STS
- m509716
- Posty: 438
- Rejestracja: 27-01-2008, 19:43
-
mucioos
- Posty: 125
- Rejestracja: 16-02-2009, 15:20
- Niedzielny
- Posty: 423
- Rejestracja: 11-08-2009, 18:39
- pablos1992
- Posty: 216
- Rejestracja: 19-04-2009, 21:24
-
Redoo
- Posty: 9
- Rejestracja: 12-10-2009, 10:03
-
Redoo
- Posty: 9
- Rejestracja: 12-10-2009, 10:03
1-mecz Esbjerg-Sonderjyske Postawiłem na zwycięstwo Esbjerg mecz zakończył się zwycięstwem Esbjerg 4:3 ale po dogrywce taki wynik przechodzi czy nie?! jak nie to poszło 150zł
2-Może troszku głupie czytałem o tym ale nie mogę jakoś załapać obstawiam w STS'ie np.4 mecze i daje system 2z4 np 2zł koszt całkowity wynosi 12 PLN do wygrania 38.64 PLN
i tak jak wejdą mi wszystkie 4 lub 3 z 4 meczów to wygrywam to 38.64 PLN?
jak wejdą mi 2 z 4 meczów to kwota wygranej ulega zmianie czy zgarniam wszystko?
sorry za tak głupie pytania ale nie mogę tego pokumać
-
szynex
- Posty: 109
- Rejestracja: 06-05-2009, 15:49
- Kicza
- #Weteran

- Posty: 8370
- Rejestracja: 19-08-2007, 09:18
Redoo pisze:Może troszku głupie czytałem o tym ale nie mogę jakoś załapać obstawiam w STS'ie np.4 mecze i daje system 2z4 np 2zł koszt całkowity wynosi 12 PLN do wygrania 38.64 PLN
i tak jak wejdą mi wszystkie 4 lub 3 z 4 meczów to wygrywam to 38.64 PLN?
jak wejdą mi 2 z 4 meczów to kwota wygranej ulega zmianie czy zgarniam wszystko?
sorry za tak głupie pytania ale nie mogę tego pokumać![]()
Szukajka forumowa nie gryzie, a był u nas kiedyś user o nicku edi8, znakomity mózg
Na przykładzie 3z4, bo to tak samo się liczy
edi8 pisze:System rozpisowy 3z4 to w krótszej formie,bo na 1 kuponie zawarcie 4 zakładów po 3 zdarzenia:
a/1-2-3
b/1-2-4
c/1-3-4
d/2-3-4
Stawka to jest kwota za jaką obstawiasz kupon,bądź przy grze systemowej:każdy zakład w ramach systemu.
W podanym powyżej przykładzie grając na 4 oddzielne kupony ze stawką 5zł na kupon zapłacisz 20zł-tak samo jak i za nadanie systemu 3z4 ze stawką 5zł bo jak wcześniej powiedziałem-jest to tylko skrócenie z 4 kuponów do 1 zawarcie tych samych zakładów.
Aby wyliczyć ile wygrałeś musisz przemnożyć przez siebie kursy tych MINIMUM 3 dobrze wytypowanych meczy,np.dla przykładu zagrałeś 4 różne mecze z kursami po 2 i weszły Ci 3 z nich więc wtedy Twoja wygrana to:2x2x2=8xstawka za jaką grasz=5zł=40złx0,9 bo odliczamy od wygranej podatek 10% i wychodzi nam,że masz wygrane36zł-20zł wkładu=16zł netto,czyli "na czysto"....Ale gdybyś trafił wszystkie 4 mecze to wygrana wzrosłaby do:2x2x2=8x5zł=40złx0,9=36złx4 wygrane kupony=144zł-wkład 20zł=124zł
Pozdrawiam.edi8
- Kicza
- #Weteran

- Posty: 8370
- Rejestracja: 19-08-2007, 09:18
szynex pisze:gdzie mogę znaleźć mecze które mogę obstawić na "jedenastkę", czyli wytypować 11 meczy na remisyz góry dzięki
np w STS
kalkulator do tego: http://www.sts.pl/kalkulator.php?typ=JEDENASTKA
i regulamin: http://www.sts.pl/regulamin.php pkt 4.2 i 4.3
- Bart
- Posty: 171
- Rejestracja: 10-08-2009, 15:45
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci