Opinie i uwagi o bukmacherach naziemnych w Polsce, takich jak eToto, STS i Milenium.
-
nikosis
- Posty: 249
- Rejestracja: 18-01-2008, 17:39
Post
autor: nikosis » 12-02-2008, 21:08
arturex19 pisze:w pełni sie z tobą zgadzam Profesjonal ma lepsze kursy a poza tym miłe panie tam obsługuja (przynajmniej w moim miasteczku)

Nie prawda. U mnie siedzi taka stara baba i krzyczy gdy niepełnoletnia osoba wejdzie (!) do środka (to może być 16-17 lat), a tymbardziej gdy jakiś gżdyl trzyma np. ojcu kartkę z typami, bo jak to tłumaczy "to jest hazard!!!".

-
Wislak
- Posty: 1258
- Rejestracja: 18-04-2008, 13:07
Post
autor: Wislak » 21-04-2008, 19:36
U mnie w mieście (Krosno) w Profesjonalu, a już tak dokładniej Fortunie panie bardzo miłe.
-
pyjter79
- Posty: 358
- Rejestracja: 10-11-2007, 15:01
Post
autor: pyjter79 » 22-04-2008, 15:20
zdarzylo wam sie tak jak mnie ostatnio postawilem kupon za 10zl do wygrania 64zl mecze wszystkie diadaja a pani mi wyplaca 52zl bo tak jej wyskoczylo w komputerze po wpisaniu kodu
-
Wislak
- Posty: 1258
- Rejestracja: 18-04-2008, 13:07
Post
autor: Wislak » 22-04-2008, 16:14
Ale w tych 64zł był już odliczony podatek?
-
qwerty
- #Weteran

- Posty: 6732
- Rejestracja: 28-12-2007, 10:11
Post
autor: qwerty » 22-04-2008, 16:54
pyjter79 pisze:zdarzylo wam sie tak jak mnie ostatnio postawilem kupon za 10zl do wygrania 64zl mecze wszystkie diadaja a pani mi wyplaca 52zl bo tak jej wyskoczylo w komputerze po wpisaniu kodu
podatek to na pewno nie, ale może jakiś zwrot(krecz, lub przerwany mecz??
-
sebbaa
- #Weteran

- Posty: 7421
- Rejestracja: 01-10-2005, 22:07
Post
autor: sebbaa » 22-04-2008, 17:29
pyjter79 pisze:zdarzylo wam sie tak jak mnie ostatnio postawilem kupon za 10zl do wygrania 64zl mecze wszystkie diadaja a pani mi wyplaca 52zl bo tak jej wyskoczylo w komputerze po wpisaniu kodu
A nie możesz sobie sprawdzić na internetowej stronie Fortuny, wpisujesz tylko numer kuponu i "wyskoczy Ci na komputerze" jaka jest wysokość wygranej i dlaczego właśnie taka?
[scroll]jak mam to gram...bo lubię...nie ma mnie?-gram w D3[/scroll]
-
pyjter79
- Posty: 358
- Rejestracja: 10-11-2007, 15:01
Post
autor: pyjter79 » 22-04-2008, 22:54
wszystkie mecze odbyly sie poprawnie pisalo wygrana 64zl nie mialem czasu wiecej gadac bo sie spieszylem do pracy ale ciekawe czy cos mozna bylo na to poradzic
-
Wislak
- Posty: 1258
- Rejestracja: 18-04-2008, 13:07
Post
autor: Wislak » 13-05-2008, 19:26
Mam pytanie. Na czym polega kupon typu typu FALC? Co to Ako, kombi, solo to wiem. Ale FALC? Jest to bardzo ważna sprawa, więc liczę na pomoc.
"Jeśli boisz się przegrać, nie graj."
-
lucekksz
- Posty: 3265
- Rejestracja: 09-07-2006, 12:29
Post
autor: lucekksz » 22-05-2008, 18:26
Ja mam pytanko... Ile maksymalnie zdarzeń na jednym kuponie mozna obstawic w Fortunie ?
-
Bzyku
- Posty: 1087
- Rejestracja: 27-02-2008, 20:13
Post
autor: Bzyku » 22-05-2008, 18:40
Bodajze 32
-
lucekksz
- Posty: 3265
- Rejestracja: 09-07-2006, 12:29
Post
autor: lucekksz » 23-05-2008, 11:05
Ale czy na pewno ? Bo mi sie kiedys obilo o uszy ze nawet do 40 spotkań... W regulaminie na stronie Fortuny nie ma nic na ten temat...
-
lucekksz
- Posty: 3265
- Rejestracja: 09-07-2006, 12:29
Post
autor: lucekksz » 24-05-2008, 09:28
Dobra już wiem

Napisałem do nich maila i otrymałem odpowiedź : "Maksymalną ilość zdarzeń jaką można zagrać to 49"
-
Jacekmikolow
- Posty: 1146
- Rejestracja: 29-10-2008, 16:02
Post
autor: Jacekmikolow » 08-11-2008, 12:03
Profesjonał czyli teraz już efortuna ma fajny teraz zakład Otóż można obstawić skumulowane ako a jak nie wejdzie jeden mecz to wypłacają 10 krotność stawki.Ile mi meczy po jednym na kuponach nie weszło
[scroll]Co kupon to błąd[/scroll]
-
lepszy szkodnik
- Posty: 7524
- Rejestracja: 02-04-2009, 09:53
Post
autor: lepszy szkodnik » 10-12-2009, 19:00
Takie info od kilku tygodni jest na stronie internetowej. Kto jest zarejestrowany a zgromadził odpowiednią ilość pkt dla danej nagrody niech odbiera szkoda by przepadło
"Drogi kliencie, uczestniku programu lojalnościowego FORTUNA KLUB PLUS. Pragniemy Cię poinformować, że pod koniec bieżącego 2009 roku będziemy zerować punkty na koncie wszystkich uczestników. Od nowego 2010 roku punkty będą naliczane od nowa na tych samych zasadach jak do tej pory. Prosimy o najlepsze wykorzystanie swoich punktów. Dodatkowo każdy nasz klient na początku 2010 roku otrzyma od nas 500pkt do dowolnego wykorzystania."
-
Tutanchamon
- Posty: 1167
- Rejestracja: 17-02-2020, 02:46
Post
autor: Tutanchamon » 19-02-2020, 17:04
Kiedyś w dawnych czas ale jestem stary ten nie istniejący bukmacher był moim początkiem w nauce obstawiania zakładów sportowych!

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci