Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Nagrody za aktywność

Bądź aktywny, napisz 125 wartościowych postów i otrzymaj 50 pln gwarantowane. Napisz 100 i otrzymaj dostęp do unikalnych promocji. I dodatkowo dla najlepszych - co tydzień nagrody pieniężne i darmowe zakłady bukmacherskie
ODPOWIEDZ
Ronaldo8
Posty: 928
Rejestracja: 10-04-2013, 13:52

Post autor: Ronaldo8 » 06-12-2013, 15:16

nie to sa jakies jaja ja tyle pisalem i nie ma mnie !! z gory dziekuje temu forum za wspolprace milo bylo byc tu pare miesiacy !

Awatar użytkownika
mlekorient
#Weteran
#Weteran
Posty: 4190
Rejestracja: 26-10-2011, 12:50

Post autor: mlekorient » 06-12-2013, 16:05

Spokojnie po co te nerwy ;) .
Po pierwsze dostales nagrode "za tydzien 21/10 -27/10" wiec ponad miesiac temu , a regula jest taka ze nie dajemy nagrod tym samym userow co chwile nawet jak faktycznie na to zasluguja.
Po drugie - NIE JESTES SAM :!: - na tym forum jest ponad 36 tys zarejestrowanych osob :!: , wiec sam widzisz ile osob jest do nagrod. Wiele osob jest aktywnych , wiele osob pomaga w dzilalnosci forum, prowadza konkursy itp. Ich tez trzeba nagrodzic za czas poswiecony forum.
Po trzecie i chyba najwazniejsze - Czy ty jestes na tym forum tylko dla nagrod za aktywnosc :?: . Rozdajemy srednio od 20 do 50 zl i dla tej "marnej" kasy robisz szum :?: Widzac na twoje typowanie (czestotliwosc i stawkowanie) takie kwoty chyba nie robia na tobie wrazenie
:?: .
Jestes jednym z lepszych typerow na forum, czesto dajesz swietne info i zawsze zaglodam do twojego tematu. Nie wiem jak dla ciebie , ale dla mnie lepsza nagroda jest podziekowanie od innego usera za dobry typ niz jakis voucher do buka.

Prosze o cierpliwosc i nie dasanie sie bo ktos dostal a ja nie, bo takim zachowaniem daleko sie nie zajdzie ( wiem co mowie ). Dajesz forum swoje typy , forum daje ci dostep do typow wielu userow, a ty bedac w AT masz dostep do Typow Ekspertow gdzie podaje swoje typy kilku najlepszych userow na tym forum ( nie mowie o wszystkich z TE ;) ).
Naprawde takim zachowaniem niz nie wskurasz a bedac ciepliwy napewno swojej nagrody sie doczekasz, ale zrozum ze osoba przyznajaca nagrody ma ciezki orzech do zgryzienia. ( wiem bo sam sie tym zajmowalem)

Pozdrawiam i czekam na nastepne typy . PEACE :!:

Ronaldo8
Posty: 928
Rejestracja: 10-04-2013, 13:52

Post autor: Ronaldo8 » 06-12-2013, 16:12

nie nie szkoda mojego czasu decyzje juz podjelem jak widzisz mam tylko 1 podziękowanie wiec malo kto to docenia co robie .. a swoj czas wole przeznaczyc na cos innego jak pisanie po forach . Pozdrawiam i milo mi bylo byc tutaj pare miesiecy ...

Awatar użytkownika
davwids
Posty: 8735
Rejestracja: 15-12-2009, 18:32

Post autor: davwids » 06-12-2013, 22:35

Ronaldo8, to jesteś tu tylko dla nagród? To może forum Tobie podziękuję za taką postawę więc się nie ośmieszaj! Jesteś ledwo co 8 miesiecy i płaczesz...niektórzy po kilku latach nie otrzymują nagród i nie narzekają - zdecyduj co dla Ciebie ważne - kasa za aktywność czy być kimś ważnym i szanowanym na forum bo to 2 różne sprawy!

Awatar użytkownika
Paul Pierce
Posty: 6841
Rejestracja: 11-11-2010, 23:01

Post autor: Paul Pierce » 06-12-2013, 22:43

Ronaldo8 pisze:nie nie szkoda mojego czasu decyzje juz podjelem jak widzisz mam tylko 1 podziękowanie wiec malo kto to docenia co robie .. a swoj czas wole przeznaczyc na cos innego jak pisanie po forach . Pozdrawiam i milo mi bylo byc tutaj pare miesiecy ...
davwids pisze:Ronaldo8, to jesteś tu tylko dla nagród? To może forum Tobie podziękuję za taką postawę więc się nie ośmieszaj! Jesteś ledwo co 8 miesiecy i płaczesz...niektórzy po kilku latach nie otrzymują nagród i nie narzekają - zdecyduj co dla Ciebie ważne - kasa za aktywność czy być kimś ważnym i szanowanym na forum bo to 2 różne sprawy!
Ma rację chłopak. Tyle czasu a nie został doceniony. Ja tam też typuję a z pół roku za aktywność ani złotówki.

davwids i co z tego że nie dla pieniędzy ?

A może właśnie się staramy aby dostać parę grosza z forum ? Nie każdy możę ma swoje pieniądze ?

bądźmy poważni.

Enjoy.
KG: Jeśli zależy to ode mnie, to żyje i umieram zielony.

Awatar użytkownika
davwids
Posty: 8735
Rejestracja: 15-12-2009, 18:32

Post autor: davwids » 06-12-2013, 22:52

No sorry ale każdy tu jest dorosłym facetem (raczej) więc chyba powinien grać za swoje a nie oczekiwać że miesiąc w miesiącu będzie dostawać kasę w postaci nagród ze strony forum... Rozumiem że nagroda tu jest jako dodatek do grania a nie sposób na życie. Przecież nikt tu nie powinien oczekiwać nagród i myśleć że jemu się należy bo daje typy itp. Decydują o tym forumowicze którzy zostali docenieni przede wszystkim przez to że robili swoje a nie dla "nagród"
bądźmy poważni
Panie ja dostałem nagrodę po ok 2 latach ma forum i cieszyłem się jak młody i nie przyszło mi na myśl aby się upomnieć o swoje bo nie o to chodzi.... Mimo to nie mam zamiaru zmieniać podejścia do tego forum, tym bardziej zmieniać na inne! Pobędziesz a docenisz!

Awatar użytkownika
Paul Pierce
Posty: 6841
Rejestracja: 11-11-2010, 23:01

Post autor: Paul Pierce » 06-12-2013, 23:11

Co do reszty nie każdy tu ma nie wiadomo ile lat i nie każdy nie wiadomo za ile gra swoją kasą. Liczą się dobre analizy , informację i chęć docenienia. I tyle w temacie nagród.
Pobędziesz a docenisz!
Czy to słowa do mnie są ??
KG: Jeśli zależy to ode mnie, to żyje i umieram zielony.

Awatar użytkownika
davwids
Posty: 8735
Rejestracja: 15-12-2009, 18:32

Post autor: davwids » 06-12-2013, 23:31

Paul Pierce pisze:Czy to słowa do mnie są ??
A czy Ty Czoko zacząłeś temat?!
Co do reszty nie każdy tu ma nie wiadomo ile lat
Chyba grać można od 18-stu lat więc zakładam że min tyle ma.... i jakoś pieniądz zdobywa / ma( pracuje / mama daje / cokolwiek). To forum jest dodatkiem aby zarobić na tych analizach itp a nie pisze sie aby dostać kasę bo jest, pisze a potem sie tego dopominać...Takich na tym forum byłoby tu na pęczki aby zyskać nagrodę , a jak nie to groźba że już ma dosyć pisania tu. A co to , PCK że wystarczy być i tylko podać nicki, maile czy ID do buków?! Jak ma sie dostać to dostanie i nie trzeba pisać tego... Doceni się to, zobaczą inni ... Czy ktoś kto tu pisał nie dostał nagrody? kolor nie gra roli , wystarczy cierpliwość , bo takimi uwagami to jeszcze sam sobie zaszkodzi (mówię o Ronaldo8 ).

Ronaldo8
Posty: 928
Rejestracja: 10-04-2013, 13:52

Post autor: Ronaldo8 » 07-12-2013, 00:48

tak ma za co grać !!! ale ja poswiuecam swoj cenny czas szukam infa i co z tego mam !! odpowiedz ze dostaje zbyt wiele przesada panowieprzesada !! dlatego wole odejsc i typowac sam dla siebie ... tak naprawde nie sa mi potrzebne zadna AT i inne grupy .. chcialem pomoc rozwijac to forum naprawde poswiecalem na to duuuuuuuuuzo czasu .. nie widze dalszego sensu bo moja praca nie zostaje doceniona .

Awatar użytkownika
lucekksz
Posty: 3265
Rejestracja: 09-07-2006, 12:29

Post autor: lucekksz » 07-12-2013, 00:55

No nie wytrzymam.. Myślisz, że inni nie poświęcają tu swojego cennego czasu? Wiesz ile ja musiałem na coś pracować na tym forum? Jestem tutaj już 7 lat i powiem Ci, że zauważony zostałem dopiero niedawno tak naprawdę. Ty jesteś od kwietnia tego roku i żądasz nie wiadomo czego.. Tak jak Słodziak powiedział, dostałeś dwie maksymalne nagrody, Twój temat przeglądało wile osób, dziękowali Ci za dobre typy, doceniali.. Ale jak już "podjęłeś" (o Boże..) decyzję to szerokiej drogi.

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 07-12-2013, 01:17

Ronaldo, płacz off i auf Wiedersehen.
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
davwids
Posty: 8735
Rejestracja: 15-12-2009, 18:32

Post autor: davwids » 07-12-2013, 03:35

"Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" - stare przysłowie a jak wiele mówi...

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 07-12-2013, 09:44

Przecież Ronaldo, zachowuje jak 6-letnie dziecko które od Mikołaja prezentu nie dostało... wstyd
usuncie ten spam bo nie od tego jest ten temat..
Paul Pierce pisze:Ja tam też typuję a z pół roku za aktywność ani złotówki.
Czoko, Nagrody za aktywność lecą dla osób które udzielają sie na całym forum, a nie tylko w dwóch tematach za które jesteś nagradzany (TE + Dziennik)...
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

d00d3k
Posty: 608
Rejestracja: 14-04-2013, 21:01

Post autor: d00d3k » 07-12-2013, 12:31

Ronaldo8 pisze:tak ma za co grać !!! ale ja poswiuecam swoj cenny czas szukam infa i co z tego mam !! odpowiedz ze dostaje zbyt wiele przesada panowieprzesada !! dlatego wole odejsc i typowac sam dla siebie ... tak naprawde nie sa mi potrzebne zadna AT i inne grupy .. chcialem pomoc rozwijac to forum naprawde poswiecalem na to duuuuuuuuuzo czasu .. nie widze dalszego sensu bo moja praca nie zostaje doceniona .
to wnioskuję, że zamiast typować i dzielić się z innymi użytkownikami robisz to dla bonusów. Powodzenia. Forum chyba zostało stworzone po to by pomagać innym i dzielić się swoimi typami, być aktywnym w tym co się robi, a zostaniesz nagrodzony. Dziwne masz podejście. Ja jakoś nie wymagam od administratorów, że dałem kilkanaście typów w analizie i troszkę weszło, troszkę nie - nie ważne. Ale chociaż staram się dzielić moimi typami i też mam nadzieję, że ktoś to czasem doceni, jak nie to spoko, będę dalej kontynuował pracę, bo sprawia mi to przyjemność. A kasa tutaj jest jako dodatek, takie powinieneś mieć podejście :) a nie, że odchodzę, bo ktoś 1 tygodnia mnie nie docenił. Pozdrawiam i życzę powodzenia :) Bez urazy za komentarz :) każdy ma prawo głosu, nie? :P

/potraktuj to jako hobby i troszkę wyluzuj :)

Awatar użytkownika
salomon
Posty: 6240
Rejestracja: 28-10-2012, 21:10

Post autor: salomon » 07-12-2013, 13:07

davwids pisze:
A może właśnie się staramy aby dostać parę grosza z forum ? Nie każdy możę ma swoje pieniądze ?

bądźmy poważni.

Enjoy.

To może wypadało by typować u buków za peeleny a nie na niby na forum tylko......Osoby będące na forum dla peelenów powinni dyscyplinarnie mieć blokowany adres IP.
Sory ,ze się w dyskusje wmieszałem ale czasem ciśnienie mi czasem skacze....

Awatar użytkownika
DonnyDonowitz
-#VIP
-#VIP
Posty: 3963
Rejestracja: 07-03-2008, 19:45

Post autor: DonnyDonowitz » 07-12-2013, 16:09

d00d3k pisze:Forum chyba zostało stworzone po to by pomagać innym i dzielić się swoimi typami, być aktywnym w tym co się robi, a zostaniesz nagrodzony.
:yes:

Do tego dodałbym, że największym kapitałem (nagrodą) są ludzie, z którymi można współpracować, a nie parę euro jako freebet. :wink:

Slodziak pisze:ej sorry powiem tylko tyle, że ronaldo dostał dwa razy 5/10 czyli najwięcej jak się da w ciągu ostatniego pół roku...
:)


P.S.
Ronaldo8 pisze: jak widzisz mam tylko 1 podziękowanie wiec malo
Tylko czy to nie jest tak, że te punkty "pomógł" można dawać innym w tematach, które się samemu założyło? Poza tym jakie one mają znaczenie...

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 10-12-2013, 14:31

Sierpien:

Paul Pierce 90 pln

Wrzesien:

Ronaldo8 20 pln

Pazdziernik:

Ronaldo8 80 pln
Paul Pierce 20 pln

Listopad:

Paul Pierce 20 pln
Ronaldo8 50 pln

Rzeczywiscie was niedoceniamy. GL w innym miejscu.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

Awatar użytkownika
salomon
Posty: 6240
Rejestracja: 28-10-2012, 21:10

Post autor: salomon » 10-12-2013, 16:25

Berba pisze:Sierpien:

Paul Pierce 90 pln

Wrzesien:

Ronaldo8 20 pln

Pazdziernik:

Ronaldo8 80 pln
Paul Pierce 20 pln

Listopad:

Paul Pierce 20 pln
Ronaldo8 50 pln

Rzeczywiscie was niedoceniamy. GL w innym miejscu.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Chyba przedobrzyliście z nagrodami
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
mlekorient
#Weteran
#Weteran
Posty: 4190
Rejestracja: 26-10-2011, 12:50

Post autor: mlekorient » 10-12-2013, 17:35

Berba -> GOOD JOB :yes:

Awatar użytkownika
Ladaco
Posty: 1530
Rejestracja: 24-04-2011, 09:37

Post autor: Ladaco » 10-12-2013, 17:48

Żenua.... Ja tyle od początku obecności na forum nie dostałem co Wy w 3 miesiące i jakoś się nikogo o nic nie dopominam, a Wy jeszcze macie czelność narzekać?!
Czoko i Ronaldo bądźmy dorośli... Jedna wielka żenada.

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 18-12-2013, 07:50

Ponizej propozycje nagrod czekajacych na zatwierdzenie (ich kwota moze sie minimalnie zmieniec zarowno w gore jak i w dol).

za tydzien 9/12 - 15/12

D00d3k 3/10
Ladaco 3/10
Yankes 10 eur :wh:

Przypominam o koniecznosci posiadania konta na typuj.org z wypelnionymi loginami sponsorow! Osobom ktore tego nie dopelnia nie bedziemy miec jak wyplacic nagrod!


GRATULUJE
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 25-12-2013, 12:30

Ponizej propozycje nagrod czekajacych na zatwierdzenie (ich kwota moze sie minimalnie zmieniec zarowno w gore jak i w dol).

15/22 Grudzień :

Budyniovsky 2/10
papine 2/10
davwids 3/10
Majki 3/10
lucekksz 3/10
lepszy szkodnik 10 euro :wh:
Malec 10 euro :wh:

Przypominam o koniecznosci posiadania konta na typuj.org z wypelnionymi loginami sponsorow! Osobom ktore tego nie dopelnia nie bedziemy miec jak wyplacic nagrod!


GRATULUJE
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 30-12-2013, 11:43

Ponizej propozycje nagrod czekajacych na zatwierdzenie (ich kwota moze sie minimalnie zmieniec zarowno w gore jak i w dol).

Grudzień 23/29

Liv 2/10
Kiks 2/10
Kegesz 3/10
Masterofutbol 3/10
mlekorient 10euro :wh:
tomomwa 10euro :wh:


Przypominam o koniecznosci posiadania konta na typuj.org z wypelnionymi loginami sponsorow! Osobom ktore tego nie dopelnia nie bedziemy miec jak wyplacic nagrod!


GRATULUJE
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 05-01-2014, 12:25

Ponizej propozycje nagrod czekajacych na zatwierdzenie (ich kwota moze sie minimalnie zmieniec zarowno w gore jak i w dol).

Grudzień 30/5
disturbedkuba 2/10
Paul Pierce 3/10
Bartosik 3/10
Lisek 3/10
Anderson89 10euro :wh:
Heisenberg 15euro :wh:


Przypominam o koniecznosci posiadania konta na typuj.org z wypelnionymi loginami sponsorow! Osobom ktore tego nie dopelnia nie bedziemy miec jak wyplacic nagrod!


GRATULUJE
Ostatnio zmieniony 17-01-2014, 17:21 przez Jax89, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 14-01-2014, 08:27

Ponizej propozycje nagrod czekajacych na zatwierdzenie (ich kwota moze sie minimalnie zmieniec zarowno w gore jak i w dol).

Styczen 6/12

Wyblakly 3/10
zduluuu 3/10
Cube 2/10
wojtek271990 2/10
MIREK9 10euro :wh:
Adrio 10euro :wh:


Przypominam o koniecznosci posiadania konta na typuj.org z wypelnionymi loginami sponsorow! Osobom ktore tego nie dopelnia nie bedziemy miec jak wyplacic nagrod!


GRATULUJE
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci