Nagrody gwarantowane dla nowych uzytkownikow forum

Bądź aktywny, napisz 125 wartościowych postów i otrzymaj 50 pln gwarantowane. Napisz 100 i otrzymaj dostęp do unikalnych promocji. I dodatkowo dla najlepszych - co tydzień nagrody pieniężne i darmowe zakłady bukmacherskie
ODPOWIEDZ
tomaszek1984
Posty: 14
Rejestracja: 08-12-2010, 12:38

Post autor: tomaszek1984 » 26-01-2011, 13:39

czy ktos juz dostal te 50zl? to prawda? bo cos mi sie nie chce wierzyc zeby za friko chajs rozdawali
zwyciestwo we krwi

Awatar użytkownika
Vin
Posty: 548
Rejestracja: 03-11-2010, 21:46

Post autor: Vin » 26-01-2011, 14:29

tomaszek1984, to uwierz. Nagrody są wypłacane i nie jest to żadna ściema ;) Bądz aktywny, a sam się o tym przekonasz.
YNWA!

Awatar użytkownika
Makc
Posty: 1072
Rejestracja: 24-12-2008, 13:41

Post autor: Makc » 26-01-2011, 14:31

Potwierdzam. Nagroda gwarantowana trafiła dawno na moje konto, a raz i dostałem trochę kaski za aktywność. Tak, że żadna ściema.
Mądrość: myśleć ze sceptycyzmem, działać z optymizmem. Hermann Hesse (1877-1962)

Awatar użytkownika
Yankes
-#VIP
-#VIP
Posty: 11745
Rejestracja: 25-07-2008, 18:37

Post autor: Yankes » 26-01-2011, 14:38

Potwierdzam i ja............. :yes:
Nie ma pewniaków, są tylko wielcy faworyci

Awatar użytkownika
quares
#Weteran
#Weteran
Posty: 5910
Rejestracja: 15-06-2008, 22:15

Post autor: quares » 26-01-2011, 14:52

tomaszek1984 pisze:bo cos mi sie nie chce wierzyc zeby za friko chajs rozdawali
nie za friko a za aktywność, i nie tu nie ma lipy...będąc aktywnym można nie tylko zgarnąć te "marne" 5 dyszek na początku, ale i regularnie można "łapać" $, w zamian za uczciwość, rzetelność, pracowitość, no i takie tam :grin:

Awatar użytkownika
HansLanda69
-#VIP
-#VIP
Posty: 4491
Rejestracja: 30-11-2008, 23:55

Post autor: HansLanda69 » 26-01-2011, 15:20

Tez sie przylacze. Tylko nie idz na latwizne i nie kopiuj analiz i innych rzeczy z innych stron bo potem bedzie klopot.
A kase daja i to nie tylko na poczatku.
Porzadne forum to i porzadnie sie uczciwych aktywnych ludzi traktuje.
Expert Team Snooker & UK Footbal
Played204/Win130/Void10/Lost87
Yeld +12,2%
Umiecie zbyt malo dlatego klamac musicie.
Kiedys Ashley69 --> Dzis HansLanda69

Awatar użytkownika
Paul Pierce
Posty: 6841
Rejestracja: 11-11-2010, 23:01

Post autor: Paul Pierce » 26-01-2011, 22:32

Panowie ile czasu jest na przyznanie tej nagrody ? ( bo kilka dni temu napisałem na pw tam gdzie trzeba ) Żeby nie było nie to że się nie niecierpliwie tylko tak pytam :wink:
KG: Jeśli zależy to ode mnie, to żyje i umieram zielony.

Awatar użytkownika
pitercyklop
Posty: 841
Rejestracja: 27-10-2010, 23:04

Post autor: pitercyklop » 26-01-2011, 23:03

Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 21 dni!
z podpisu Glory'ego
Mia san mia

Awatar użytkownika
iplay4fun
Posty: 441
Rejestracja: 25-08-2010, 18:09

Post autor: iplay4fun » 09-02-2011, 15:54

Mam pytanie odnośnie wypłat nagród, czy nie ma możliwości wysyłki nagrody na innego buka niż moneybookers?
Edit:
Chodziło oczywiście o gamebookers-brak-polskiej-licencji!.
Ostatnio zmieniony 09-02-2011, 17:01 przez iplay4fun, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tomomwa
-#VIP
-#VIP
Posty: 5599
Rejestracja: 29-01-2008, 22:01

Post autor: tomomwa » 09-02-2011, 16:09

moneybookers nie jest bukmacherem, tylko portfelem elektronicznym ;)

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Post autor: Kicza » 09-02-2011, 18:39

Do kogo pójdzie nagroda jest w większości rzeczą losową - z tego co pamiętam, te najwyższe nominały lądują właśnie w GB

Jednak założenie konta to sekundy a za bezczynność się nie płaci :smile:

Awatar użytkownika
iplay4fun
Posty: 441
Rejestracja: 25-08-2010, 18:09

Post autor: iplay4fun » 09-02-2011, 18:53

Kicza ale ja mówię o tych nagrodach za 125 postów, Ty mówisz chyba o tych co są za aktywność typu pisanie analiz, udzielanie się w jakimś dziale itd.
Jeśli się mylę to mnie popraw ;) .

[ Komentarz dodany przez: Kicza: Sro Lut 09, 2011 19:00 ]
aaa; sorka. Tylko GB tak jak Marek napisał

Awatar użytkownika
marecki85
#Weteran
#Weteran
Posty: 7795
Rejestracja: 14-03-2006, 11:15

Post autor: marecki85 » 09-02-2011, 18:57

Nagroda gwarantowana:

1. 50 PLN na konto gracza w gamebookers-brak-polskiej-licencji!.
tylko i wylacznie jest taka nagroda-a wiec potrzebujesz konto na gamebookers-brak-polskiej-licencji!

Awatar użytkownika
Paul Pierce
Posty: 6841
Rejestracja: 11-11-2010, 23:01

Post autor: Paul Pierce » 11-02-2011, 04:33

Witam.

Chciałbym się zapytać czy ja się nie łapię na nagrodę powyżej 125 postów ?? Przekroczyłem to dawno pisałem wiadomość pw. Nadal na gamebookers-brak-polskiej-licencji! nic nie dostałem. Czy Glory albo Grzechu dostaliście wiadomość moją pw z danymi ? Bo w skrzynce tak patrze to sam nie wiem czy doszło do was i zostało wysłane. Mija prawie 20 dni a nagrody za aktywność ani za przekroczenie postów nie mam. Proszę administrację o odp.

Pozdrawiam CzokolokoFP
KG: Jeśli zależy to ode mnie, to żyje i umieram zielony.

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 11-02-2011, 05:37

PW doszly, a nagoda bedzie pewnie jutro (w sumie to dzisiaj :).
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

Awatar użytkownika
vini87
Posty: 469
Rejestracja: 19-12-2008, 14:45

Post autor: vini87 » 03-03-2011, 16:54

Glory, a ode mnie dostales? bo wysylalem kilka dni temu a widze ze dalej siedzi w 'do wyslania' ??

chodzi oczywiscie o te bonusowe na gamebookers-brak-polskiej-licencji!.

Awatar użytkownika
Kicza
#Weteran
#Weteran
Posty: 8370
Rejestracja: 19-08-2007, 09:18

Post autor: Kicza » 03-03-2011, 16:57

Jeśli wiadomość jest w folderze 'Do wysłania' to znaczy, że adresat jeszcze jej nie odczytał

Awatar użytkownika
mendofon
Posty: 1763
Rejestracja: 09-11-2010, 09:54

Post autor: mendofon » 03-03-2011, 16:58

Ja dostałem wpłatę 50 w gamebookers-brak-polskiej-licencji! i wery fenks :mrgreen:
Bądź człowiekiem karm zwierzaki ze schroniska: www.pustamiska.pl

Awatar użytkownika
maxowski
Posty: 327
Rejestracja: 11-02-2010, 22:06

Post autor: maxowski » 16-03-2011, 18:38

Dzięki dotarło i już pracuje :wink:

czarless
Posty: 125
Rejestracja: 21-02-2011, 20:22

Post autor: czarless » 16-03-2011, 20:14

a ja mam takie pytanie, czy jeżeli napiszę te 125 i dostane wpłatę to mogę odrazu grać ?
Narazie kończę obstawiać, brak pieniędzy, trudno się mówi.

sebbaa
#Weteran
#Weteran
Posty: 7421
Rejestracja: 01-10-2005, 22:07

Post autor: sebbaa » 16-03-2011, 20:32

:mrgreen:
Ostatnio zmieniony 16-03-2011, 20:33 przez sebbaa, łącznie zmieniany 1 raz.
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]

sebbaa
#Weteran
#Weteran
Posty: 7421
Rejestracja: 01-10-2005, 22:07

Post autor: sebbaa » 16-03-2011, 20:33

a ja mam takie pytanie, czy jeżeli napiszę te 125 i dostane wpłatę to mogę odrazu grać ?
Nie możesz.
Najpierw musisz zrobić 125 pompek, 250 przysiadów, przejść na rękach 500 metrów, podciągnąć się na drążku 1000 razy ... i dopiero wtedy możesz grać :mrgreen:
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]

Awatar użytkownika
Adrio
-#VIP
-#VIP
Posty: 7175
Rejestracja: 20-10-2007, 21:18

Post autor: Adrio » 16-03-2011, 23:16

gościu się normalnie pyta a Ty już takim tekstem mu walisz... widzę pomoc innym jest 100 procentowa.... i normalny user już dostał by zje..e, że pisze post pod postem, a przecież jest opcja edytuj....
a ja mam takie pytanie, czy jeżeli napiszę te 125 i dostane wpłatę to mogę odrazu grać ?
tak, jeżeli dostaniesz te 50zł do gamebookers-brak-polskiej-licencji! to będziesz mógł odrazu grać.
Obrazek

Awatar użytkownika
vini87
Posty: 469
Rejestracja: 19-12-2008, 14:45

Post autor: vini87 » 17-03-2011, 13:34

otrzymalem dzis pieniadze, wielkie dzieki dla calego forum!

czarless
Posty: 125
Rejestracja: 21-02-2011, 20:22

Post autor: czarless » 17-03-2011, 13:58

Adrio pisze:gościu się normalnie pyta a Ty już takim tekstem mu walisz... widzę pomoc innym jest 100 procentowa.... i normalny user już dostał by zje..e, że pisze post pod postem, a przecież jest opcja edytuj....
a ja mam takie pytanie, czy jeżeli napiszę te 125 i dostane wpłatę to mogę odrazu grać ?
tak, jeżeli dostaniesz te 50zł do gamebookers-brak-polskiej-licencji! to będziesz mógł odrazu grać.
dzięki Adrio :)
Narazie kończę obstawiać, brak pieniędzy, trudno się mówi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci