Pierwsza Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA

Liga Konferencji Europy UEFA. W tym dziale znajdziesz najlepsze analizy naszych ekspertów na mecze Ligi Konfederacji.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jax89

Pierwsza Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA

Post autor: Jax89 » 08-07-2021, 14:09

Obrazek
W pierwszej kolejce mamy Polski akcent w postaci spotkania Paide Linnameeskond a Śląskiem Wrocław zostanie rozegrane w Estonii. Początek meczu zaplanowano na 8 lipca o godz. 20:00. Transmisję tego starcia będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport oraz w serwisie sport.tvp.pl.

Hej :!: słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!: :!:
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin

Re: Pierwsza Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA

Post autor: Anderson89 » 13-07-2021, 21:34

Śląsk - Paide
Śląsk wygra obie połowy
Kurs 2.51

:fortuna:
Oglądałem pierwsze spotkanie i byłem bardzo zawiedziony postawią Śląska. Paide niczego nie pokazało, a napędziło strachu Śląskowi. Wrocławianie mimo, że pomysł na grę mieli to grali, wolno, statycznie, ospale. Rywale przez całe spotkanie praktycznie się bronili i wyprowadzali jakieś kontrataki i liczyli do tego na SFG. Wiele by nie zabrakło o urwali by Wrocławianom punkty, przez co też straciły by nasze zespoły pkt. w rankingu UEFA. Co tego meczu, na pewno już ekipa J.Magiery przystąpi inaczej zorganizowana. Tydzień czasu w okresie przygotowawczym (bo tak to trzeba nazwać) to sporo czasu, do pracy nam taktyką, SFG czy przygotowaniem motorycznym. Liczę, że Śląsk od początku przystąpi zmobilizowany do jak najszybszego zdobycia gola, budowania sobie wyniku i spokojnej grze. Estończycy, zagrają tak jak na swoim stadionie, czyli obrona i kontra, może się uda zdobyć gola. Uważam, że we Wrocławiu nie uda się im jednak ta sztuka.
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Jax89

Post autor: Jax89 » 13-07-2021, 21:37

Śląsk - Paide
Typ: Śląsk wygra 1 połowe
Kurs: 1.58

W pierwszym spotkaniu Wrocławianie zrobili swoje wygywając na wyjezdzie 1:2. Co prawda ciężko się ten pojedynek oglądało ale na tym etapie najważniejszy jest końcowy wynik, a ten był prawidłowy. Śląsk jest w trakcie przygotowań do nowego sezonu więc nie powinniśmy wymagań bóg wie czego.. nogi ciężkie i świeżość pewnie będzie dopiero za kilka tygodni lecz mimo wszystko takich rywali jak Paide musza odprawiać z kwitkiem, punkty uefowskie się przydają. Śląsk u siebie jest niebezpieczny dla wszystkich i według mnie ruszy na rywala od pierwszych minut i jak najszybciej wykręcić wynik aby spokojnie dograć ten mecz.

Śląsk - Paide
Typ: 1/NIE ( Śląsk wygra i obydwie drużyny nie strzelą )
Kurs: 2.03

O tym meczu napisałem wyżej więc tutaj tylko dopiszę coś pod ten typ. Paide aktualnie w swojej lidze zajmuję 3 miejsce tracąc 6pkt do pierwszego miejsca bilans bramkowy 29 strzelonych oraz 13 straconych. W pierwszym meczu pomiędzy obydwiema ekipami tak naprawdę mimo atutu własnego boiska nie potrafi zagrozić bramce strzeżonej przez Szromnika i mimo iż jadą do Polski z nożem w gardle to uważam iż ich gra będzie prezentować się podobnie i Śląsk wygra przed własną publicznością do zera .
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Leszczu

Post autor: Leszczu » 14-07-2021, 05:34

:pn:
15.07.2021
Bohemians (Irl) - Stjarnan (Isl)
Typ: Over 2.5
Kurs 1.67

Zwykle na tym etapie turnieju możemy oglądać dużą liczbę bramek. Ekipy z różnych krajów, stylem gry itp. Często też na innym poziomie. W tym przypadku Irlandczycy typowani są za faworyta spotkania, a często oglądamy też niespodzianki. Do tego dochodzi sprawa meczu rewanżowego, gdzie stawką jest awans. Pierwszy pokazał, że walka będzie zacięta, a każdy gol będzie motywacją dla przeciwnika do odrobienia strat.

Awatar użytkownika
Bonusdg

Post autor: Bonusdg » 14-07-2021, 06:30

Puskas Academy - Inter Turku 1 1.60
W jutrzejszym spotkaniu zmierzą się zespoły z ligi węgierskiej i fińskiej. Już samo to świadczy o tym kto jest faworytem w tym meczu. Puskas poprzedni sezon skończył na drugim miejscu w swojej lidze, ustępując wyłącznie Ferencveresovi (ale aż o 20 pkt). Węgierski zespół odniósł 18 zwycięstw, 4 razy zremisował i 11 razy przegrał. Jak to wygląda jeśli chodzi o Inter Turku? W obecnym sezonie zajmują oni 3 miejsce w swojej lidze. Wygrali 7 razy, raz podzielili się punktami i trzykrotnie doznali goryczy porażki. Należy podkreślić, że te 3 porażki ponieśli grając w roli gości. Pomimo, że Puskas to nie jest jakiś wybitny zespół to myślę, że grając w roli gospodarza powinni ograć zespół Interu.

Awatar użytkownika
qwerty
#Weteran
#Weteran

Post autor: qwerty » 14-07-2021, 12:22

Bohemians -Stjarnan -1
Kurs 1,50
Fortuna
:plus:

Gospodarze tego spotkania już powinni sobie zapewnić zwycięstwo w pierwszym meczu, ale ewidentnie coś nie wyszło. Dobrze że jest rewanż i można w nim naprawić wynik. Bohemians, zespół z Irlandii nieźle sobie radzi w lidze, ostatnio sporo zwyciestw i czeka ich ponownie walka o podium na koniec sezonu. Świetnie szczególnie radzą sobie na własnym stadiony - 6 zwycięstw pod rząd. Ich rywal wyniki osiąga zdecydowanie gorsze, odległa pozycja w tabeli, na 6 meczy na wyjeździe tylko 6 punktów. Bohemians dominowało w pierwszym meczu, było nieskuteczne, jednak na własnym podwórku już powinni spokojnie wygrać i przejść do następnej rundy.
Ostatnio zmieniony 16-07-2021, 06:43 przez qwerty, łącznie zmieniany 1 raz.
"pada śnieg i pada Danilo. Po raz trzeci, ale tym razem sie nie podniesie"

Awatar użytkownika
Leszczu

Post autor: Leszczu » 14-07-2021, 17:16

15.07.2021
Kauno Zalgiris (Ltu) - Europa FC (Gib)
Kurs: 1.70

Wynik pierwszego meczu jak dla mnie trochę rozczarowujący jeśli chodzi o rywalizację takich zespołów. Pisząc takich miałem na myśli raczej niskiej klasy, choć z drugiej strony w kwalifikacjach się znalazły. Przy tej klasie zawodników liczyłem, że zobaczymy więcej goli niż całe zero, jednak drużyny są siebie warte. W szczególności zaimponowali mi zawodnicy Giblartaru, bo kraj nie słynie z piłki, a drużyny reprezentacyjna zwykle zbiera solidne manto. Typ na przełamanie licząc, że worek bramkami się wysypie.

Awatar użytkownika
Adrio

Post autor: Adrio » 14-07-2021, 19:39

Obrazek vs Obrazek
Decic - Drita
2
2.86
2/10

Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gości 2-1. Zaliczka zdobyta u siebie nie jest okazała więc w tym meczu również muszą dać z siebie wszystko. W pierwszym spotkaniu właśnie drużyna Drity przeważała lecz nie zdołała wypracować większej zaliczki. Mylę, że Kosowianie są lepszą drużyną i pokażą to w spotkaniu rewanżowym.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adrio

Post autor: Adrio » 14-07-2021, 19:47

Obrazek vs Obrazek
Vllazina - Siroki Brijeg
2/+2,5
5,30
3/10

Pierwszy mecz zakończył się wygraną drużyny z Bośni 3-1. Sprawa awansu jest nadal otwarta i Vllazina będzie chciała za wszelką cenę pokazać u siebie na co ich stać. Wydaje mi się, że dzięki temu gra będzie otwarta i posypią się bramki. Lepsza drużyną jest jak dla mnie drużyna gości i to oni są faworytem do wygrania tego meczu jak i awansu do kolejnej rundy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adrio

Post autor: Adrio » 14-07-2021, 19:57

Obrazek vs Obrazek
Valmeira - Sudova
1/+2,5
3,90
2/10

Mecz drużyn o zbliżonym, a może i takim samym potencjale. Pierwszy mecz wygrała drużyna Sudovy 2-1 po golu w końcówce doliczonego czasu gry. Myślę, że w tym meczu będzie odwrotnie i to gospodarze wygrają 2-1 w czym pomocny będzie z pewnością atut własnego boiska. Patrząc na statystyki poprzedniego meczu widać przewagę drużyny Sudovej lecz mieli problem by to udokumentować i strzelić bramkę, goście dobrze grali w destrukcji oraz czekali na kontry.
Obrazek

Awatar użytkownika
Anderson89
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Anderson89 » 16-07-2021, 15:19

Anderson89 pisze:
13-07-2021, 21:34
Śląsk - Paide
Śląsk wygra obie połowy
Kurs 2.51

Śląsk - Paide (1:0) 2:0 :plus:
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Adrio

Post autor: Adrio » 16-07-2021, 18:28

Adrio pisze:
14-07-2021, 19:39
Obrazek vs Obrazek
Decic - Drita
2
2.86
2/10

Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gości 2-1. Zaliczka zdobyta u siebie nie jest okazała więc w tym meczu również muszą dać z siebie wszystko. W pierwszym spotkaniu właśnie drużyna Drity przeważała lecz nie zdołała wypracować większej zaliczki. Mylę, że Kosowianie są lepszą drużyną i pokażą to w spotkaniu rewanżowym.
0-1 :plus:
Obrazek

Awatar użytkownika
Adrio

Adrio pisze:
14-07-2021, 19:47
Obrazek vs Obrazek
Vllazina - Siroki Brijeg
2/+2,5
5,30
3/10

Pierwszy mecz zakończył się wygraną drużyny z Bośni 3-1. Sprawa awansu jest nadal otwarta i Vllazina będzie chciała za wszelką cenę pokazać u siebie na co ich stać. Wydaje mi się, że dzięki temu gra będzie otwarta i posypią się bramki. Lepsza drużyną jest jak dla mnie drużyna gości i to oni są faworytem do wygrania tego meczu jak i awansu do kolejnej rundy.
3-0 :minus:
Obrazek

Awatar użytkownika
Adrio

Adrio pisze:
14-07-2021, 19:57
Obrazek vs Obrazek
Valmeira - Sudova
1/+2,5
3,90
2/10

Mecz drużyn o zbliżonym, a może i takim samym potencjale. Pierwszy mecz wygrała drużyna Sudovy 2-1 po golu w końcówce doliczonego czasu gry. Myślę, że w tym meczu będzie odwrotnie i to gospodarze wygrają 2-1 w czym pomocny będzie z pewnością atut własnego boiska. Patrząc na statystyki poprzedniego meczu widać przewagę drużyny Sudovej lecz mieli problem by to udokumentować i strzelić bramkę, goście dobrze grali w destrukcji oraz czekali na kontry.
0-0 :minus:
Obrazek

Awatar użytkownika
Leszczu

Post autor: Leszczu » 17-07-2021, 06:26

Leszczu pisze:
14-07-2021, 17:16
15.07.2021
Kauno Zalgiris (Ltu) - Europa FC (Gib)
Kurs: 1.70

Wynik pierwszego meczu jak dla mnie trochę rozczarowujący jeśli chodzi o rywalizację takich zespołów. Pisząc takich miałem na myśli raczej niskiej klasy, choć z drugiej strony w kwalifikacjach się znalazły. Przy tej klasie zawodników liczyłem, że zobaczymy więcej goli niż całe zero, jednak drużyny są siebie warte. W szczególności zaimponowali mi zawodnicy Giblartaru, bo kraj nie słynie z piłki, a drużyny reprezentacyjna zwykle zbiera solidne manto. Typ na przełamanie licząc, że worek bramkami się wysypie.
:minus:

Awatar użytkownika
Leszczu

Post autor: Leszczu » 17-07-2021, 06:26

Leszczu pisze:
14-07-2021, 05:34
15.07.2021
Bohemians (Irl) - Stjarnan (Isl)
Kurs 1.67

Zwykle na tym etapie turnieju możemy oglądać dużą liczbę bramek. Ekipy z różnych krajów, stylem gry itp. Często też na innym poziomie. W tym przypadku Irlandczycy typowani są za faworyta spotkania, a często oglądamy też niespodzianki. Do tego dochodzi sprawa meczu rewanżowego, gdzie stawką jest awans. Pierwszy pokazał, że walka będzie zacięta, a każdy gol będzie motywacją dla przeciwnika do odrobienia strat.
:plus:

ODPOWIEDZ