Toto - Mix

Opinie i uwagi o bukmacherach naziemnych w Polsce, takich jak eToto, STS i Milenium.
Awatar użytkownika
Tom157
Posty: 181
Rejestracja: 06-01-2008, 15:19

Post autor: Tom157 » 21-02-2008, 20:52

jak dla mnie to Toto jest lepszy od STS.. Fakt może trochę na ofercie nie jednoznacznie rozpisują ale przynajmniej kupony są drukowane idealnie ;) Bardzo podoba mi sie ten wzór. Trwałe i nie drą sie tak łatwo jak te STSowskie... Miła Obsługo to duży :plus:
PERSONAL BEST 14.92 (VI 2008r.)
vde

Awatar użytkownika
JayJay
Posty: 4603
Rejestracja: 30-09-2007, 12:48

Post autor: JayJay » 07-04-2008, 15:10

Toto-mix to bardzo dobry bukmacher.
Stawki przyzwoite, oferta szeroka.
Polecam
A MY SWOJE
LECHIA GDAŃSK!!!

BIAŁY HONOR, BIAŁA DUMA, BIAŁA RASA!!!

Awatar użytkownika
Pss27
Posty: 622
Rejestracja: 07-12-2007, 19:49

Post autor: Pss27 » 07-04-2008, 19:51

Jak dla mnie Toto-mix się nie rozwija co do obsługi to jest miła ale to nie powód aby utrzymywać tego buka ;) oferta trochę mała np. w milenium mimo mniejszego doświadczenia(młodszy) jest więcej typów są np.L.B 1,5 L.B 3,5 czy oba strzelą (można to ominąć poprzez typ że strzeli 1 i 2 ale po mniejszym kursie) liczba bramek do połowy i wiele innych.Oczywiście nie reklamuję tu milenium ale poruszam tu temat braku inicjatywy ze strony Toto-mixu.Chociaż przyznam że dobry typer i bez tych udogodnień ogra buka :grin:
Jedyne co mi w życiu nie wyszło to włosy

Awatar użytkownika
Da Blaze
Posty: 544
Rejestracja: 02-04-2008, 01:52

Post autor: Da Blaze » 07-04-2008, 21:38

fakt faktem że obsługa jest miła, ale oferta nie jest zbytnio rozbudowana. narazie sam obstawiam w totomixie ale do czasu..

Awatar użytkownika
GrzechuTG
-#VIP
-#VIP
Posty: 3452
Rejestracja: 17-04-2007, 13:46

Post autor: GrzechuTG » 08-04-2008, 13:21

A ja uważam że sts jest lepszy bo ma opóźnione info i często nie blokuje spotkań które w internecie już dawno są zablokowane więc to jest duży ich plus hehe ;) A co do oferty to nie ukrywajmy ale buki naziemne nigdy nie będą miały tak rozwiniętej oferty jak internetowi.

Michalix
Posty: 5
Rejestracja: 26-05-2008, 20:55

Post autor: Michalix » 27-05-2008, 16:22

W totomixie mnie sie to niepodoba ze nie mozna obstawic te same mecze na wielu kuponach np.
1 kupon:
mecz a - 1
mecz b - 1
mecz c - 1

2kupon:
mecz a - 2
mecz b - 2
mecz c - 2

no i oferta niezbyt rozbudowana, pozatym ok :)

acmilan
Posty: 65
Rejestracja: 05-06-2008, 20:25

Post autor: acmilan » 25-06-2008, 19:38

PYTANIE: Czy krecz w tenisie jest jakoś respektowany. Mój typ w jednym z kuponów skerczował i nie wiem czy mam jutro zachodzić do lokalu z tym kuponem.
Z góry dzięki
Gdy piłka jest Twoja to gra jest Twoja.

Awatar użytkownika
CREATIVE
Posty: 1394
Rejestracja: 09-03-2008, 13:33

Post autor: CREATIVE » 26-06-2008, 16:18

w totomixie jest tak że ten kto kreczował jest brany jako przegrany czyli zakład ważny :wink:

Zimak
Posty: 1451
Rejestracja: 01-08-2008, 15:12

Post autor: Zimak » 03-08-2008, 15:13

W totomixe ja gram prawie od 3 lat i szczerze mówiąc to dobra firma bukmacherska, lecz posiada kilka wad:

-zabierają jeszcze od każdego kuponu dla siebie 0,9%
-nie można łączyć zdarzeń

ZALETY:

-spore kursy
-fajna i przejrzysta strona internetowa

;)

Awatar użytkownika
quares
#Weteran
#Weteran
Posty: 5910
Rejestracja: 15-06-2008, 22:15

Post autor: quares » 03-08-2008, 20:14

zimako pisze:-zabierają jeszcze od każdego kuponu dla siebie 0,9%
a w innych bukach naziemnych nie zabieraja??... :shock:

Awatar użytkownika
Raja
#Weteran
#Weteran
Posty: 5546
Rejestracja: 11-10-2007, 18:06

Post autor: Raja » 03-08-2008, 20:49

Mi się zdaje że zabierają 10% a nie 0.9%

Awatar użytkownika
quares
#Weteran
#Weteran
Posty: 5910
Rejestracja: 15-06-2008, 22:15

Post autor: quares » 03-08-2008, 20:50

Raja pisze:Mi się zdaje że zabierają 10% a nie 0.9%
wydaje mi się,że 0,9,ale nie będe się kłócił bo pewności 100% nie mam ;)

Zimak
Posty: 1451
Rejestracja: 01-08-2008, 15:12

Post autor: Zimak » 04-08-2008, 16:25

Raja pisze:Mi się zdaje że zabierają 10% a nie 0.9%

Na pewno zabierają 0.9% bo tam często gram ;)


Jest to bardzo duży minus bukmacherów naziemnych z tym zabieraniem dodatkowo 0,9 dla siebie :no:


;)
Różni Ludzie-jedna Pasja...MUFC :twisted:

Awatar użytkownika
Trunks
Posty: 885
Rejestracja: 02-11-2007, 19:40

Post autor: Trunks » 04-08-2008, 20:38

zimako pisze:
Raja pisze:Mi się zdaje że zabierają 10% a nie 0.9%

Na pewno zabierają 0.9% bo tam często gram ;)


Jest to bardzo duży minus bukmacherów naziemnych z tym zabieraniem dodatkowo 0,9 dla siebie :no:


;)
Oj, chyba Ci się coś pogmatwało :twisted:
Każdy ziemniaczek zabiera 10% =0,1
1-0,1=0,9

Wtajemniczeni wiedzą o co biega ;)

sebbaa
#Weteran
#Weteran
Posty: 7421
Rejestracja: 01-10-2005, 22:07

Post autor: sebbaa » 04-08-2008, 23:23

zimako pisze:-nie można łączyć zdarzeń
To znaczy że można puszczać tylko single?? Totalna bzdura. Tak samo jak z tym " 0,9% ". Poprzednik wyjaśnił o co biega.
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]

Awatar użytkownika
quares
#Weteran
#Weteran
Posty: 5910
Rejestracja: 15-06-2008, 22:15

Post autor: quares » 05-08-2008, 06:39

zimako pisze:-nie można łączyć zdarzeń
może chodzilo mu o to,że nie można łączyć zdarzeń z jednego meczu,np.Wisła - Legia 1 i Wisła - Legia 1 do połowy,tak mi się wydaje,że o to mogło mu chodzić,ale tu mamy kolejne pytanie...a gdzie można łączyć zdarzenia??... :shock:

Awatar użytkownika
DonnyDonowitz
-#VIP
-#VIP
Posty: 3963
Rejestracja: 07-03-2008, 19:45

Post autor: DonnyDonowitz » 05-08-2008, 12:27

Z tym, że nie można łączyć zdarzeń to po części jest prawda np. nie da rady wysłać kuponu z żużlem i z czymś innym. Dodam, że irytuje mnie trochę minimalna liczba zdarzeń (3) na kupony właśnie z żużlem, chyba musieli być trochę do tyłu i przemyśleli, że tak będzie trudniej trafić. :twisted: Ogólnie to w totomixie trzyma mnie tylko fakt, iż mam 5 min od domu nic poza tym. :mrgreen:

filipoos
Posty: 1
Rejestracja: 15-09-2008, 13:08

Post autor: filipoos » 15-09-2008, 13:30

Mi sie toto-mix podoba, jest chyba najlepszym z naziemnych bukow, przejrzysta oferta (nie ma w niej wszystkich zdarzen i sportow, mimo to mi sie podoba) jak i rowniez strona internetowa (tutaj wielki plus):)

Awatar użytkownika
jarek1
#Weteran
#Weteran
Posty: 3041
Rejestracja: 01-04-2007, 17:07

Post autor: jarek1 » 16-09-2008, 17:02

filipoos pisze:jak i rowniez strona internetowa
Fakt, zmiana szaty graficznej wpłynęła jak najbardziej pozytywnie. A co do samego buka to nie mam sprecyzowanego zdania na ten temat jakoś wolę sts-a nie wiem czemu, może to przyzwyczajenie?

Awatar użytkownika
Jacekmikolow
Posty: 1146
Rejestracja: 29-10-2008, 16:02

Post autor: Jacekmikolow » 06-11-2008, 16:45

Do toto mixa chodzę ponieważ Pani/znajoma tam urzeduje i zawsze sobie pogadamy ew. wypijemy cuś.Mi tylko sie nie podoba że mają malą ofertę w porównaniu n.p z efortuną ale tam nie chodzę czesto.Inna obsługa
[scroll]Co kupon to błąd[/scroll]

Awatar użytkownika
Zgrzyt
Posty: 148
Rejestracja: 05-06-2007, 18:12

Post autor: Zgrzyt » 07-11-2008, 03:02

Jak dla mnie negatywną zmianą jest zasada kreślenia kuponu. Kiedyś pisało się nr zdarzenia i typ i było OK. Teraz 'kolorowanie' zabiera zbyt wiele czasu i bardzo łatwo o pomyłkę.

Awatar użytkownika
Jacekmikolow
Posty: 1146
Rejestracja: 29-10-2008, 16:02

Post autor: Jacekmikolow » 07-11-2008, 11:25

u mnie masz albo tą wersję starą albo tą właśnie nową-do wyboru
[scroll]Co kupon to błąd[/scroll]

buktyper
Posty: 7
Rejestracja: 22-04-2008, 10:18

Post autor: buktyper » 13-11-2008, 18:54

Totomix ma niestety słabą ofertę ze sportów zimowych. Jeśli chodzi o ilość zdarzeń i kursy to oferta w biegach narciarskich, skokach, biathlonie, czy narciarstwie alpejskim jest wyraźnie lepsza w STS-ie.

Awatar użytkownika
karolpro
Posty: 642
Rejestracja: 22-11-2008, 22:51

Post autor: karolpro » 23-11-2008, 19:34

Jak wygląda kupon systemowy np 2z3 w Toto-Mixie ? i w ogóle o co chodzi w takich systemach ?

Zawsze obstawiam w Toto-Mixie, ale o tej metodzie nie słyszałem -.-'

Awatar użytkownika
karolpro
Posty: 642
Rejestracja: 22-11-2008, 22:51

Post autor: karolpro » 24-11-2008, 23:05

Już otrzymałem odpowiedź na moje powyższe pytania.
Jeśli ma ktoś pytania dotyczące Toto-Mixa to pisać do mnie :-)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci