STS

Opinie i uwagi o bukmacherach naziemnych w Polsce, takich jak eToto, STS i Milenium.
lvx
Posty: 3
Rejestracja: 17-08-2008, 21:22

Post autor: lvx » 17-08-2008, 21:55

ja czesto obstawiam w sts i nie mam zastrzezen,,,

Awatar użytkownika
m509716
Posty: 438
Rejestracja: 27-01-2008, 19:43

Post autor: m509716 » 18-08-2008, 14:49

Ja tam lubię stsa lub inne ziemniaki, czasem nawet jak nie mam jakiś upatrzonych spotkań to wpadne sobie i puszcze za drobne jakiegoś akumulatora. U mnie obsługa jest ok a nawet więcej;) jak wiadomo kursy niższe, ale i tak będę tam jeszcze często gościł i polecam ogólnie bo bukmacherka i tak jest pewniejsza niż totek ;)
|||||||||<<<(L)>>>|||||||||

budynnios
Posty: 24
Rejestracja: 17-12-2008, 17:20

Post autor: budynnios » 18-12-2008, 17:27

nie przepadam za STS, zawsze wolałem sie przejsc i w toto postawić, ale jak toto w okolicy nie ma no cóż:)

destril
Posty: 287
Rejestracja: 05-12-2008, 19:36

Post autor: destril » 21-12-2008, 21:20

tez kiedys tam stawialem, ale jak porownalem ich oferte z Fortuna (Profesjanalem) czy Betako to dalem sobie spokoj, a teraz tylko w betsafe-brak-polskiej-licencji! stawiam, maja chyba najlepsza oferte.

stskarol
Posty: 29
Rejestracja: 16-01-2009, 08:46

Post autor: stskarol » 16-01-2009, 09:09

Dla Mnie w sumie nie ma różnicy między Toto-mic, Fortuną czy STS, kursy są podobne a dla Mnie lepszy STS bo blisko Mnie ;) widać nawet bo nicku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mucioos
Posty: 125
Rejestracja: 16-02-2009, 15:20

Post autor: mucioos » 16-02-2009, 15:42

Ja zanim przeszedłem do bukmacherów internetowcyh dużo się nagrałem w naziemniakach w głownie własnie w STS'ie. Jeden z najlepszych bukmacherów naziemnych.Bardzo dobre kursy.Czasem może denerwować zbyt uboga oferta.Mówie tutaj o handicapach czy under/overach w koszykówke czy w siatkowke.Poza tym jak najbardziej w porządku.

Awatar użytkownika
maciekx14
Posty: 466
Rejestracja: 11-07-2009, 20:34

Post autor: maciekx14 » 12-07-2009, 09:09

mucioos - Ja dokładnie tak samo. Najpierw zacząłem od STS-a, ale że troche daleko do niego miałem, to musiałem znaleźć jakiś inny sposób... Internetowe bardzo wciągają no i tak zacząłem przygodę z wieloma bukmacherami!

Awatar użytkownika
Niedzielny
Posty: 423
Rejestracja: 11-08-2009, 18:39

Post autor: Niedzielny » 11-08-2009, 20:02

Widzę,że dużo osób zaczynało od sts ,ja również.Teraz to tylko bwin-brak-polskiej-licencji! ale jak sie pieniążki na koncie skończyły niestety to tylko do STS.Jak pierwszy raz stawiałem pani w okienku wytłumaczyła co i jak :wink: .Miła obsługa.Polecam :yes:

Awatar użytkownika
pablos1992
Posty: 216
Rejestracja: 19-04-2009, 21:24

Post autor: pablos1992 » 17-08-2009, 17:41

STS wg.mnie to najlepszy buk "naziemny", tylko coś problemy ostatnio były z Polską Ekstraklasą ;]

Redoo
Posty: 9
Rejestracja: 12-10-2009, 10:03

Post autor: Redoo » 12-10-2009, 10:26

Witam wszystkich!Nigdy nie bawiłem się w bukmacherkę kiedyś przehulałem sporo kasy na maszynach wciągnęło mnie może dla tego ze byłem młody,powiedziałem pas.od niedawna obstawiam w sts-ie można się fajnie pobawić za małe pieniądze:)na pewno lepsza zabawa niż w lotto.Mam takie pytanie obstawiłem 10 meczów weszło mi 8 pozostałe 2 mecze zakończyły się remisem taki kupon wchodzi czy nie???
Niech trafi szlag ten cały bieg Gdzie tylko szmal przyciąga nas jak LEP...

Awatar użytkownika
quares
#Weteran
#Weteran
Posty: 5910
Rejestracja: 15-06-2008, 22:15

Post autor: quares » 12-10-2009, 11:00

Redoo pisze:.Mam takie pytanie obstawiłem 10 meczów weszło mi 8 pozostałe 2 mecze zakończyły się remisem taki kupon wchodzi czy nie???
jeśli był to kupon AKUMULOWANY to niestety kupon jest przegrany...

Redoo
Posty: 9
Rejestracja: 12-10-2009, 10:03

Post autor: Redoo » 12-10-2009, 12:02

dzięki za odpowiedź
Niech trafi szlag ten cały bieg Gdzie tylko szmal przyciąga nas jak LEP...

siwysopot
Posty: 35
Rejestracja: 01-10-2009, 08:25

Post autor: siwysopot » 12-10-2009, 19:10

10 meczy na jednym kuponie ;p jak zaczynalem z bukami tez gralem tasiemce ;p ale z czasem zrozumiesz czemu nie gra sie 10 meczy ;p

Redoo
Posty: 9
Rejestracja: 12-10-2009, 10:03

Post autor: Redoo » 14-10-2009, 10:03

siwysopot hehe już załapałem :oops: Mam takie pytanie w zasadzie pytania :

1-mecz Esbjerg-Sonderjyske Postawiłem na zwycięstwo Esbjerg mecz zakończył się zwycięstwem Esbjerg 4:3 ale po dogrywce taki wynik przechodzi czy nie?! jak nie to poszło 150zł :cry:

2-Może troszku głupie czytałem o tym ale nie mogę jakoś załapać obstawiam w STS'ie np.4 mecze i daje system 2z4 np 2zł koszt całkowity wynosi 12 PLN do wygrania 38.64 PLN
i tak jak wejdą mi wszystkie 4 lub 3 z 4 meczów to wygrywam to 38.64 PLN?
jak wejdą mi 2 z 4 meczów to kwota wygranej ulega zmianie czy zgarniam wszystko?
sorry za tak głupie pytania ale nie mogę tego pokumać :oops:
Niech trafi szlag ten cały bieg Gdzie tylko szmal przyciąga nas jak LEP...

szynex
Posty: 109
Rejestracja: 06-05-2009, 15:49

Post autor: szynex » 14-10-2009, 10:45

1- nie, nie wszedł. zakłady są przyjmowane na regulaminowy czas 90 min. gdybyś postawił na awans Esbjerg'u to byś wygrał

2- też proszę o wytłumaczenie tego i gdzie mogę znaleźć mecze które mogę obstawić na "jedenastkę", czyli wytypować 11 meczy na remisy :D z góry dzięki :P

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Post autor: Kicza » 14-10-2009, 12:13

Redoo pisze:Może troszku głupie czytałem o tym ale nie mogę jakoś załapać obstawiam w STS'ie np.4 mecze i daje system 2z4 np 2zł koszt całkowity wynosi 12 PLN do wygrania 38.64 PLN
i tak jak wejdą mi wszystkie 4 lub 3 z 4 meczów to wygrywam to 38.64 PLN?
jak wejdą mi 2 z 4 meczów to kwota wygranej ulega zmianie czy zgarniam wszystko?
sorry za tak głupie pytania ale nie mogę tego pokumać :oops:

Szukajka forumowa nie gryzie, a był u nas kiedyś user o nicku edi8, znakomity mózg
Na przykładzie 3z4, bo to tak samo się liczy

edi8 pisze:System rozpisowy 3z4 to w krótszej formie,bo na 1 kuponie zawarcie 4 zakładów po 3 zdarzenia:
a/1-2-3
b/1-2-4
c/1-3-4
d/2-3-4
Stawka to jest kwota za jaką obstawiasz kupon,bądź przy grze systemowej:każdy zakład w ramach systemu.
W podanym powyżej przykładzie grając na 4 oddzielne kupony ze stawką 5zł na kupon zapłacisz 20zł-tak samo jak i za nadanie systemu 3z4 ze stawką 5zł bo jak wcześniej powiedziałem-jest to tylko skrócenie z 4 kuponów do 1 zawarcie tych samych zakładów.
Aby wyliczyć ile wygrałeś musisz przemnożyć przez siebie kursy tych MINIMUM 3 dobrze wytypowanych meczy,np.dla przykładu zagrałeś 4 różne mecze z kursami po 2 i weszły Ci 3 z nich więc wtedy Twoja wygrana to:2x2x2=8xstawka za jaką grasz=5zł=40złx0,9 bo odliczamy od wygranej podatek 10% i wychodzi nam,że masz wygrane36zł-20zł wkładu=16zł netto,czyli "na czysto"....Ale gdybyś trafił wszystkie 4 mecze to wygrana wzrosłaby do:2x2x2=8x5zł=40złx0,9=36złx4 wygrane kupony=144zł-wkład 20zł=124zł

Pozdrawiam.edi8

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Post autor: Kicza » 14-10-2009, 12:19

szynex pisze:gdzie mogę znaleźć mecze które mogę obstawić na "jedenastkę", czyli wytypować 11 meczy na remisy :D z góry dzięki :P

np w STS

kalkulator do tego: http://www.sts.pl/kalkulator.php?typ=JEDENASTKA
i regulamin: http://www.sts.pl/regulamin.php pkt 4.2 i 4.3

Redoo
Posty: 9
Rejestracja: 12-10-2009, 10:03

Post autor: Redoo » 14-10-2009, 13:09

Kicza dzięki!
Niech trafi szlag ten cały bieg Gdzie tylko szmal przyciąga nas jak LEP...

szynex
Posty: 109
Rejestracja: 06-05-2009, 15:49

Post autor: szynex » 14-10-2009, 13:10

dzięki wielkie :P

Redoo
Posty: 9
Rejestracja: 12-10-2009, 10:03

Post autor: Redoo » 16-10-2009, 08:35

orientuje się ktoś może czy w sts-ie bedzie można obstawiać walkę Gołoty z Adamkiem?
Niech trafi szlag ten cały bieg Gdzie tylko szmal przyciąga nas jak LEP...

Awatar użytkownika
quares
#Weteran
#Weteran
Posty: 5910
Rejestracja: 15-06-2008, 22:15

Post autor: quares » 16-10-2009, 09:30

ciężko w tej chwili powiedzieć, ale myślę, że TAK. Wkońcu jest to jakieś tam wydarzenie i znajdzie się dużo ludzi chcących obstawić ten pojdeynek.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 171
Rejestracja: 10-08-2009, 15:45

Post autor: Bart » 18-10-2009, 09:36

Zawsze możesz do nich wysłać maila z zapytaniem najwyżej powiedzą, że jeszcze nie są pewni ;) Z naszego forum nikt dla nich nie pracuje(chyba) więc jak już quares napisał, ciężko nam na to pytanie odpowiedzieć.
Niecierpliwość żąda rzeczy niemożliwej-mianowicie osiągnięcia celu bez środków

MakOz
Posty: 59
Rejestracja: 17-10-2009, 22:17

Post autor: MakOz » 18-10-2009, 13:16

Z tego co się orientuję, to będzie możliwość obstawiania walki Gołota vs Adamek. Tym bardziej, że tak jak mówi quares jest to wydarzenie i chętnych do obstawiania będzie wielu. :)

szynex
Posty: 109
Rejestracja: 06-05-2009, 15:49

Post autor: szynex » 25-10-2009, 22:22

ile w sts'ie w systemie rozpisowym musi być pewniaków ?

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Post autor: Kicza » 26-10-2009, 06:33

możesz dać n pewniaków; nie musisz dawać ani jednego

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci