GP Wielkiej Brytani 2011

Analizy i typy buchmacherskie ekspertów na mistrzostwa formuły jeden. Dobre typy bukmacherów przewidujące kto wygra dany wyścig F1.
Regulamin forum
Formuła 1

Formuła 1 to najpopularniejsze wyścigi na świecie. Znana również jako wyścigi Grand Prix. Wprawdzie nie jeździ już Robert Kubica, ale i tak każdy wyścig F1 jest niezwykle emocjonujący i warty uwagi!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na Formuła 1 na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań F1. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz wydarzeń Formuła 1, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy na F1.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GRZES_INTER
Posty: 825
Rejestracja: 05-04-2011, 18:23

GP Wielkiej Brytani 2011

Post autor: GRZES_INTER » 10-07-2011, 11:33

Obrazek
GP Wielkiej Brytanii 2011
10 lipca - 14:00
Tor: Silverstone


Obrazek


Okrążenie toru z Lewisem Hamiltonem

- Silverstone to jeden z moich ulubionych torów. Ogólnie jest to bardzo szybki tor. Pamiętam gdy testowałem tutaj bolid F1 po raz pierwszy. Zdołałem przejechać sekcję "Copse" na pełnym gazie, czym zaskoczyłem sam siebie! - opisuje swoje wrażenia Hamilton.

- W pierwszym sektorze toru aż do sekcji "Stowe" w ogóle się nie hamuje. Oznacza to że jedzie się pełnym gazem przez zakręt numer jeden, następnie przez sekcję "Maggots" oraz "Becketts". W zakręcie numer pięć delikatnie odpuszczamy gaz jadąc tam 290 km/h. To bardzo wymagający moment dla karku kierowcy - mówi brytyjski kierowca.

- Nastepnie wszystko zależy od wyjścia z zakrętu numer pięć i sześć. Trzeba uzyskać odpowiednią prędkość na prostej. Następna jest sekcja "Club", dość zdradliwa. To, jak wyjdziesz z zakrętu numer osiem zależy z jaką prędkością wejdziesz w zakręty dziewięć i dziesięć. Przy dojeździe do zakrętu numer dziewięć odpuszczamy pedał gazu i delikatnie skręcamy, a następnie wciskamy gaz do dechy wykorzystując całą szerokość toru. Aby dobrze przejechać przez ten fragment należy wykorzystać całą szerokość drogi - zdradza Hamilton.

- "Abbey" jest bardzo przyjemną częścią toru. Jest to zwykła szykana, która prowadzi do sekcji "Bridge" - jednej z najsławniejszych na torze. W tym miejscu jedziemy pełnym gazem i zmagamy się z bardzo dużymi przeciążeniami w zakręcie numer trzynaście. Dość łatwo jest jechać tam w maksymalną prędkością, jednak sztuką jest wyjechać z zakrętu w dobrym miejscu toru na dojeździe do kolejnego lewego zakrętu - "Priory". To kolejny trudny zakręt na Silverstone. Jedziemy pod górę nie widząc zakrętu, więc trudno jest zobaczyć w którym momencie należy hamować.

- W tym zakręcie bolid jest czasami delikatnie niestabilny, przez co nigdy nie wiadomo jak szeroko się z niego wyjedzie. W rezultacie można jechać nieco wolniej niż należałoby to zrobić. W tym miejscu decyduje się walka o pole position - jeśli obierze się właściwy tor jazdy, jest duża szansa na startowanie z pierwszego pola startowego. Na koniec dojeżdżamy do zakrętów piętnaście i szesnaście. Są dość łatwe i prowadzą do prostej start/meta. - kończy swój opis kierowca "srebrnej strzały".

Wyniki sobotnich kwalifikacji:



1. M. Webber
2. S. Vettel
3. F. Alonso
4. F. Massa
5. J. Button
6. P. di Resta
7. P. Maldonado
8. K. Kobayashi
9. N. Rosberg
10. L. Hamilton
11. A. Sutil
12. S. Perez
13. M. Schumacher
14. W. Pietrow
15. R. Barrichello
16. N. Heidfeld
17. H. Kovalainen
18. J. Alguersuari
19. S. Buemi
20. T. Glock
21. J. Trulli
22. J. d'Ambrosio
23. V. Liuzzi
24. D. Ricciardo

Awatar użytkownika
GRZES_INTER
Posty: 825
Rejestracja: 05-04-2011, 18:23

Post autor: GRZES_INTER » 10-07-2011, 11:47

Czy L.Hamilton ukończy wyścig?
Typ: Nie
Kurs: 5,25
:bwin-brak-polskiej-licencji!:
5/10

Hamilton startuje dopiero z 10 pozycjii. Na pewno 1 punkt w domowym wyścigu go nie zadowala. Wiele razy udowadniał nam że dla 1 oczka wyżej jest w stanie rozbić bolid nawet na ostatnim okrążeniu. Dzisiaj na starcie ma przed sobą Nico Rosberga który startuje w miarę dobrze ale na pozycji 6,7 i 8 mamy duże niespodzianki sobotnich kwalifikacji. Zawodnicy na tych pozycjach najczęściej startuj z 2 dziesiątki i nie wiadomo jak zachowają sie na dzisiejszym starcie. Jedno jest pewne może być bardzo niebezpiecznie przy takim rozstawieniu. Ponad to jesteśmy w Wielkiej Brytani gdzie bardzo prawdopodobny jest deszcz z którym często ma problemy Lewis. Myślę że Hamilton startując z 10 pola nie ma nic do stracenia i będzie ryzykował. Kurs na to zdarzenie bardzo kusi do zagrania!
jeszcze tu wrócę...

Awatar użytkownika
GRZES_INTER
Posty: 825
Rejestracja: 05-04-2011, 18:23

Post autor: GRZES_INTER » 10-07-2011, 15:01

GRZES_INTER pisze:Czy L.Hamilton ukończy wyścig?
Typ: Nie
Kurs: 5,25
:bwin-brak-polskiej-licencji!:
5/10
:minus:
Całkiem blisko było wypadku ale ostatecznie z rozbitym skrzydłem dojechał;(

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci