Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Co wpisac w nicku w lidze włoskiej

Forum o największych polskich ligach typerów www.liga-typerow.pl i www.typuj.org. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, oraz sprawy organizacyjne.
ODPOWIEDZ
action5
Posty: 9
Rejestracja: 30-04-2007, 15:59

Co wpisac w nicku w lidze włoskiej

Post autor: action5 » 19-05-2013, 22:18

Witam. W lidze typerów w okienku uzupełnij loginy u bukmacherów pisze , aby podac login w betsson-brak-polskiej-licencji!. Z tymze teraz na nowej stronie betsson-brak-polskiej-licencji! nie zakłada sie nicków tylko po rejestracji u bukmachera konto jest zalozone na imie i nazwisko . W takim razie co trzeba wpisac w Lidze typerow w miejsce uzupiełnij login w betsson-brak-polskiej-licencji! ?? moze zdres mail czy co??

sebbaa
#Weteran
#Weteran
Posty: 7421
Rejestracja: 01-10-2005, 22:07

Post autor: sebbaa » 20-05-2013, 04:08

Kliknij na mój profil, jest tam coś takiego : "ID Konta".
Myślę, że po zmianach jakie betsson-brak-polskiej-licencji! wprowadził, podawanie tego numeru będzie najlepszym rozwiązaniem.
Moja podpowiedź nie jest wiążąca, poczekaj na wypowiedź admina ...
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 21-05-2013, 10:39

Na razie zostawcie to tak jak bylo. Czekam na odpowiedz.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

action5
Posty: 9
Rejestracja: 30-04-2007, 15:59

Post autor: action5 » 22-05-2013, 09:03

czy lista zwyciezców juz poszła do betsson-brak-polskiej-licencji! ? Bo jak poszła to juz za pozno. Rozgladałem sie i goscie ze starymi kontami maja dalej na betsson-brak-polskiej-licencji! swoj nick , a nowe konta w miejscu nicku maja imie i nazwisko gracza. Teraz tam jest jak w unibet-brak-polskiej-licencji!, ze w profilu kazdy ma swoj numer ID i moze podawanie ID byloby dobrym rozwiazaniem .

I ostatnie pytanie. Jezeli nowi gracze podali ID a starzy poprostu stary nick to jak to bedzie rozpatrywane ?

pablo85pl
Posty: 144
Rejestracja: 24-04-2013, 22:02

Post autor: pablo85pl » 22-05-2013, 09:47

ale jak wchodzisz na strone betsson-brak-polskiej-licencji! to w panelu logowania masz do wyboru : "Nazwa użytkownika / email" wiec tu sie nic nie zmienilo wiec pewnie zostanie bez zmian :mrgreen:

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 22-05-2013, 11:34

action5, lista juz poszla.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

stanemer
Posty: 237
Rejestracja: 06-06-2013, 10:05

Post autor: stanemer » 12-06-2013, 20:50

Potwierdzam betsson-brak-polskiej-licencji! uzupełnił.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci