Verbroedering Dender EH - RSC Anderlecht Brussels

Bukmacherzy forum o lidze belgijskiej. Typy poparte profesjonalnymi i rzeczowymi analizami naszych typerów na ligę belgijską. Znasz się na Jupiler Pro League? Wejdź tutaj!
Regulamin forum
Jupiler Pro League

Eerste klasse/ Division 1 lub Jupiler Pro League to nazwy najwyższej w hierarchii klasy męskich ligowych rozgrywek piłkarskich w Belgii. Co roku w Jupiler Pro League o mistrzostwo Belgii rywalizująmiędzy innymi Anderlecht Bruksela, czy Club Brugie.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi belgijskiej oraz profesjonalne analizy spotkań Jupiler Pro League.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Jupiler Pro League, opisy odbytych spotkań ligi belgijskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Jupiler Pro League.
Zablokowany
Awatar użytkownika
GrzechuTG
Posty: 3452
Rejestracja: 17-04-2007, 13:46

Verbroedering Dender EH - RSC Anderlecht Brussels

Post autor: GrzechuTG » 17-08-2007, 18:57

No to po powrocie czas zabrac sie do pracy :D a wiec pierwszym meczem ktory w tej kolejce wpadl mi w oko jest wyjazdowe spotkanie Anderlechtu ktory bardzo dobrze sobie radzi na poczatku rozgyrwek i mysle ze w tym spotkaniu rowniez nie powinien miec wiekszych problemow aby zdobyc 3 pkt. Zespół gości jest beniaminkiem i pilakrzy pewnie sparalizuje sam fakt ze graja z Anderlechtem i przegraja ten mecz juz w szatni. A kurs na to spotkanie jest naprawde bardzo dobry 1.50 wydaje mi sie byc kursem na ktorym mozna dosyc sporo zarobic. Jednak nie mozna lekcewazyc druzyny gospodarzy rzecz jasna bo moga pokusis sie o niespodzianke i zrobic psikusa nam wszytkim jednak wydaje mi sie to malo prawdopodobe. Obie ekipy spotakly sie w tym roku w pucharze Anderlecht wygral pewnie 5-2. Dlatego tez nie pozstaje mi nic innego jak postawic na gosci. Moj typ 2. POLECAM!!!

Awatar użytkownika
GrzechuTG
Posty: 3452
Rejestracja: 17-04-2007, 13:46

Post autor: GrzechuTG » 18-08-2007, 21:44

No to po powrocie czas zabrac sie do pracy a wiec pierwszym meczem ktory w tej kolejce wpadl mi w oko jest wyjazdowe spotkanie Anderlechtu ktory bardzo dobrze sobie radzi na poczatku rozgyrwek i mysle ze w tym spotkaniu rowniez nie powinien miec wiekszych problemow aby zdobyc 3 pkt. Zespół gości jest beniaminkiem i pilakrzy pewnie sparalizuje sam fakt ze graja z Anderlechtem i przegraja ten mecz juz w szatni. A kurs na to spotkanie jest naprawde bardzo dobry 1.50 wydaje mi sie byc kursem na ktorym mozna dosyc sporo zarobic. Jednak nie mozna lekcewazyc druzyny gospodarzy rzecz jasna bo moga pokusis sie o niespodzianke i zrobic psikusa nam wszytkim jednak wydaje mi sie to malo prawdopodobe. Obie ekipy spotakly sie w tym roku w pucharze Anderlecht wygral pewnie 5-2. Dlatego tez nie pozstaje mi nic innego jak postawic na gosci. Moj typ 2. POLECAM!!! 2-2 :oops:
to zrobili pilkarze anderlechtu bylo zalosne prowadzac 2-0 dali rywalom wbic 2 bramki...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci