Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Najważniejsze informacje dotyczące forum. Zaglądaj tu regularnie!.

Uwaga - UKRYTE DZIAŁY. 10 najważniejszych działów forum jest widocznych dopiero po zalogowaniu!
Zarejestruj się teraz!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15460
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Anderson89 » 27-10-2021, 11:26

Witam userów :!: :trophy:
Jak wiecie, szukamy sponsora dla forum, wśród legalnych bukmacherów w Polsce. :twisted:
Jednym z wymogów bukmacherów, do tego najważniejszym jest ilość rejestracji oraz minimalnych wpłat przez nowych członków.
Teraz mamy pytanie do was :!: U jakiego buka nie posiadacie konta, a byli byście wstanie się zarejestrować z naszego forumowego banera oraz dokonać minimalnej wpłat :?:
Prosimy o wypowiedź wszystkich aktywnych userów o szczerość ;) zawsze mile widziane :plus: i :minus: buka którego polecacie bądź odradzacie.
Niech rozmowa merytoryczna trwa ;)
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Yankes
-#VIP
-#VIP
Posty: 11743
Rejestracja: 25-07-2008, 18:37

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Yankes » 27-10-2021, 12:12

Fuksiarz....

To jeden z nowszych bukmacherów na polskim rynku. Śmiało możemy stwierdzić, że spośród wszystkich operatorów, którzy pojawili się w 2021 roku.
Strona jest bardzo przejrzysta, chodzenie pomiędzy zdarzeniami jest bardzo sprawne i nie trzeba czekać na przeładowywanie się strony. Spora oferta na zakłady (stale rozwijana), mnogość rozgrywek (ligi z takich państw jak Kuwejt, Jordania, Tajlandia) wśród nich są rzuty rożne, kartki i łączenie liczby bramek z wynikiem i to z podpórką (np. 1X/-2,5, czyli wygrają gospodarzy lub remis, a w meczu padnie poniżej 2,5 bramki), aplikacja mobilna.
Fuksiarz nie zaskoczył szerokością zakładów sportowych, ale też nie zawiódł. Jest solidnie.
Poza tradycyjnym obstawianie sportu znajdziemy także coraz popularniejsze sporty wirtualne oraz gry karciane. Fuksiarz zaskoczył cashbackiem na start (500PLN), jedyny “haczyk” to brak zwrotu pełnej stawki, a jedynie jej 50%, cashback “bez końca” (w tej promocji trzeba obstawiać zakłady ze specjalnie wyróżnionej oferty cashback), możliwość obstawiania bez podatku przez pewien okres czasu od założenia konta.
...
Fuksiarz to jeden z nowszych bukmacherów, którego warto obserwować. Oferta powitalna zachęca do postawienia swojego pierwszego kuponu na stronie. Natomiast liczba zakładów pozwala większości graczy być usatysfakcjonowanymi. Chociaż Fuksiarz jeszcze musi pracować na swoje opinie, to recenzując przez pryzmat stażu widzimy potencjał w tej marce. Postawiono na rozwój, interfejs jest przyjazny, natomiast sam produkt stopniowo się rozwija. To najdynamiczniej rozwijający się bukmacher z nowych, legalnych operatorów w 2021 roku. Oferta na zakłady stale rośnie, natomiast bonus na start zachęca do rozpoczęcia przygody z tą firmą. Opinie wskazują, że to bardzo solidny bukmacher.
Nie ma pewniaków, są tylko wielcy faworyci

Awatar użytkownika
Yankes
-#VIP
-#VIP
Posty: 11743
Rejestracja: 25-07-2008, 18:37

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Yankes » 27-10-2021, 12:14

TOTALbet...

Promocje i bonusy, zwłaszcza te przyznawane na start w postaci zwielokrotnienia depozytu lub udzielania tzw. freebet’ów, trafiają najlepiej do potencjalnych nowych użytkowników.
Darmowy zakład w wysokości 20 zł + 10 zł; dodatkowo 4 freebet’ów o wartości 5 zł;
Bonus powitalny do 100% wartości depozytu w przedziale od 50 do 5000 zł. Freebety 20zł freebet + 10 zł specjalnego freebetu z kodem Obstawiamy, a także 4x5zł w Bonus od depozytu (nawet do 5000 zł – już jednokrotny obrót uwalnia część środków), kody promocyjne. Na szczególną pochwałę u tego bukmachera zasługuje dostępna niemal bez przerwy funkcja „zakładów bez podatku”.
Ilość promocji i aktywnych bonusów, z których można skorzystać aktualnie na stronie TOTALbet być może nie jest oszałamiająca na tle konkurencji, ale z całą pewnością dostępne bonusy są bardzo atrakcyjne, jeśli chodzi o ich wysokość. Bardzo odważne i wysokie promocje, serwis bukmacherski jest bardzo przejrzysty, intuicyjny i szybko wczytuje się na rozmaitych urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych. Aplikacja mobilna Totalbet jest bardzo rozbudowana, umożliwia błyskawiczny dostęp do wszystkich danych statystycznych, dodatków i funkcji ułatwiających obstawianie lub granie systemem. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty dokonywane są niemal natychmiast i bezproblemowo.
Nie ma pewniaków, są tylko wielcy faworyci

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15460
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Anderson89 » 27-10-2021, 18:07

Yanki kazdy zna buki ;)
Chodzi o to gdzie kto jest w stanie założyć konto i zrobić wymagana minimalną wpłatę
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Yankes
-#VIP
-#VIP
Posty: 11743
Rejestracja: 25-07-2008, 18:37

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Yankes » 27-10-2021, 20:03

Anderson89 pisze:
27-10-2021, 18:07
Yanki kazdy zna buki ;)
Chodzi o to gdzie kto jest w stanie założyć konto i zrobić wymagana minimalną wpłatę
OK.... to tylko trochę inormacji o tych dwóch, gdzie nie mam konta a wyglądają ciekawie :wink:
Nie ma pewniaków, są tylko wielcy faworyci

Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: zdziwiony1 » 28-10-2021, 09:42

Co do :totalbet: mam mieszane uczucia, niby wszystko ładnie, ale z ofertą stanęli i ciężko im się rozwinąć. Pamiętacie te ikonki :sts: dla przykładu, warto by może zrobić takie dla nowych właśnie buków.
A oto lista legalni bukmacherzy w Polsce:
1. :fortuna:
2. :sts:
3. :totolotek:
4. :iforbet:
5. :superbet:
6. :ewinner:
7. :totalbet:
8. :lvbet:
9. :noblebet:
10. :pzbuk:
11. :etoto:
12. :fuksiarz:
13. :betcris:
14. :betfan:
15. :betx:
16. :betters:

Co do :superbet: nie mam tam konta, bo się zeźliłem na nich przy końcowej weryfikacji, nie chcieli mi puścić dowodu. Jeśli chodzi o inne buki mogę dwie trzy osoby załatwić z rejestracją i paroma złotymi. W reszcie jestem zarejestrowany, ale regularnie gram w :sts: , :fortuna: już rzadziej ale zdarza się, grywałem w :iforbet: ale jakoś nie przypadli mi do gustu, choć oferta ciekawa. Natomiast ten :fuksiarz:. Nie wiem czy mają jeszcze tą ofertę jak dawniej też miał :superbet: , stawiasz na gości że całym meczu będą choć przez chwilę wygrywali 2:0 i masz typ trafiony. W drugiej połowie może się skończyć nawet 4:2 ale twój typ rozliczą na plus. Co do wypłat sprawdzałem :pzbuk: , :totalbet: , :fuksiarz: ogarniają szybko. Ten :fuksiarz: ma jeszcze inny, ciekawy cashback:
Na czym polega różnica między zwykłym cashbackiem a cashbackiem bez końca? To trochę tak jakby porównać bramkę w okienko z 30 metrów i gola po minięciu trzech obrońców i bramkarza. Pierwsza „siądzie” raz na jakiś czas i narobi szumu. Drugą bez problemu powtórzysz w kolejnym spotkaniu. I kolejnym. I kolejnym. Tak właśnie jest z cashbackiem bez końca. W Fuksiarz.pl zakład bez ryzyka obstawisz dziś, jutro, pojutrze, a nawet za dwa tygodnie.

Cashback bez końca - zasady:
cashback dotyczy KAŻDEGO przegranego kuponu z pokaźnej oferty Cashback bez końca.
z promocji możesz korzystać wiele razy w ciągu tygodnia, dnia, a nawet godziny
nie ma znaczenia za ile grasz - zwrot i tak ci przysługuje
maksymalny zwrot z jednego kuponu to aż 200 złotych!

W Fuksiarz.pl promocje są prostsze niż przepis na Margaritę. Pizzę, nie drinka.
Stawiasz kupon na zdarzenia z oferty Cashback - codziennie mamy dla ciebie nowe, atrakcyjne kursy na wydarzenia
Wygrywasz, czyli zarabiasz
Przegrywasz, czyli też zarabiasz, bo mamy dla ciebie cashback
Zbierasz zwroty za przegrane kupony do “skarbonki”
Robisz z nimi co zechcesz, bo w dowolnym momencie możesz je przenieść na główne konto.
Ogólnie oferta niezła jest i można od czasu do czasu tam wpłacać.
...

Awatar użytkownika
oliwiam77
-#mod
-#mod
Posty: 6640
Rejestracja: 25-03-2014, 15:06

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: oliwiam77 » 28-10-2021, 14:21

6. :ewinner:
7. :totalbet:
9. :noblebet:
10. :pzbuk:
12. :fuksiarz:
13. :betcris:
15. :betx:
16. :betters:

w tych bukach byłbym w stanie jakieś rejestracje i wpłaty ogarnąć. Reszta mam pozakładane
Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej!

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Jax89 » 28-10-2021, 14:41

5. :superbet:
6. :ewinner:
7. :totalbet:
9. :noblebet:
10. :pzbuk:
12. :fuksiarz:
13. :betcris:
15. :betx:
16. :betters:

w tych bukach byłbym w stanie jakieś rejestracje i wpłaty ogarnąć.
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Adrio
Posty: 7174
Rejestracja: 20-10-2007, 21:18

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Adrio » 28-10-2021, 16:42

4. :iforbet:
5. :superbet:
6. :ewinner:
7. :totalbet:

9. :noblebet:
10. :pzbuk:
11. :etoto:
12. :fuksiarz:
13. :betcris:

15. :betx:
16. :betters:

Na tych nie mam konta. Przez vpn może by mi się udało coś podziałać
Obrazek

Awatar użytkownika
maer
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 13771
Rejestracja: 02-06-2013, 18:07

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: maer » 30-10-2021, 19:30

9. :noblebet:
15. :betx:
16. :betters:

Ja nie mam tylko obecnie w tych 3 bukmacherach

Awatar użytkownika
Yankes
-#VIP
-#VIP
Posty: 11743
Rejestracja: 25-07-2008, 18:37

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Yankes » 31-10-2021, 08:39

5. :superbet:
7. :totalbet:
9. :noblebet:
12. :fuksiarz:
13. :betcris:
15. :betx:
16. :betters:
Ja u tych bukmacherów nie mam konta :wink:
Nie ma pewniaków, są tylko wielcy faworyci

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15460
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Anderson89 » 31-10-2021, 10:51

4. :iforbet:
5. :superbet:
6. :ewinner:
7. :totalbet:
8. :lvbet:
9. :noblebet:
10. :pzbuk:
12. :fuksiarz:
13. :betcris:
14. :betfan:
15. :betx:
16. :betters:

ja nie posiadam w tych bukach konta.

Ponadto byłybym w stanie namówić do założenia w którymś buku 2-3 osoby z naszego banera
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: zdziwiony1 » 02-11-2021, 09:41

:bestbet24:
szykuje się nowa strona, kiedy rozpoczną nie wiadomo, ale trzeba będzie może poczekać z rejestracją tam, może coś Berba choć u nowych wymyśli...
...

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15460
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Anderson89 » 15-01-2022, 09:55

Mogę uchylić rąbka tajemnicy, że są prowadzone rozmowy z bukami, z niektórymi nawet trochę bardziej zaawansowane.
Jeden odmówił, bez nazwy i reklamy.
Szukamy namiarów na nowego buka GoBet. Jeśli ktoś takowy posiada, prosimy o info
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15460
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Anderson89 » 04-02-2023, 18:21

Panowie i Panie (jeśli takie są na forum) porozumieliśmy się z :fortuna: od od której mamy "kilka" złoty na forum na rozdanie.
Dlatego zorganizowaliśmy konkurs :!:
Tutaj szczegóły najlepsza-analiza-meczu-vf262.htm zapraszamy :!:
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
maer
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 13771
Rejestracja: 02-06-2013, 18:07

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: maer » 04-02-2023, 21:31

@Anderson89 wchodzę w link i mam brak dostępu

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15460
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Anderson89 » 04-02-2023, 23:03

Serio? 🤬 Jutro po południu siądę do kompa i popatrze w ustawieniach
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 15460
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Re: Bukmacherzy dla forum poszukiwani

Post autor: Anderson89 » 05-02-2023, 14:04

Wg. ustawien wszystko powinno być dobrze teraz
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci