4 Runda Kwalifiacji Ligi Mistrzów

Forumbukmacherskie Ligi Mistrzów. Typy bukmacherskie i analizy meczów z Ligi Mistrzów. Tabela, harmonogram spotkań oraz dyskusja o aktualnych meczach. Typy ekspertów na Ligę Mistrzów
Regulamin forum
Liga Mistrzów

Liga Mistrzów UEFA to najważniejsze rozgrywki klubowe w Europie. Co roku najlepsi z najlepszych ze wszystkich krajów europejskich rywalizują najpierw w kwalifikacjach, a potem w fazie zasadniczej turnieju o miano najlepszej drużyny klubowej Europy.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na ligę mistrzów oraz profesjonalne analizy spotkań Ligi Mistrzów w piłce nożnej.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Ligi Mistrzów, opisy odbytych spotkań Ligi Mistrzów oraz analizy nadchodzących meczów w Lidze Mistrzów.
ODPOWIEDZ
baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

4 Runda Kwalifiacji Ligi Mistrzów

Post autor: baku193 » 16-08-2017, 06:48

Dyscyplina Piłka nożna Kwal Lm
Godz: 20:45
Spotkanie : Celtic-Astana
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbull
Analiza: Celtic w tej rundzie kwalifikacji piłkarskiej Ligi Mistrzów trafił na ekipę Kazachstańskiej Astany, gospodarze w tym pierwszym spotkaniu jak i ogólnie są faworytem do awansu z tej pary do kolejnej rundy tych rozgrywek, goście już mieli sporo szczescia z zespołem warszawskiej Legii że nie odpadli bowiem w drugim spotkaniu Legia była zespołem zdecydowanie lepszym od Kazachów i mogła tam wygrać wyżej, ekipa ze Szkocji zdaje sobie sprawę iż na wyjeździe może mieć problem z osiągnieciem dobrego rezultatu , dlatego też na swoim stadionie Celtic będzie chciał wygrać wysoko, na swoim boisku Szkoci sę niezwykle groźni , w poprzednich 10 meczach nie wygrali tylko dwukrotnie , remis zanotowali z zespołem Rosenborgu i przegrali sparing z zespołem z Lyonu , Astana natomiast na wyjazdach w lidze radzi sobie dobrze ,ale na arenie europejskiej jest to ekipa , która nie potrafi organizować sobie gry i rzadko stwarza sobie sytuację podbramkowe. Dlatego też gospodarze w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów i myśle że spokojnie powinni tutaj wygrać, stawiam na dokładny wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji.

expertbuk
Posty: 62
Rejestracja: 05-07-2017, 11:42

Re: 4 Runda Kwalifiacji Ligi Mistrzów

Post autor: expertbuk » 16-08-2017, 18:53

Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Napoli - Nice
Typ: 1
Kurs: 1,36
Bukmacher: Totolotek
Faworyt tego spotkania jest tylko jeden i jest to drużyna Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika czyli Napoli. Mecz ten posiada jeszcze jeden polski akcent, a mianowicie sędzią tego starcia będzie Szymon Marciniak. Dla mnie bezsprzecznie zwycięży zespół z Włoch, w Totolotku macie w porządku kurs i świetną promocję piłkarską, z takim pewniakiem warto spróbować. Nicea zawodzi w tym sezonie na całej linii. Przegrali dwa pierwsze mecze rozgrywek ligi francuskiej. Po tak udanym sezonie, jakim był ten poprzedni, nikt nie spodziewał się tak potężnego regresu formy. W Neapolu na razie wyczekują startu rozgrywek, a ten może być w ich wykonaniu jeszcze lepszy. Zachowali wszystkich swoich najlepszych graczy, a do pełni formy powrócił już polski snajper. W dzisiejszym spotkaniu z pewnością okażą się zwycięzcami.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: 4 Runda Kwalifiacji Ligi Mistrzów

Post autor: baku193 » 21-08-2017, 21:55

Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 20:45
Spotkanie Sevilla-Basekhesir
Typ: Przedział bramek 3-4
kurs 2.35
Buk Sportingbull
Analiza: Jutro odbędzie się rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Sevilli oraz Basekhesiru, gospodarze są oczywiście faworytem do awansu , bowiem już w pierwszym spotkaniu pokazali siłę swojego zespołu i pokonali ekipę z Turcji 1:2 na ich stadionie, Sevilla od samego początku była stawiana w roli faworytów do awansu na salony piłkarskiej Ligi Mistrzów. Sevilla jest zespołem znacznie lepiej poukładanym i bardzo niewygodnym nawet dla znacznie lepszych ekip niż drużyna z Turcji. Gospodarze mają również niesamowicie dobrą passę meczy bez porażki na własnym stadionie, nie przegrali tutaj od listopada roku poprzedniego kiedy dali się pokonac ekipę Juventusu Turyn , gospodarze od tamtej pory zagrali az 18 spotkań, myślę że będzie tutaj zdecydowanie lepszym zespołem, który stworzy sobie więcej okazji do zdobycia bramki, tutaj to goście muszą strzelić co najmniej dwie bramki żeby myśleć o awansie muszą zaatakować a na pewno będzie to na rękę zespołowi gospodarzy , którzy kontrować potrafią, mój typ to wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że oba zespoły strzelą tutaj co najmniej po jednym golu,ale zespołem lepszym będzie Sevilla.

typerex
Posty: 666
Rejestracja: 03-04-2017, 14:31

Re: 4 Runda Kwalifiacji Ligi Mistrzów

Post autor: typerex » 22-08-2017, 14:45

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Nicea - Napoli
Typ: 1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Totolotek

Zaczynamy ostatnią serię walki w kwalfiikacjach do europejskich pucharów. Dziś o bramy do raju, czyli do fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów powalczy dziesięc zespołów, a połowa z nich będzie cieszyła się z wielkiego sukcesu zarówno sportowego, jak i finansowego. W dłuższej perspektywie ten drugi jest może nawet istotniejszy. Z naszej, polskiej perspektywy najciekawiej będzie w Nicei, choć patrząc na rotacje Sarriego i ostatni skład w Serie A to raczej powinniśmy spodziewać się Zielińskiego oraz Milika na ławce. W Neapolu gospodarze wygrali 2:0, a bohaterem był niezawodny Mertens. Faworytem do awansu są Włosi, lecz moim zdaniem dziś można spróbować pójść w Niceę, bo kurs wygląda zachęcająco, a nie jest to zespół przypadkowy, na własnym stadionie na pewno jest w stanie wygrać, nawet jeśli nie da im to ostatecznie gry w grupie Ligi Mistrzów. Totolotek oferuje naprawdę ciekawy kurs na Niceę, a ambicji tej drużynie nie brakje, umiejęności także.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: 4 Runda Kwalifiacji Ligi Mistrzów

Post autor: baku193 » 23-08-2017, 15:32

Dyscyplina Piłka nożna Kwal Lm
Godz: 20:45
Spotkanie Kopenhaga-Karabach
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.95
Buk Sportingbull
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach ostatniej rundy kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Duńskiej Kopenhagi podejmowała będzie drużynę Karabachu. W pierwszym spotkaniu Karabach był zespołem lepszym i wygrał 1:0 na swoim stadionie , teraz moim zdaniem Kopenhaga jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, bowiem na swoim stadionie jest zespołem, który potrafi strzelać bramki . Karabach na wyjazdach natomiast radził sobie do tej pory różnie, ostatnio wygrywał ale zdarzały mu się spotkania gdzie tracił nawet po 5 bramek . Gospodarze muszą zaatakować od pierwszych minut bowiem goście z kazdą kolejną minutą będą czuli się pewniej. Moim zdaniem ekipa Kopenhagi w tym spotkaniu spokojnie powinna być w stanie w tym meczu strzelić 3 bramki zespołowi gości, którzy będą chcieli ograniczyć się do gry z kontry. Stawiam na zwycięstwo Kopenhagi 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji, nie sądżę żeby goście zdobyli na wyjeździe chociażby jednego gola.

typerex
Posty: 666
Rejestracja: 03-04-2017, 14:31

Re: 4 Runda Kwalifiacji Ligi Mistrzów

Post autor: typerex » 23-08-2017, 16:24

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Hoffenheim
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek

Dziś wieczorem poznamy kolejną piątkę szczęśliwcó, która znajdzie drogę do piłkarskiego raju w postaci fazy grupowej Champions League. Wielki prestiż, wielcy rywale i oczywiście mnóstwo pieniędzy, a więc jest o co walczyć. Najciekawiej z pewnością zapowiada się pojedynek Liverpoolu z Hoffenheim na Anfield. Wyspiarze wygrali pierwszy pojedynek, ale moim zdaniem oba zespoły mają stosunkowo podobny potencjał, a Liverpool to po prostu większa marka. W dodatku na Anfield ciągle trwa ta saga związana z Coutinho co na pewno nie działa pozytywnie na atmosferę wokół drużyny i w samej szatni. Brytyjczycy na pewno potrzebują jednak sukcesu, który korzystnie wpłynie na kibiców, a gra w piłkarskiej elicie może pomoże przekonać Coutinho do tego, że czas przestać się obrażać na pracodawcę. Totolotek oferuje dość korzystny kurs na wygraną "The Reds" i moim zdaniem warto to zagrać.

Awatar użytkownika
adamo584
-#VIP
-#VIP
Posty: 22022
Rejestracja: 15-09-2009, 15:30

Re: 4 Runda Kwalifiacji Ligi Mistrzów

Post autor: adamo584 » 23-08-2017, 19:23

FC Kopenhaga - Karabach Agd.
Handicap typ: 1H -1,5 3.20
:totolotek:
Kopenhaga już w poprzedniej rundzie musiała odrabiać straty z pierwszego meczu,gdzie tak samo przegrała 0-1.W meczu z Vardarem im się to udało ale teraz to trochę trudniejsze zadanie ale nie niemożliwe.Karabach to silniejszy zespół niż Vardar a u siebie mógł wygrać wyżej bo miał sporo sytuacji.Kopenhaga u siebie gra nieźle i umie wygrywać ważne spotkania.Trzeba odrabiać straty i zapewne od początku ruszą na rywala.W meczu z Vardarem szybko strzelili gola i grało im się łatwiej.Teraz powinni dążyć do tego samego i mimo że goście tracą mało goli to Duńczycy są u siebie skuteczni i mogą przełamać rywala.Ja liczę na wygraną gospodarzy a przy okazji na awans bo są po prostu lepszym zespołem.

dodemis
Posty: 1
Rejestracja: 27-08-2017, 15:17

Re: 4 Runda Kwalifiacji Ligi Mistrzów

Post autor: dodemis » 27-08-2017, 16:54

utro odbędzie się rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Sevilli oraz Basekhesiru, gospodarze są oczywiście faworytem do awansu , bowiem już w pierwszym spotkaniu pokazali siłę swojego zespołu i pokonali ekipę z Turcji 1:2 na ich stadionie,

Awatar użytkownika
adamo584
-#VIP
-#VIP
Posty: 22022
Rejestracja: 15-09-2009, 15:30

Re: 4 Runda Kwalifiacji Ligi Mistrzów

Post autor: adamo584 » 28-08-2017, 22:19

adamo584 pisze:
23-08-2017, 19:23
FC Kopenhaga - Karabach Agd.
Handicap typ: 1H -1,5 3.20
:totolotek:
2-1 :minus:

asamis
Posty: 1
Rejestracja: 03-09-2017, 14:33

Re: 4 Runda Kwalifiacji Ligi Mistrzów

Post autor: asamis » 04-09-2017, 20:14

W dłuższej perspektywie ten drugi jest może nawet istotniejszy. Z naszej, polskiej perspektywy najciekawiej będzie w Nicei, choć patrząc na rotacje Sarriego i ostatni skład w Serie A

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci