Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Etoto
200% do 100 PLN
Odbierz 1000 PLN »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Wolfsburg-Kiel

Typy ekspertów z profesjonalnymi analizami na ligę niemiecką. Tylko w tym dziale dyskusja, terminarz, statystyki i wszystko o Bundeslidze. Analizy bukmacherskie i analizy sportowe o Bundeslidze.
Regulamin forum
Bundesliga

Najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Niemczech. Pierwszy przystanek Polaków emigrujących na Zachód. Pamiętacie przysłowie, że w piłkę grają wszyscy, a na końcu i tak wygrywają Niemcy? Tak to liga niemiecka! O jej prestiżu świadczy fakt, że o mistrzostwo Niemiec rywalizują takie zespoły jak: Bayern Monachium, Schalke 04, czy Borussia Dortmund.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi niemieckiej oraz profesjonalne analizy spotkań Bundesligi.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Bundesligi, opisy odbytych spotkań ligi niemieckiej oraz analizy nadchodzących meczów w Bundeslidze.
ODPOWIEDZ
baku193
-#aktywny
-#aktywny

Wolfsburg-Kiel

Post autor: baku193 » 16-05-2018, 19:40

Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Wolfsburg-Kiel
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs: 2.35
Bukmacher: Sportingbull
Godz: 20:30
analiza: Pierwsze spotkanie barażowe o byt lub awans do piłkarskiej Bundesligi. Wolfsburg na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Kiel. Ekipa gospodarzy w tym pierwszym meczu jest stawiana w roli lekkiego faworyta do zwycięstwa pomimo tego że końcówka sezonu nie była dla nich najlepsza, nie licząc wygranej w poprzedniej kolejce 4:1 z zespołem z Kolonii to ekipa popularnych wilków nie rozpieszczała za bardzo swoich kibiców , wcześniej zanotowali aż 5 porażek oraz 2 podziały punktów w spotkaniach na własnym stadionie więc jest to wynik niezwykle kiepski, goście natomiast zanotowali najmniej porażek w całej drugiej bundeslidze i na pewno gospodarze nie będą tutaj mieli łatwego zadania, nawet śmiem twierdzić iż muszą tutaj wygrać żeby w rewanżu mieć jakiekolwiek szanse na zostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kiel miał znacznie lepsze wyniki w spotkaniach rozgrywanych na własnym stadionie , więc myślę że w tym pierwszym spotkaniu gospodarze okażą się zespołem o jedną bramkę lepszym, Mój typ to wynik 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Re: Wolfsburg-Kiel

Post autor: baku193 » 21-05-2018, 15:52

Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Kiel-Wolfsburg
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs: 2.40
Bukmacher: Sportingbull
Godz: 20:30
analiza: Rewanżowe spotkanie barażowe o zostanie w niemieckiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Kiel na swoim stadionie podejmowała będzie Wolfsburg. Gospodarze tym razem są lekkim faworytem do zwycięstwa, w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie popularnych "Wilków" Kiel poniósł porażkę 1:3 , pomimo tego iż grał na podobnym poziomie do zespołu z Bundesligi, a w drugiej połowie zagrał nawet lepiej niże ekipa Wolfsburga, stworzył sobie więcej okazji do zdobycia bramki, niestety zabrakło im skuteczności. Myślę że pomimo tego iż na pewno łatwe zadanie to dla nich nie będzie to gospodarze sa w stanie odrobic straty z poprzedniego spotkania. Kiel na swoim stadionie grywał lepsze spotkania na zapleczu Bundesligi a Wilki czasem miewały dobre mecze wyjazdowe, ale były to raczej wyjątki. Myśle że w tym spotkaniu będzie tak iż gospodarze, którzy potrzebują szybko strzelonej bramki będą chcieli zaatakować od pierwszych minut meczu. Stawiam iż do połowy będą już prowadzili i myślę że mogą tutaj spokojnie wygrać , ale czy uda im się wyeliminować ekipę przyjezdnych tego nie wiem, mój typ to 3-4 gole w spotkaniu oraz dokładny wynik 2:1 może 3:1 , bowiem liczę iż goście również bramkę w tym meczu wyjazdowym będą w stanie strzelić, pomimo osłabień w składzie.

ODPOWIEDZ