Bądź aktywny, napisz 125 wartościowych postów i otrzymaj 50 pln gwarantowane. Napisz 100 i otrzymaj dostęp do unikalnych promocji. I dodatkowo dla najlepszych - co tydzień nagrody pieniężne i darmowe zakłady bukmacherskie
-
tomaszek1984
- Posty: 14
- Rejestracja: 08-12-2010, 12:38
Post
autor: tomaszek1984 » 26-01-2011, 13:39
czy ktos juz dostal te 50zl? to prawda? bo cos mi sie nie chce wierzyc zeby za friko chajs rozdawali
zwyciestwo we krwi
-
Vin
- Posty: 548
- Rejestracja: 03-11-2010, 21:46
Post
autor: Vin » 26-01-2011, 14:29
tomaszek1984, to uwierz. Nagrody są wypłacane i nie jest to żadna ściema

Bądz aktywny, a sam się o tym przekonasz.
YNWA!
-
Makc
- Posty: 1072
- Rejestracja: 24-12-2008, 13:41
Post
autor: Makc » 26-01-2011, 14:31
Potwierdzam. Nagroda gwarantowana trafiła dawno na moje konto, a raz i dostałem trochę kaski za aktywność. Tak, że żadna ściema.
Mądrość: myśleć ze sceptycyzmem, działać z optymizmem. Hermann Hesse (1877-1962)
-
Yankes
- -#VIP

- Posty: 11745
- Rejestracja: 25-07-2008, 18:37
Post
autor: Yankes » 26-01-2011, 14:38
Potwierdzam i ja.............

Nie ma pewniaków, są tylko wielcy faworyci
-
quares
- #Weteran

- Posty: 5910
- Rejestracja: 15-06-2008, 22:15
Post
autor: quares » 26-01-2011, 14:52
tomaszek1984 pisze:bo cos mi sie nie chce wierzyc zeby za friko chajs rozdawali
nie za friko a za aktywność, i nie tu nie ma lipy...będąc aktywnym można nie tylko zgarnąć te "marne" 5 dyszek na początku, ale i regularnie można "łapać" $, w zamian za uczciwość, rzetelność, pracowitość, no i takie tam

-
HansLanda69
- -#VIP

- Posty: 4491
- Rejestracja: 30-11-2008, 23:55
Post
autor: HansLanda69 » 26-01-2011, 15:20
Tez sie przylacze. Tylko nie idz na latwizne i nie kopiuj analiz i innych rzeczy z innych stron bo potem bedzie klopot.
A kase daja i to nie tylko na poczatku.
Porzadne forum to i porzadnie sie uczciwych aktywnych ludzi traktuje.
Expert Team Snooker & UK Footbal
Played204/Win130/Void10/Lost87
Yeld +12,2%
Umiecie zbyt malo dlatego klamac musicie.
Kiedys Ashley69 --> Dzis HansLanda69
-
Paul Pierce
- Posty: 6841
- Rejestracja: 11-11-2010, 23:01
Post
autor: Paul Pierce » 26-01-2011, 22:32
Panowie ile czasu jest na przyznanie tej nagrody ? ( bo kilka dni temu napisałem na pw tam gdzie trzeba ) Żeby nie było nie to że się nie niecierpliwie tylko tak pytam

KG: Jeśli zależy to ode mnie, to żyje i umieram zielony.
-
pitercyklop
- Posty: 841
- Rejestracja: 27-10-2010, 23:04
Post
autor: pitercyklop » 26-01-2011, 23:03
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 21 dni!
z podpisu Glory'ego
Mia san mia
-
iplay4fun
- Posty: 441
- Rejestracja: 25-08-2010, 18:09
Post
autor: iplay4fun » 09-02-2011, 15:54
Mam pytanie odnośnie wypłat nagród, czy nie ma możliwości wysyłki nagrody na innego buka niż moneybookers?
Edit:
Chodziło oczywiście o gamebookers-brak-polskiej-licencji!.
Ostatnio zmieniony 09-02-2011, 17:01 przez
iplay4fun, łącznie zmieniany 1 raz.
-
tomomwa
- -#VIP

- Posty: 5599
- Rejestracja: 29-01-2008, 22:01
Post
autor: tomomwa » 09-02-2011, 16:09
moneybookers nie jest bukmacherem, tylko portfelem elektronicznym

-
Kicza
- #Weteran

- Posty: 8370
- Rejestracja: 19-08-2007, 09:18
Post
autor: Kicza » 09-02-2011, 18:39
Do kogo pójdzie nagroda jest w większości rzeczą losową - z tego co pamiętam, te najwyższe nominały lądują właśnie w GB
Jednak założenie konta to sekundy a za bezczynność się nie płaci
-
iplay4fun
- Posty: 441
- Rejestracja: 25-08-2010, 18:09
Post
autor: iplay4fun » 09-02-2011, 18:53
Kicza ale ja mówię o tych nagrodach za 125 postów, Ty mówisz chyba o tych co są za aktywność typu pisanie analiz, udzielanie się w jakimś dziale itd.
Jeśli się mylę to mnie popraw

.
[ Komentarz dodany przez: Kicza: Sro Lut 09, 2011 19:00 ]
aaa; sorka. Tylko GB tak jak Marek napisał
-
marecki85
- #Weteran

- Posty: 7795
- Rejestracja: 14-03-2006, 11:15
Post
autor: marecki85 » 09-02-2011, 18:57
Nagroda gwarantowana:
1. 50 PLN na konto gracza w gamebookers-brak-polskiej-licencji!.
tylko i wylacznie jest taka nagroda-a wiec potrzebujesz konto na gamebookers-brak-polskiej-licencji!
-
Paul Pierce
- Posty: 6841
- Rejestracja: 11-11-2010, 23:01
Post
autor: Paul Pierce » 11-02-2011, 04:33
Witam.
Chciałbym się zapytać czy ja się nie łapię na nagrodę powyżej 125 postów ?? Przekroczyłem to dawno pisałem wiadomość pw. Nadal na gamebookers-brak-polskiej-licencji! nic nie dostałem. Czy Glory albo Grzechu dostaliście wiadomość moją pw z danymi ? Bo w skrzynce tak patrze to sam nie wiem czy doszło do was i zostało wysłane. Mija prawie 20 dni a nagrody za aktywność ani za przekroczenie postów nie mam. Proszę administrację o odp.
Pozdrawiam CzokolokoFP
KG: Jeśli zależy to ode mnie, to żyje i umieram zielony.
-
Berba
- -#Site Admin

- Posty: 5696
- Rejestracja: 04-03-2005, 12:14
Post
autor: Berba » 11-02-2011, 05:37
PW doszly, a nagoda bedzie pewnie jutro (w sumie to dzisiaj

.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane
w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy
tutaj
-
vini87
- Posty: 469
- Rejestracja: 19-12-2008, 14:45
Post
autor: vini87 » 03-03-2011, 16:54
Glory, a ode mnie dostales? bo wysylalem kilka dni temu a widze ze dalej siedzi w 'do wyslania' ??
chodzi oczywiscie o te bonusowe na gamebookers-brak-polskiej-licencji!.
-
Kicza
- #Weteran

- Posty: 8370
- Rejestracja: 19-08-2007, 09:18
Post
autor: Kicza » 03-03-2011, 16:57
Jeśli wiadomość jest w folderze 'Do wysłania' to znaczy, że adresat jeszcze jej nie odczytał
-
mendofon
- Posty: 1763
- Rejestracja: 09-11-2010, 09:54
Post
autor: mendofon » 03-03-2011, 16:58
Ja dostałem wpłatę 50 w gamebookers-brak-polskiej-licencji! i wery fenks

-
maxowski
- Posty: 327
- Rejestracja: 11-02-2010, 22:06
Post
autor: maxowski » 16-03-2011, 18:38
Dzięki dotarło i już pracuje

-
czarless
- Posty: 125
- Rejestracja: 21-02-2011, 20:22
Post
autor: czarless » 16-03-2011, 20:14
a ja mam takie pytanie, czy jeżeli napiszę te 125 i dostane wpłatę to mogę odrazu grać ?
Narazie kończę obstawiać, brak pieniędzy, trudno się mówi.
-
sebbaa
- #Weteran

- Posty: 7421
- Rejestracja: 01-10-2005, 22:07
Post
autor: sebbaa » 16-03-2011, 20:32
Ostatnio zmieniony 16-03-2011, 20:33 przez
sebbaa, łącznie zmieniany 1 raz.
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]
-
sebbaa
- #Weteran

- Posty: 7421
- Rejestracja: 01-10-2005, 22:07
Post
autor: sebbaa » 16-03-2011, 20:33
a ja mam takie pytanie, czy jeżeli napiszę te 125 i dostane wpłatę to mogę odrazu grać ?
Nie możesz.
Najpierw musisz zrobić 125 pompek, 250 przysiadów, przejść na rękach 500 metrów, podciągnąć się na drążku 1000 razy ... i dopiero wtedy możesz grać

[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]
-
Adrio
- -#VIP

- Posty: 7175
- Rejestracja: 20-10-2007, 21:18
Post
autor: Adrio » 16-03-2011, 23:16
gościu się normalnie pyta a Ty już takim tekstem mu walisz... widzę pomoc innym jest 100 procentowa.... i normalny user już dostał by zje..e, że pisze post pod postem,
a przecież jest opcja edytuj....
a ja mam takie pytanie, czy jeżeli napiszę te 125 i dostane wpłatę to mogę odrazu grać ?
tak, jeżeli dostaniesz te 50zł do gamebookers-brak-polskiej-licencji! to będziesz mógł odrazu grać.
-
vini87
- Posty: 469
- Rejestracja: 19-12-2008, 14:45
Post
autor: vini87 » 17-03-2011, 13:34
otrzymalem dzis pieniadze, wielkie dzieki dla calego forum!
-
czarless
- Posty: 125
- Rejestracja: 21-02-2011, 20:22
Post
autor: czarless » 17-03-2011, 13:58
Adrio pisze:gościu się normalnie pyta a Ty już takim tekstem mu walisz... widzę pomoc innym jest 100 procentowa.... i normalny user już dostał by zje..e, że pisze post pod postem,
a przecież jest opcja edytuj....
a ja mam takie pytanie, czy jeżeli napiszę te 125 i dostane wpłatę to mogę odrazu grać ?
tak, jeżeli dostaniesz te 50zł do gamebookers-brak-polskiej-licencji! to będziesz mógł odrazu grać.
dzięki Adrio

Narazie kończę obstawiać, brak pieniędzy, trudno się mówi.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci