Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +500 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Forbet
650 PLN
dodatkowo »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN

Od 12 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

Siatkarska Liga Mistrzów/Mistrzyń

Z nami obstawianie meczy będzie łatwiejsze. Pewne typy bukmacherskie, po prostu pewniaki bukmacherskie, analizy ekspertów, terminarze i informacje z aren siatkarskich na świecie! Wszystkie strony bukmacherskie o siatkówce tutaj!
Regulamin forum
Siatkówka

Najmniej kontaktowy sport, a zarazem jedyny, w którym Polska odnosi spore sukcesy. Polska jest Mistrzem Świata w siatkówce! Dlatego warto poczytać informacje o siatkówce klubowej i reprezentacyjnej.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania siatkówki w Europie i USA oraz profesjonalne analizy spotkań siatkówki. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze wszystkich rozgrywek siatkówki, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy nadchodzących meczów siatkówki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Poldi201

Siatkarska Liga Mistrzów/Mistrzyń

Post autor: Poldi201 » 09-01-2018, 15:57

Dynamo Moskwa - Galatasaray
powyżej 173,5 1,50 eFortuna

Myślę, że na 3 setach Rosjanki nie zamkną tego meczu, Galatasaray mocne w tym sezonie... Już pierwszy mecz w lidze mistrzyń pokazał, że Galatasaray to nie drużyna do bicia, co prawda przegrały pierwszy mecz ale nie z byle kim bo z Vakifbank 1:3.
Dynamo Moskwa wygrały na wyjeździe 3:0 z Budowlani Łódź ale co znaczy Polska piłka siatkowe w ostatnich latach tyle co nic. Moim zdaniem obejrzymy bardzo ciekawe spotkanie a kursy już mocno poleciały w dół na gości...

Awatar użytkownika
Poldi201

Re: Siatkarska Liga Mistrzów/Mistrzyń

Post autor: Poldi201 » 16-01-2018, 17:22

Chaumont - Novosibirsk
Novosibirsk -1,5 seta 1,66 eFortuna

Chaumont już 2 niespodzianki zrobił, wygrał z Bełchatowem 3:1 na wyjeździe i 3:2 z Dynamo Moskwa u siebie ale wydaje mi się, że póki co wystarczy.... Dziś stawiam na pewne zwycięstwo Novosibirska i mam nadzieję, że nie popełnią tego samego błędu co Dynamo Moskwa, przypomnę mieli 2:0 w setach i pozwolili sobie na rozluźnienie i porażka 2:3.
Novosibirsk pokazał już formę w tej grupie wygrywając u siebie 2 razy po 3:0 z Dynamo Moskwa i Bełchatowem.
Myślę, że G. Grozer i spółka są o 2 klasy lepszym zespołem i udowodnią to na parkiecie.

Awatar użytkownika
Poldi201

Post autor: Poldi201 » 06-02-2018, 17:08

Budowlane Łódź - Galatasaray
poniżej 136,5 1,85 Fortuna

Czwarta kolejka kobiecej Ligi mistrzów i mecz pomiędzy najsłabsza ekipą grupy D czyli Budowlane Łódź a drużyną walczącą o awans, która przed sezonem mocno się wzmocniła Galatasaray.
Poprzedni mecz zakończył się gładkim zwycięstwem Galatasaray 3:0 (25:16, 25:21, 25:17).
Ogólnie Budowlane w tej edycji ligi mistrzów wygrały tylko 1 seta dość niespodziewanie z Vakifbank na wyjeździe ale to tylko tyle, każdy mecz przegrały wysoko.
A. Witkowska w meczu ligowym zeszła z parkietu z powodu kontuzji ale jak mówią media będzie gotowa do gry, nie wiadomo co z K. Grobelną, niektórzy mówią że nie wystąpi a w kadrze na mecz jest wpisana... Jeśli nie wystąpi będzie to bardzo duży cios dla Budowlanych... Jeśli zagra to i tak niewiele zmieni.
Galatasaray jest dużym faworytem w tym spotkaniu i myślę, że zakończą ten mecz w 3 setach.
Takie zawodniczki jak: T. Kosheleva, D. Rabadzhieva, N. Demir zrobią różnicę w tym meczu.
Galatasaray jest w bardzo dobrej formie, potrafiły nie tak dawno wygrać na wyjeździe 3:0 z Fenerbahce to i tutaj nie powinny mieć problemu.
Powodzenia

Awatar użytkownika
Poldi201

Post autor: Poldi201 » 13-02-2018, 14:13

PGE SKRA Bełchatów - Novosibirsk
powyżej 181,5 1,71 1xbet

Niby Novosibirsk faworytem w tym spotkaniu ale już mecz na wyjeździe z Chaumont pokazał, że mecze u siebie a na wyjeździe to jest duża różnica...
Novosibirsk u siebie bez problemu ograł Bełchatów 3:0 (sam pograłem na 3:0) ale dziś już mecz będzie dużo bardziej wyrównany, Bełchatów potrafi spiąć się na takie hitowe mecze zwłaszcza u siebie przed własną publicznością i tak będzie pewnie i dziś.
Po drugie, Novosibirsk już na 85% ma zapewniony awans, musiało by się naprawdę fatalnie ułożyć w tej grupie w 2 kolejkach aby spadli na 3 miejsce a Bełchatów musi walczyć o drugą lokatę i nie pozostaje im nic innego jak wygrać to spotkanie nawet za 2 punkty co i tak będzie bardzo ważnym zwycięstwem.
To będzie mecz dwóch rewelacyjnych atakujących Wlazłego i Grozera, Lisinac też powinien dołożyć swoje 2 grosze...
Myślę, że możemy zobaczyć nawet mecz 5-setowy...
Powodzenia i oby SKRA wygrała.

Myślę, że śmiało można dorzucić

Toulouse - Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski -1,5 seta 1,25

ODPOWIEDZ