008, 14:43

Post autor: Jamber » 17-08-2008, 13:45

BZYKU - zgadzam sie na Witolda te klientki strasznie denerwuja ... ostatnio powiedzialem im pare nieciekawych zzdan i wyszedlem z tamtad ;) Bardziej wole sts na Piłsudskiego bo bardzo duzy i mily ;) Moim zdaniem sts najlepszy z naziemnych ;)
Ostatnio zmieniony 24-11-2008, 13:56 przez Jamber, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
robert9990
#Weteran
#Weteran
Posty: 3659
Rejestracja: 21-01-2007, 22:28

Post autor: robert9990 » 17-08-2008, 15:37

Jamber pisze:Moim zdaniem sts najlepszy z nadziemnych ;)
Wow, to już nawet punkty bukmacherskie w powietrzu powstają?
18.02.2011 - TO JUŻ JEST KONIEC...

Awatar użytkownika
Jamber
Posty: 486
Rejestracja: 15-08-2008, 14:43

Post autor: Jamber » 17-08-2008, 21:37

robert9990,

Jedna literka pomylki i tyle szumu :D Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 24-11-2008, 13:57 przez Jamber, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci