Opinie i uwagi o bukmacherach naziemnych w Polsce, takich jak eToto, STS i Milenium.
-
Tom157
- Posty: 181
- Rejestracja: 06-01-2008, 15:19
Post
autor: Tom157 » 21-02-2008, 20:52
jak dla mnie to Toto jest lepszy od STS.. Fakt może trochę na ofercie nie jednoznacznie rozpisują ale przynajmniej kupony są drukowane idealnie

Bardzo podoba mi sie ten wzór. Trwałe i nie drą sie tak łatwo jak te STSowskie... Miła Obsługo to duży

PERSONAL BEST 14.92 (VI 2008r.)
vde
-
JayJay
- Posty: 4603
- Rejestracja: 30-09-2007, 12:48
Post
autor: JayJay » 07-04-2008, 15:10
Toto-mix to bardzo dobry bukmacher.
Stawki przyzwoite, oferta szeroka.
Polecam
A MY SWOJE
LECHIA GDAŃSK!!!
BIAŁY HONOR, BIAŁA DUMA, BIAŁA RASA!!!
-
Pss27
- Posty: 622
- Rejestracja: 07-12-2007, 19:49
Post
autor: Pss27 » 07-04-2008, 19:51
Jak dla mnie Toto-mix się nie rozwija co do obsługi to jest miła ale to nie powód aby utrzymywać tego buka

oferta trochę mała np. w milenium mimo mniejszego doświadczenia(młodszy) jest więcej typów są np.L.B 1,5 L.B 3,5 czy oba strzelą (można to ominąć poprzez typ że strzeli 1 i 2 ale po mniejszym kursie) liczba bramek do połowy i wiele innych.Oczywiście nie reklamuję tu milenium ale poruszam tu temat braku inicjatywy ze strony Toto-mixu.Chociaż przyznam że dobry typer i bez tych udogodnień ogra buka

Jedyne co mi w życiu nie wyszło to włosy
-
Da Blaze
- Posty: 544
- Rejestracja: 02-04-2008, 01:52
Post
autor: Da Blaze » 07-04-2008, 21:38
fakt faktem że obsługa jest miła, ale oferta nie jest zbytnio rozbudowana. narazie sam obstawiam w totomixie ale do czasu..
-
GrzechuTG
- -#VIP

- Posty: 3452
- Rejestracja: 17-04-2007, 13:46
Post
autor: GrzechuTG » 08-04-2008, 13:21
A ja uważam że sts jest lepszy bo ma opóźnione info i często nie blokuje spotkań które w internecie już dawno są zablokowane więc to jest duży ich plus hehe

A co do oferty to nie ukrywajmy ale buki naziemne nigdy nie będą miały tak rozwiniętej oferty jak internetowi.
-
Michalix
- Posty: 5
- Rejestracja: 26-05-2008, 20:55
Post
autor: Michalix » 27-05-2008, 16:22
W totomixie mnie sie to niepodoba ze nie mozna obstawic te same mecze na wielu kuponach np.
1 kupon:
mecz a - 1
mecz b - 1
mecz c - 1
2kupon:
mecz a - 2
mecz b - 2
mecz c - 2
no i oferta niezbyt rozbudowana, pozatym ok

-
acmilan
- Posty: 65
- Rejestracja: 05-06-2008, 20:25
Post
autor: acmilan » 25-06-2008, 19:38
PYTANIE: Czy krecz w tenisie jest jakoś respektowany. Mój typ w jednym z kuponów skerczował i nie wiem czy mam jutro zachodzić do lokalu z tym kuponem.
Z góry dzięki
Gdy piłka jest Twoja to gra jest Twoja.
-
CREATIVE
- Posty: 1394
- Rejestracja: 09-03-2008, 13:33
Post
autor: CREATIVE » 26-06-2008, 16:18
w totomixie jest tak że ten kto kreczował jest brany jako przegrany czyli zakład ważny

-
Zimak
- Posty: 1451
- Rejestracja: 01-08-2008, 15:12
Post
autor: Zimak » 03-08-2008, 15:13
W totomixe ja gram prawie od 3 lat i szczerze mówiąc to dobra firma bukmacherska, lecz posiada kilka wad:
-zabierają jeszcze od każdego kuponu dla siebie 0,9%
-nie można łączyć zdarzeń
ZALETY:
-spore kursy
-fajna i przejrzysta strona internetowa

-
quares
- #Weteran

- Posty: 5910
- Rejestracja: 15-06-2008, 22:15
Post
autor: quares » 03-08-2008, 20:14
zimako pisze:-zabierają jeszcze od każdego kuponu dla siebie 0,9%
a w innych bukach naziemnych nie zabieraja??...

-
Raja
- #Weteran

- Posty: 5546
- Rejestracja: 11-10-2007, 18:06
Post
autor: Raja » 03-08-2008, 20:49
Mi się zdaje że zabierają 10% a nie 0.9%
-
quares
- #Weteran

- Posty: 5910
- Rejestracja: 15-06-2008, 22:15
Post
autor: quares » 03-08-2008, 20:50
Raja pisze:Mi się zdaje że zabierają 10% a nie 0.9%
wydaje mi się,że 0,9,ale nie będe się kłócił bo pewności 100% nie mam

-
Zimak
- Posty: 1451
- Rejestracja: 01-08-2008, 15:12
Post
autor: Zimak » 04-08-2008, 16:25
Raja pisze:Mi się zdaje że zabierają 10% a nie 0.9%
Na pewno zabierają 0.9% bo tam często gram
Jest to bardzo duży minus bukmacherów naziemnych z tym zabieraniem dodatkowo 0,9 dla siebie

Różni Ludzie-jedna Pasja...MUFC
-
Trunks
- Posty: 885
- Rejestracja: 02-11-2007, 19:40
Post
autor: Trunks » 04-08-2008, 20:38
zimako pisze:Raja pisze:Mi się zdaje że zabierają 10% a nie 0.9%
Na pewno zabierają 0.9% bo tam często gram
Jest to bardzo duży minus bukmacherów naziemnych z tym zabieraniem dodatkowo 0,9 dla siebie

Oj, chyba Ci się coś pogmatwało
Każdy ziemniaczek zabiera 10% =0,1
1-0,1=0,9
Wtajemniczeni wiedzą o co biega

-
sebbaa
- #Weteran

- Posty: 7421
- Rejestracja: 01-10-2005, 22:07
Post
autor: sebbaa » 04-08-2008, 23:23
zimako pisze:-nie można łączyć zdarzeń
To znaczy że można puszczać tylko single?? Totalna bzdura. Tak samo jak z tym " 0,9% ". Poprzednik wyjaśnił o co biega.
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]
-
quares
- #Weteran

- Posty: 5910
- Rejestracja: 15-06-2008, 22:15
Post
autor: quares » 05-08-2008, 06:39
zimako pisze:-nie można łączyć zdarzeń
może chodzilo mu o to,że nie można łączyć zdarzeń z jednego meczu,np.Wisła - Legia 1 i Wisła - Legia 1 do połowy,tak mi się wydaje,że o to mogło mu chodzić,ale tu mamy kolejne pytanie...a gdzie można łączyć zdarzenia??...

-
DonnyDonowitz
- -#VIP

- Posty: 3963
- Rejestracja: 07-03-2008, 19:45
Post
autor: DonnyDonowitz » 05-08-2008, 12:27
Z tym, że nie można łączyć zdarzeń to po części jest prawda np. nie da rady wysłać kuponu z żużlem i z czymś innym. Dodam, że irytuje mnie trochę minimalna liczba zdarzeń (3) na kupony właśnie z żużlem, chyba musieli być trochę do tyłu i przemyśleli, że tak będzie trudniej trafić.

Ogólnie to w totomixie trzyma mnie tylko fakt, iż mam 5 min od domu nic poza tym.

-
filipoos
- Posty: 1
- Rejestracja: 15-09-2008, 13:08
Post
autor: filipoos » 15-09-2008, 13:30
Mi sie toto-mix podoba, jest chyba najlepszym z naziemnych bukow, przejrzysta oferta (nie ma w niej wszystkich zdarzen i sportow, mimo to mi sie podoba) jak i rowniez strona internetowa (tutaj wielki plus):)
-
jarek1
- #Weteran

- Posty: 3041
- Rejestracja: 01-04-2007, 17:07
Post
autor: jarek1 » 16-09-2008, 17:02
filipoos pisze:jak i rowniez strona internetowa
Fakt, zmiana szaty graficznej wpłynęła jak najbardziej pozytywnie. A co do samego buka to nie mam sprecyzowanego zdania na ten temat jakoś wolę sts-a nie wiem czemu, może to przyzwyczajenie?
-
Jacekmikolow
- Posty: 1146
- Rejestracja: 29-10-2008, 16:02
Post
autor: Jacekmikolow » 06-11-2008, 16:45
Do toto mixa chodzę ponieważ Pani/znajoma tam urzeduje i zawsze sobie pogadamy ew. wypijemy cuś.Mi tylko sie nie podoba że mają malą ofertę w porównaniu n.p z efortuną ale tam nie chodzę czesto.Inna obsługa
[scroll]Co kupon to błąd[/scroll]
-
Zgrzyt
- Posty: 148
- Rejestracja: 05-06-2007, 18:12
Post
autor: Zgrzyt » 07-11-2008, 03:02
Jak dla mnie negatywną zmianą jest zasada kreślenia kuponu. Kiedyś pisało się nr zdarzenia i typ i było OK. Teraz 'kolorowanie' zabiera zbyt wiele czasu i bardzo łatwo o pomyłkę.
-
Jacekmikolow
- Posty: 1146
- Rejestracja: 29-10-2008, 16:02
Post
autor: Jacekmikolow » 07-11-2008, 11:25
u mnie masz albo tą wersję starą albo tą właśnie nową-do wyboru
[scroll]Co kupon to błąd[/scroll]
-
buktyper
- Posty: 7
- Rejestracja: 22-04-2008, 10:18
Post
autor: buktyper » 13-11-2008, 18:54
Totomix ma niestety słabą ofertę ze sportów zimowych. Jeśli chodzi o ilość zdarzeń i kursy to oferta w biegach narciarskich, skokach, biathlonie, czy narciarstwie alpejskim jest wyraźnie lepsza w STS-ie.
-
karolpro
- Posty: 642
- Rejestracja: 22-11-2008, 22:51
Post
autor: karolpro » 23-11-2008, 19:34
Jak wygląda kupon systemowy np 2z3 w Toto-Mixie ? i w ogóle o co chodzi w takich systemach ?
Zawsze obstawiam w Toto-Mixie, ale o tej metodzie nie słyszałem -.-'
-
karolpro
- Posty: 642
- Rejestracja: 22-11-2008, 22:51
Post
autor: karolpro » 24-11-2008, 23:05
Już otrzymałem odpowiedź na moje powyższe pytania.
Jeśli ma ktoś pytania dotyczące Toto-Mixa to pisać do mnie

Pozdrawiam
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci