Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Liga Mistrzów 2019/2020 - grupa C!

Forumbukmacherskie Ligi Mistrzów. Typy bukmacherskie i analizy meczów z Ligi Mistrzów. Tabela, harmonogram spotkań oraz dyskusja o aktualnych meczach. Typy ekspertów na Ligę Mistrzów
Regulamin forum
Liga Mistrzów

Liga Mistrzów UEFA to najważniejsze rozgrywki klubowe w Europie. Co roku najlepsi z najlepszych ze wszystkich krajów europejskich rywalizują najpierw w kwalifikacjach, a potem w fazie zasadniczej turnieju o miano najlepszej drużyny klubowej Europy.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na ligę mistrzów oraz profesjonalne analizy spotkań Ligi Mistrzów w piłce nożnej.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Ligi Mistrzów, opisy odbytych spotkań Ligi Mistrzów oraz analizy nadchodzących meczów w Lidze Mistrzów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 16-09-2019, 19:21

Zapraszamy do typów i analiz!
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Re: Liga Mistrzów 2019/2020 - grupa C!

Post autor: Slodziak » 16-09-2019, 19:23

1 kolejka fazy grupowej

18 września 2019 roku - zapraszamy do analiz
Bo życie to gra

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-09-2019, 11:21

Drugi dzien,pierwszych,grupowych pojedynkow w tej edycji Ligi Mistrzow,niesie ze soba kilka fajnych,ciekawych.Do oceny jednak wybralem mecz w ktorymdruzyna Szachtara Donieck,juz w przedmeczowych sondazach zostala skazana na porazke z Angielskim Manchesterem Citty.Ja osobiscie uwazam,ze druzyna Ukrainska nie przegra.Dlaczego? Otuz Szachtar juz od wielu sezonow jest niekwestionowanym mistrzem w swoim kraju,umiejetnosciami znacznie przewyzsza inne druzyny a i na arenie Europejskiej ma juz swoje sukcesy.W tym przypadku wiec nie mozemy sugerowac sie duzo silniejsza liga Angielska.Warto tutaj wspomniec,ze Szachtar juz pokonal Manchester w 2017 roku,tez w Lidze Mistrzow.Odnosnie druzyny Manchesteru City,nie musze ja prezentowac bo kazdy kibic pilkarski zna ja doskonale ale aktualnie mam nieco watpliwosci co do formy.Coraz czesciej zdarzaja sie wpadki tej druzynie,tak jak ostatnia wysoka porazka z beniaminkiem,Norwich.Szachtar ma naprawde szanse na dobry wynik.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 01-10-2019, 09:50

Druga kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzow,oczywiscie cieszy sie duzym zainteresowaniem.W grupie C,zagraja druzyny,ktore swe pierwsze mecze dosyc wysoko przegraly,Atalanta niespodziewanie ulegla druzynie Dynama w Zagrzebiu,Szachtar Donieck zgodnie z przewidywaniami,przegral u siebie z Manchesterem City.Tak wiec obie druzyny sa glodne zwyciestwa.Oczywiscie dzisiaj faworytem jest Atalanta,gra przeciez u siebie,musi to wykorzystac bo w przeciwnym razie jej sytuacja w grupie zrobi sie nieciekawa.Szachtar moim zdaniem nie ma szans na dalszy awans,grupa jest zbyt silna ale bedzie chcial urywac punkty i pokazac sie z dobrej strony.Dzisiaj,przeciwko Atalancie,napewno nie schowa sie za podwojna garda,ze tak powiem i zachra ofensywnie.Jak wynika z pierwszego spotkania,ta druzyna ma slaba defensywe,podobnie Atalanta a to,przy ofensywnej grze obu zespolow,zwiastuje duzo bramek.W Serie A Atalanta o dziwo,w tym sezonie zdobywa naprawde duzo goli tak wiec dzisiaj tez mozemy sie tego spodziewac.Moim zdaniem bedzie ich przynajmniej cztery.

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 04-11-2019, 18:52

4 kolejka fazy grupowej

6 listopada 2019 roku - zapraszamy do analiz
Bo życie to gra

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 06-11-2019, 12:51

To bedzie bardzo wyrownany mecz,kazda z druzyn w przypadku zwyciestwa moze juz zapewnic sobie awans z drugiego miejsca.W poprzedniej kolejce zespoly zagraly w Doniecku i spotkanie zakonczylo sie remisem.Dzisiaj w rewanzu moim zdaniem wygra Dynamo Zagrzeb.Szachtar nie poradzil sobie jako gospodarz wiec trudno mu bedzie uzyskac dobry wynik na terenie dobrze dysponowanego przeciwnika.Dynamo Zagrzeb jest w doskonalej formie a jego atutem jest wlasnie gra na swoim stadionie,gdzie juz wysoko pokonal Atalante Bergamo.Jest tez w korzystniejszej sytuacji do awansu bo ma dwa mecze u siebie a Szachtar tylko jeden.Cuz jak by nie patrzec sa to tylko teoretyczne domysly,na boisku czesto wyglada to inaczej...poczekajmy a niebawem sie przekonamy jaka jest rzeczywistosc.Ja w kazdym razie stawiam na wygrana gospodarzy i nie sadze by to zwyciestwo bylo wyzsze jak jedna bramka.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 06-11-2019, 14:04

Manchester City juz dzisiaj bedzie swietowal dalszy awans,daje mu to nawet remis w tym spotkaniu.Atalanta niestety juz bez takiej szany ale moze gagrac dobry mecz,akcentujac swe pozegnanie z Liga Mistrzow.Ja wierze,ze Atalanta nie przegra tego meczu.Manchester jest oczywiscie faworytem i tak jak powiedzial Josep Guardiola podczas jednego z wywiadow,trzeba awansowac jak najszybciej,wiec nawet przy remisie nastapi to dzisiaj.Malo tego to juz bedzie awans z pierwszego miejsca,wynika to z dalszego ukladu spotkan.Trudny pojedynek tez tocza zespoly Dynama Zagrzeb i Szachtara Donieck,co stawia Manchester w dogodnej sytuacji.Tak wiec pomyslalem,ze dzisiaj,przeciwko Atlancie,Manchester nie bedzie angazowal wszystkich sil a byc moze nie zagra tez w najsilniejszym skladzie.Jest to duza szansa dla zespolu Wloskiego,jak wspomnialem w uzyskaniu dobrego wyniku.Sa to jednak tylko moje domysly a jak bedzie,niebawem sie przekonamy.

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 23-11-2019, 19:14

5 kolejka fazy grupowej

26-27 listopada 2019 roku - zapraszamy do analiz
Bo życie to gra

TissueHave

Post autor: TissueHave » 23-11-2019, 19:15

Typ na 26 listopada 2019 roku!
Spotkanie: Manchester City - Szachtar

Typ: over 4,5
Kurs: 2,93
Bukmacher: Betclic
Analiza: Liga Mistrzów wchodzi w decydującą fazę. We wtorek sporo się dowiemy, bo zostanie rozegrana przedostatnia kolejka fazy grupowej. ja chciałem zwrócić uwagę na mecz w grupie C. Wprawdzie Manchester City jest już w zasadzie pewny awansu, ale myślę, że będą chcieli postrzelać. Wydaje mi się, że kurs na over 4,5 w wysokości 2,93 naprawdę jest warty zagrania.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 26-11-2019, 12:28

Bardzo interesujacy mecz,Atalanta w zasadzie juz jest pozbywiona awansu ale walczy o trzecie miejsce i prawo gry w Lidze Europy.Dynamo zagrzeb,caly czas w stawce o awans,toczy korespondencyjny pojedynek o niego z Szachtarem Donieck i jest o tyle w dobrej sytuacji,ze w ostatnim spotkaniu Szachtara ma u siebie.Aby ten awans sobie zapewnic,dobrze byloby zeby Chorwaci pokonali dzisiaj Atalante ale o to bedzie bardzo trudno,remis tez nie przekresla ich awansu.Druzyna Dynama Zagrzeb w poprzednim spotkaniu,wysoko pokonala u siebie Atalante,nie tracac gola wiec mysle,ze dzisiaj nie jest bez szans na dobry wynik,wbrew temu co sugeruja bukmacherzy.Atalanta nawet w walce o trzecie miejsce,moim zdaniem jest bez szans bo ostatni mecz gra w Doniecku.Oczywiscie sa to moje spostrzezenia ale w tej grupie jest jeszcze wiele innych rozwiazan i wszystko moze sie wydarzyc,niewiadome moga pozostac do samego konca.Ja w kazdym razie uwazam,ze Dynamo dzisiaj nie przegra.

TissueHave

Post autor: TissueHave » 29-11-2019, 20:49

:minus:

TissueHave

Post autor: TissueHave » 10-12-2019, 22:56

Typ na 11 grudnia 2019 roku!
Spotkanie: Shakhtar - Atalanta

Typ: 2
Kurs: 2,6
Bukmacher: Betclic
Analiza: Środa w Lidze Mistrzów nie będzie aż tak ciekawa, jak wtorek. Ok ciągle walczymy o awanse, ale raczej jest to walka o pierwsze miejsce w grupach. I to nie wszystkich. W zasadzie jedyną ciekawą grupą będzie grupa C. Shakhtar zmierzy się z Atalantą i jeżeli przegra, to straci awans do dalszej fazy (zakładając, że City nie przejdą obok meczu). Moim zdaniem kurs 2,60 na gości jest warty ruszenia - być może chociaż raz Włosi się postarają?

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 11-12-2019, 07:51

Bardzo interesujacy mecz,zaslugujacy na uwage i ocene.Rowniez sytuacja w grupie jest ciekawa,Manchester City juz jest poza zasiegiem,awansuje z pierwszego miejsca a pozostale trzy druzyny walcza o drugie miejse a trzecie daje prawo dalszej rywalizacji w Lidze Europy.W dogodnej sytuacji jest Szachtari dzisiaj gra u siebie ale bedzie gral pod presja.Atalante intersuje tylko zwyciestwo,remis eliminuje ja nawet z trzecuego miejsca bo ba gorszy bilans dwumeczu z Dynamem Zagrzeb.Czy moze pokonac Szachtara w Doniecku? Moim zdaniem tak,jest w dobrej formie i przy okazji zrewanzuje sie za pierwsza porazke z zespolem Ukrainskim u siebie.Ten mecz prawdopodobnie bedzie wgladal jak partia szachow,Szachtar bedzie chcial utrzymac reis,liczac na pomoc Menchesteru City,ktory gra w Zagrzebiu.Dla Atalanty tez tamto spotkanie jest bardzo wazne.Sadze wiec,ze Atalanta zagra skuteczniej nie majac nic do stracenia a Menchester nie odpusci swego spotkania.Sumujac,stawiam na jednobramkowe zwyciestwo Atalanty.

TissueHave

Post autor: TissueHave » 14-12-2019, 14:36

:plus:

ODPOWIEDZ