Śląsk - Paide
Śląsk wygra obie połowy
Kurs 2.51

Oglądałem pierwsze spotkanie i byłem bardzo zawiedziony postawią Śląska. Paide niczego nie pokazało, a napędziło strachu Śląskowi. Wrocławianie mimo, że pomysł na grę mieli to grali, wolno, statycznie, ospale. Rywale przez całe spotkanie praktycznie się bronili i wyprowadzali jakieś kontrataki i liczyli do tego na SFG. Wiele by nie zabrakło o urwali by Wrocławianom punkty, przez co też straciły by nasze zespoły pkt. w rankingu UEFA. Co tego meczu, na pewno już ekipa J.Magiery przystąpi inaczej zorganizowana. Tydzień czasu w okresie przygotowawczym (bo tak to trzeba nazwać) to sporo czasu, do pracy nam taktyką, SFG czy przygotowaniem motorycznym. Liczę, że Śląsk od początku przystąpi zmobilizowany do jak najszybszego zdobycia gola, budowania sobie wyniku i spokojnej grze. Estończycy, zagrają tak jak na swoim stadionie, czyli obrona i kontra, może się uda zdobyć gola. Uważam, że we Wrocławiu nie uda się im jednak ta sztuka.