Koszulki typybukmacherskie.org - wybierz swój krój!

Najważniejsze informacje dotyczące forum. Zaglądaj tu regularnie!.

Który krój reklamowy najbardziej Ci się podoba?

Czas głosowania minął 16-08-2009, 19:00

Vince Black - projekt 1
5
12%
Poldek17 - projekt 1
2
5%
Poldek17 - projekt 2
2
5%
Poldek17 - projekt 3
1
2%
Mefiu - projekt 1
5
12%
Kicza - projekt 1
4
9%
Kicza - projekt 2
3
7%
Kicza - projekt 3
8
19%
Kicza - projekt 4
1
2%
Kicza - projekt 5
12
28%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Koszulki typybukmacherskie.org - wybierz swój krój!

Post autor: Kicza » 13-08-2009, 10:00

Koszulki typybukmacherskie.org - wybierz swój krój!





No i dochodzi do finału imprezy... :cool:
Sponsor się znalazł, będzie nim mettosport.pl( -POST- ). Cena takiej koszulki, z własnym nickiem i numerem, to około 50-60PLN.

Jako że ma to być "nasza" koszulka, jak w demokratycznym kraju, każdy ma swój głos i gust. Zaprezentowane zostaną projekty z okresu "wylęgu" tematu(jeżeli któregoś niema to był ku temu szczególny powód)

Jak pewnie co spostrzegawsi userzy zauważyli, wyżej jest ankieta. Zaznaczam iż ma ona na celu jedynie wybranie kroju nadruków własnych(loga, napisy - reklamowe, układ nicków itp), to że jest to na koszulce polo, czy na swetrze niema teraz znaczenia.

Ankieta potrwa do niedzieli, do godziny 20. Projekt z największą ilością głosów będzie projektem FINALNYM, każdy przypuszczalny nabywca otrzyma taki sam krój REKLAMOWY.

Do prezentacji poszło 10 selektywnie wybranych projektów, żeby nie było, ustawione w kolejności alfabetycznej Z-A. Przy każdym autor i numer



Vince Black
Projekt 1
Obrazek




Poldek17
Projekt 1
Obrazek

Projekt 2
Obrazek

Projekt 3
Obrazek




Mefiu
Projekt 1
Obrazek




Kicza
Projekt 1
Obrazek

Projekt 2
Obrazek

Projekt 3
Obrazek

Projekt 4
Obrazek

Projekt 5
Obrazek

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Post autor: Kicza » 13-08-2009, 10:04

I jeszcze, mile widziane, postowe, propozycję nt wyboru kołnierzyków

Obrazek


IMO najlepiej i najwygodniej będzie się nosiło opcję nr 2

Awatar użytkownika
lulas58
Posty: 1818
Rejestracja: 19-03-2009, 13:59

Post autor: lulas58 » 13-08-2009, 10:45

jak dla mnie to kołnierzyk nr 4 :yes:
Kto nie potrafi pytać, nie potrafi żyć.

Awatar użytkownika
razaal
Posty: 2061
Rejestracja: 10-08-2009, 21:15

Post autor: razaal » 13-08-2009, 12:01

mi się podoba projekt poldka17 numer 3,
aczkolwiek projekt numer 1 Kiczy też niczego sobie..
Tylko mam pytanko..: koszulki mają być wysokiej jakości: ok. 30zł, czy takie z targu, słabej jakości ( max. 10 zł :mrgreen: ).
Ale wielkie brawa dla wykonawców projektów, bo wszystkie są 'nice',
:plus: :plus: :plus:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mefiu
#Weteran
#Weteran
Posty: 4157
Rejestracja: 04-04-2007, 17:14

Post autor: Mefiu » 13-08-2009, 12:11

Kołnierzyk nr 2.
Gram, żeby grać.

Awatar użytkownika
DonnyDonowitz
-#VIP
-#VIP
Posty: 3963
Rejestracja: 07-03-2008, 19:45

Post autor: DonnyDonowitz » 13-08-2009, 12:27

Zdecydowanie kołnierzyk nr 2.
Razaal jeśli chodzi o jakość to raczej takie lepsze. :smile:

Awatar użytkownika
Colo
Posty: 736
Rejestracja: 05-08-2009, 18:58

Post autor: Colo » 13-08-2009, 13:42

Projekt Mefiu bdb i Kiczy projekt 3.
Kołnierzyk 1 lub 5

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Post autor: Kicza » 13-08-2009, 13:45

Oddawajcie głosy a nie piszcie jaki wam się projekt podoba!
Komentarze pisemne prosiłem nt kołnierzyków

Awatar użytkownika
Colo
Posty: 736
Rejestracja: 05-08-2009, 18:58

Post autor: Colo » 13-08-2009, 13:55

Kicza Ostatni Projekt ! :D

Awatar użytkownika
quares
#Weteran
#Weteran
Posty: 5910
Rejestracja: 15-06-2008, 22:15

Post autor: quares » 13-08-2009, 14:29

nr 4

Awatar użytkownika
biskup75
Posty: 1240
Rejestracja: 26-05-2009, 16:08

Post autor: biskup75 » 13-08-2009, 14:32

kołnierzyk nr 2
[scroll]Szczęście przychodzi do tego, kto za nim nie goni.[/scroll]

Awatar użytkownika
krzysiekmks
Posty: 5495
Rejestracja: 19-02-2009, 20:35

Post autor: krzysiekmks » 13-08-2009, 14:36

Kołnierzyk 4

cubbek
Posty: 2771
Rejestracja: 10-12-2007, 22:46

Post autor: cubbek » 13-08-2009, 15:52

Kołnierzyk 1 albo 5.

Tw1nS
Posty: 1498
Rejestracja: 28-04-2009, 19:41

Post autor: Tw1nS » 13-08-2009, 16:55

Kołnierzyk nr 1 zdecydowanie ... Dodaje sportowej koszulce trochę elegancji ;)

Co do projektu koszulki, jeśli miałbym wybierać z powyższych propozycji to zdecydowanie Kicza nr 5 ... Innej opcji nie widzę :)
6 LAT z TB.org :) !!!!!

Awatar użytkownika
marecki85
#Weteran
#Weteran
Posty: 7795
Rejestracja: 14-03-2006, 11:15

Post autor: marecki85 » 13-08-2009, 17:06

kolnierzyk nr 1

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Post autor: Kicza » 13-08-2009, 18:15

Tw1n[S]LaVe pisze:Co do projektu koszulki, jeśli miałbym wybierać z powyższych propozycji to zdecydowanie Kicza nr 5 ... Innej opcji nie widzę :)


To mnie już martwi...Widzicie u siebie ankietę? Panie Twin, oddałeś głos?

sebbaa
#Weteran
#Weteran
Posty: 7421
Rejestracja: 01-10-2005, 22:07

Post autor: sebbaa » 13-08-2009, 18:37

Kołnierz nr 7
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]

Awatar użytkownika
smac
#Weteran
#Weteran
Posty: 6658
Rejestracja: 01-10-2007, 09:13

Post autor: smac » 13-08-2009, 18:40

Kołnierzyk nr 2

Tw1nS
Posty: 1498
Rejestracja: 28-04-2009, 19:41

Post autor: Tw1nS » 13-08-2009, 19:17

Oczywiście Kicza :) Co do mojej wypowiedzi, chodziło głównie o to, że gdyby wybrana przeze mnie opcja "przeszła" byłbym najbardziej zadowolony, ale jak wiadomo liczy się nie tylko mój głos, ale wszystkich użytkowników forum, więc głosowanie na najładniejszy projekt jak najbardziej słuszne ;)

Tak jak wspomniałem głos oczywiście oddałem, mało tego ... Jeżeli cena zachowa się na ustalonym poziomie to będę zapewne jednym z pierwszych, który zamówi tą koszulkę ... Oczywiście jeśli wygrają projekty, które mi odpowiadają (a z powyższych 10 jest to zdecydowana większość ;))

Czekam z niecierpliwością na koniec głosowania, mam nadzieję wygraną mojego "cichego faworyta" :) i możliwość zakupienia koszulki ... Kasa już jest przygotowana, więc jeżeli cena nie podskoczy mocno w górę od wymienionej to biorę przy odpowiednim projekcie ;)

P.S. Czy kolor koszulki numeru i nicku lub ewentualnie samej koszulki będzie do wyboru czy będą to z góry ustalone "sprawy" ? Pytam, bo na górze nie widzę informacji w tej sprawie, ale jeśli jest tak jak na obrazkach nie będę zawiedziony ...

Pozdrawiam i dzięki za odp, jeżeli takowa się pojawi ...
6 LAT z TB.org :) !!!!!

Awatar użytkownika
Anderson89
-#VIP
-#VIP
Posty: 15461
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Post autor: Anderson89 » 13-08-2009, 20:43

Moze byc jak dla mnie projekt Kiczy nr 5 a kolnierzyk...nr 6
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Chuligan
Posty: 103
Rejestracja: 07-06-2009, 16:04

Post autor: Chuligan » 13-08-2009, 21:43

Projekt numer 5 Kiczy ,kołnierzyk standardowy 2

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Post autor: Kicza » 13-08-2009, 22:04

Tw1n[S]LaVe pisze:P.S. Czy kolor koszulki numeru i nicku lub ewentualnie samej koszulki będzie do wyboru czy będą to z góry ustalone "sprawy" ? Pytam, bo na górze nie widzę informacji w tej sprawie, ale jeśli jest tak jak na obrazkach nie będę zawiedziony ...
No Panie Twin, troszkę kijowo czytałeś :P Pisałem iż ta ankieta ma na celu tylko i wyłącznie wybranie kroju nadruków reklamowych + nicki i numery, a warstwa materiału na którym się to znajduje jest prostym przykładem

Awatar użytkownika
pawel16
#Weteran
#Weteran
Posty: 6679
Rejestracja: 11-01-2007, 15:45

Post autor: pawel16 » 13-08-2009, 22:58

dal mnie to chyba najlepsza opcja ----> Kicza projekt nr 2 ----> kołnierzyk nr 6

nie lubię chodzić w koszulkach z kołnierzykami typu 1;]
Logo też trochę nie zbyt.. po co ten ogonek?:Dhehe
Już ponad 6lat na forum. .

pat0
Posty: 63
Rejestracja: 18-07-2009, 17:06

Post autor: pat0 » 14-08-2009, 01:08

Kicza nr 1. Bardzo oryginalny i dobry pomysł, ciekawy jestem czy wygra.
Kołnierzyk 2 lub 7 ;)
(piter39) expekt-brak-polskiej-licencji!.com

Awatar użytkownika
Colo
Posty: 736
Rejestracja: 05-08-2009, 18:58

Post autor: Colo » 14-08-2009, 09:09

Fajna by była taka opcja: Kicza projekt 5 + rękawy z projektu Mefiu + kołnieżyk nr 2

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci