Chelsea London - Manchester United

Typy na Premier League na naszym forum buk. Tylko w tym dziale znajdziesz najlepsze w internecie typy bukmacherskie na ligę angielską. Uwaga wszystkie typy z analizami! Tylko tu typy bukmacherskie piłka nożna, typy meczów z naszego forum bukmacherskie.
Regulamin forum
Premier League

Jedna z najbogatszych lig piłkarskich na świecie. Mówi się, że najbardziej brutalna. Niektórzy mówią, że najlepsza. Na pewno taka, w której nie ma w ogóle przerwy zimowej. O jej prestiżu świadczy fakt, że o mistrzostwo Anglii rywalizują takie zespoły jak: Manchester United, Manchester City, Arsenal Londyn, Liverpool FC, czy Chelsea Londyn!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi angielskiej oraz profesjonalne analizy spotkań premier league.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze premier league, opisy odbytych spotkań ligi angielskiej oraz analizy nadchodzących meczów premier league.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
byly_moderator
Posty: 2059
Rejestracja: 19-03-2007, 17:38

Chelsea London - Manchester United

Post autor: byly_moderator » 16-05-2007, 08:40

jak dla mnie w tym meczu faworytem jest druzyna Manchesteru. ale glownie z powodu kadrowych klopotów Chelsea.
Jose Mourinho powiedział, że prawdopodobnie będzie zmuszony do wystawienia bramkarza Hilario, jako rezerwowego napastnika w sobotnim finale FA Cup. Powodem tej decyzji jest plaga kontuzji w drużynie Chelsea. The Blues będą mieli zapewne tylko 15 piłkarzy do dyspozycji, na spotkanie na Wembley.

Mało prawdopodobne jest ( nie realne ), aby Andrij Szewczenko, Michael Ballack i Ricardo Carvalho wystąpili w finale. Z urazami walczą też Arjen Robben, Ashley Cole i John Obi Mikel Gdyby zdążyli się wykurować to, Mourinho mógłby posadzić Hilario i Carlo Cudicini'ego na ławce rezerwowych.

- Jeżeli Ashley będzie gotów, to będziemy mieli 15 zawodników na finał. Będę musiał zdecydować czy Hilario zagra w ataku, ponieważ jest niezły w napadzie. Jeśli nie, będę musiał zaangażować jakiegoś z młodych piłkarzy, aby zapewnić sobie 16 graczy na mecz - powiedział Jose dla Chelsea TV.

John Obi Mikel opuścił ostatni mecz Chelsea w lidze przeciwko Evertonowi w niedzielę i nie jest pewne, czy nie opuści również sobotniego finału: - Zobaczymy, ale nie sądzę, iż Mikel jest gotowy do gry - zakończył Mourinho.

cytat z www.cfcpoland.com

w Manchesterze nie zagra natomiast Gary Neville. Strata kapitana to dosc spore oslabienie ale i bez niego obrona Manu bedzie wygladala dobrze Brown - Ferdinand - Vidic - Evra.


tak wiec ja postawil bym na Manchester, kurs bardzo zachecajacy bo 2.6

Awatar użytkownika
szczoor26
Posty: 1240
Rejestracja: 31-10-2006, 20:22

Post autor: szczoor26 » 16-05-2007, 08:54

Te problemy kadrowe Chelsea powinny jeszcze bardziej zmobilizować piłkarzy do lepszej gry. Sytuacja kadrowa klubu z Londynu stawia w roli faworyta zespół Manchesteru. Chelsea musi zdobyć jakieś trofeum w tym sezonie, bo inaczej ich tegoroczne osiągnięcia będą beznadziejne. Mój typ: 1
Anaheim Might Ducks

Awatar użytkownika
GrzechuTG
-#VIP
-#VIP
Posty: 3452
Rejestracja: 17-04-2007, 13:46

Post autor: GrzechuTG » 16-05-2007, 20:50

A ja mysle ze w tym meczu glownym atutem Chelsea bedzie wlasne boisko, dodatkowo pilkarze beda bardzo zmotywowani do wyrgania w tym meczu i beda chcieli osmieszyc mu za to ze im odebrali korone. Ofc osmeiszyc to im ich sie naepwno nie uda ale mysle ze wygraja. Moj typ 1.

Awatar użytkownika
rafal07
Posty: 278
Rejestracja: 10-05-2007, 13:25

Post autor: rafal07 » 17-05-2007, 16:09

A ja myśle ze bendzie remis przez caly meczi dopiero w seri rzutów karnych okaze sie kto wygra puchar>Mój typ w tym meczu to X.Chelsea nie jest tak slabym zespolem żeby strata 2 zawodnikow strasznie im namieszała.Pozatym w tym sezonie Manu ani razu ni wygralo zChalsea ani odwrotnie więc X jak najbardziej prawdopodobny

piecia999
Posty: 4
Rejestracja: 15-08-2006, 09:01

Post autor: piecia999 » 18-05-2007, 10:46

GrzechuTG pisze:A ja mysle ze w tym meczu glownym atutem Chelsea bedzie wlasne boisko,
Finał ten będzie rozgrywany na neutralnym stadionie prawdopodobnie na nowym Wembley. Gdyż gdyby grali na Stamford Bridge w lepszej sytuacji stawiałoby to Chelsea a ManU by się na to na pewno nie zgodziło. :)

matafix
Posty: 110
Rejestracja: 03-05-2007, 15:47

Post autor: matafix » 18-05-2007, 11:44

jestem za druzyna ManU, to oni bardziej zasluguja na zdobycie tego trofeum. pewnym raczej ejst ze padnie niewielka liczba bramek, wiec proponowalbym zagrac na under 2.5. w tym meczu moze wygrac zarowno manchester jak i chelsea, ktora bedzie zmobilizowana w 100% w tym meczu. moj typ 2 i under 2.5

Awatar użytkownika
Gurianus
Posty: 960
Rejestracja: 12-03-2007, 17:44

Post autor: Gurianus » 18-05-2007, 15:36

Moim faworytem jest Manchester. Chelsea ma powazne klopoty kadrowe, a do United po kontuzjach wracaj pilkarze z pierwszej 11. Mecz rozgrywany na neutrealnym boisku wiec nie bedzie zadnej przewagi ze strony kibicow. ManU bedzie chcialo udowodnic ze nalezalo im sie mistrzostwo i beda chceili to potwierdzic w pucharze z vicemistzem kraju
moj typ-ManU (2.60)

Archeroo
Posty: 8
Rejestracja: 17-05-2007, 15:11

Post autor: Archeroo » 19-05-2007, 07:20

Mecz ten moim zdaniem bedzie dobrym widowiskiem i ukoronowaniem tego pasjonujacego sezonu . Mysle ze druzyna Chelsea bedzie chcial udowodnic MU ze nie jest gorszym zespołem od nich i mysle ze im sie to niestety uda chodz bardziej lubie MU wiec staram sie byc obiektywny . W Chelsea zabraknie schevczenko i ballacka ale to nie jest jakies wielkie oslabienie poniewaz bardzo słabo grali w tym sezonie zwłaszcza ukrainiec . Zespoły postawia na atak i spotkanie dostarczy wiele goli a tu o jednego bedzie lepsze chelsea londyn i one siegnie po ten puchar.

Typ-Chelsea
Archeroo

rhomus
Posty: 101
Rejestracja: 18-05-2007, 11:56

Post autor: rhomus » 19-05-2007, 08:26

Moim zdaniem Manchester United jest w lepszej formie. Parę tygodni temu zapewnili sobie wygraną w lidze i teraz się oszczędzali, aby mieć siły na takie spotkania jak dzisiejsze. Stawiam na Manchester jednak tylko na awans, gdyż w pucharach nigdy nie nic nie wiadomo.

matafix
Posty: 110
Rejestracja: 03-05-2007, 15:47

Post autor: matafix » 19-05-2007, 08:34

tak manU jest w zdecydowanie lepszej formie od chelsea, jednak gracze mourinho beda chcili za wszelka cene wygrac to spotkanie.. bedzie to ciezka przeprawa dal manU i moze wygrac tu kazda druzyna.. zwyciestwo w glownej mierze zalezec bedzie od dyspozycji w danym dniu..

elf_m
Posty: 16
Rejestracja: 16-05-2007, 13:38

Post autor: elf_m » 19-05-2007, 08:47

Może i Manchester wygrał ligę oraz doszedł dalej w Lidze Mistrzów, ale myślę, że bezpośrednim starciu z Chelsea nie da rady. Typuję Chelsea. W pucharach grają dobrze i bardzo chcą wygrać.

Awatar użytkownika
koles
Posty: 2203
Rejestracja: 14-04-2007, 08:54

Post autor: koles » 19-05-2007, 10:47

Chelsea FC-Manchester United
Dziś o godz.16:00 na Wembley odbędzie się mecz Finału pucharu Anglii.W tym meczu mistrz Anglii, Manchester United podejmie Chelsea, która w tym roku zakończyła ligę angielską na drugim miejscu.Obie ekipy w tym meczu będą chcieli coś udowodnic, Chelsea że jest bardzo dobrą ekipą i nawet z Manch.Utd mogą wygrac, natomiast Manch.Utd będzie chciał udowodnic że nie przypadkiem zdobył tytuł mistrza Anglii.Faworyta w tym spotkaniu nie ma.Ostatni mecz tych ekip odbył się tego roku w maju 9,wtedy to w tym meczu padł wynik bezbarmkowy 0:0.Obie ekipy przed tym meczem będą bardzo skoncentrowane i napewno możemy liczyc na wielkie emocje w tym meczu.Jose Mourinho w tym meczu na ataku ma zamiar wystawic 3 bramkarze w zepole Hilario, ale do końca nie jest to pewne.W tym spotkaniu Jose Mourinho nie będzie mógł skorzystać ze swoich podstawowych piłkarzy co grają ciąglę w jego składzie.W chelsea zabraknie Ricardo Carvalho.Zamiast nie go zagra na obronie Michael Essien.Środek pola w Chelsea nie będzie najsilniejszy, gdyż nie wystąpi Michael Ballack i John Obi Mikel.Także zabraknie Arjena Robbena,Ashleya Cole'a czy też Andrij Szewczenko.Natomiast w Manch.Utd nie zobaczymy Gary Neville,Louisa Saha ,Mikaela Silvestre’a czy też Park Ji-sunga, którzy są kontuzjowani.Ja w tym meczu stawiam na remis,będzie to zacięte spotkanie do samego końca i pewnie zakończy się wynikiem 0:0 lub 1:1, a także można postawic na remis do pierwszej połowy czy też under.Polecam:)

Składy:
Chelsea
Cech, Hilario, Cudicini, Geremi, Ferreira, A Cole, Terry, Boulahrouz, Diarra, Makelele, Obi, Lampard, Essien, Kalou, Wright-Phillips, Bridge, Robben, Drogba, Sahar.

Manchester United
Van der Sar, Kuszczak, Brown, O'Shea, Ferdinand, Vidic, Evra, Heinze, Ronaldo, Scholes, Carrick, Fletcher, Giggs, Richardson, Eagles, Rooney, Smith, Solskjaer.

Ostatnie mecze tych ekip:
2007-05-09 Chelsea Manchester United 0 : 0 Premier League 2007
2006-11-26 Manchester United Chelsea 1 : 1 Premier League 2006
2006-04-29 Chelsea Manchester United 3 : 0 Premier League 2006
2005-11-06 Manchester United Chelsea 1 : 0 Premier League 2005
2005-05-10 Manchester United Chelsea 1 : 3 Premier League 2005
2005-01-26 Manchester United Chelsea 1 : 2 Carling Cup 2005
2005-01-12 Chelsea Manchester United 0 : 0 Carling Cup 2005
2004-08-15 Chelsea Manchester United 1 : 0 Premier League 2004
2004-05-08 Manchester United Chelsea 1 : 1 Premier League 2004
2003-11-30 Chelsea Manchester United 1 : 0 Premier League 2003
2003-01-18 Manchester United Chelsea 2 : 1 Premier League 2003
2002-12-17 Manchester United Chelsea 1 : 0 Carling Cup 2002
2002-08-23 Chelsea Manchester United 2 : 2 Premier League 2002
2002-04-20 Chelsea Manchester United 0 : 3 Premier League 2002
2001-12-01 Manchester United Chelsea 0 : 3 Premier League 2001
2001-02-10 Chelsea Manchester United 1 : 1 Premier League 2001
2000-09-23 Manchester United Chelsea 3 : 3 Premier League 2000
2000-08-13 Chelsea Manchester United 2 : 0 Playoff Conference 2000
2000-04-24 Manchester United Chelsea 3 : 2 Premier League 2000
1999-10-03 Chelsea Manchester United 5 : 0 Premier League 1999


Moje typy:
Chelsea FC-Manchester United-X 3.05pln
wynik do przerwy-X kurs:1.90pln

suma bramek : -2,5+ typ:1 kurs:1.60pln
Mam ponad 2000 postów i nadal aktywny.

Awatar użytkownika
Sikor
Posty: 104
Rejestracja: 18-05-2007, 20:40

Post autor: Sikor » 19-05-2007, 12:51

ManUtd moim zdaniem wygra ten mecz.
1. Mistrz kraju.
2. Chelsea słabo gra w tym sezonie.
3. Wole ManUtd od Chelseam gdyz właściciel chelsea stawia tylko na pieniądze. Sciąga do siebie najlepszych piłkazy. W przeciwieństwie do ManUtd, ktory stawia na wychowanków

Moj typ: 2

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 19-05-2007, 14:01

No coz, chyba nie musze mowic komu bede kibicowal :).

Obiektywnie rzecz biorac faworytem jest Manchester, ale tylko dla tego ze Chelsea w mocno okrojonym skladzie.

Mecz bedzie bardzo zaciety, nie zdziwie sie jesli bedzie dogrywka i karne. Dlatego wybieram zaklad - Manchester zdobedzie puchar - kurs 1.9

Jedyne co mnie martwi to fakt ze Ferguson pokonal Murinho tylko 1 raz (!). A grali ze soba juz ok 10x.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

Awatar użytkownika
koles
Posty: 2203
Rejestracja: 14-04-2007, 08:54

Post autor: koles » 19-05-2007, 17:35

koles pisze:Moje typy:
Chelsea FC-Manchester United-X 3.05pln :mrgreen:
wynik do przerwy-X kurs:1.90pln :mrgreen:
suma bramek : -2,5+ typ:1 kurs:1.60pln :mrgreen:
Cudnie weszło 0:0 wynik meczu po 90 min a poźniej wygrana 1:0 chelsea :mrgreen:
3/3 weszło
Mam ponad 2000 postów i nadal aktywny.

Awatar użytkownika
byly_moderator
Posty: 2059
Rejestracja: 19-03-2007, 17:38

Post autor: byly_moderator » 19-05-2007, 17:37

tak wiec ja postawil bym na Manchester, kurs bardzo zachecajacy bo 2.6
:oops: :oops: :oops:

Awatar użytkownika
szczoor26
Posty: 1240
Rejestracja: 31-10-2006, 20:22

Post autor: szczoor26 » 19-05-2007, 17:42

szczoor26 pisze:Mój typ: 1 :mrgreen:, ale po dogrywce :cry:
Anaheim Might Ducks

matafix
Posty: 110
Rejestracja: 03-05-2007, 15:47

Post autor: matafix » 19-05-2007, 18:03

matafix pisze:jestem za druzyna ManU, to oni bardziej zasluguja na zdobycie tego trofeum. pewnym raczej ejst ze padnie niewielka liczba bramek, wiec proponowalbym zagrac na under 2.5. w tym meczu moze wygrac zarowno manchester jak i chelsea, ktora bedzie zmobilizowana w 100% w tym meczu. moj typ 2 :cry: i under 2.5 :mrgreen:
sezon bez zadnego trofeum dla chelsea bylby sezonem kompletnie straconym.. szkoda ManU, to ni bardziej zasluzyli w przeciagu calego sezonu na tryumf w pucharze Anglii...

Awatar użytkownika
Gurianus
Posty: 960
Rejestracja: 12-03-2007, 17:44

Post autor: Gurianus » 19-05-2007, 22:00

Zgadzam sie,ze to ManU bardziej zasluzyl na puchar. mial trudniejszych przeciwnikow niz Chelsea, ktora dzis jak zawsze strzelila fartowna bramke w koncowce.

Awatar użytkownika
GrzechuTG
-#VIP
-#VIP
Posty: 3452
Rejestracja: 17-04-2007, 13:46

Post autor: GrzechuTG » 20-05-2007, 09:23

Rowniez ogladalem ten mecz i zgadzam sie z tym ze to jednak mu zasluzylo na puchar Chelsea miala bardzo duzo szczescia a MU mieli oechac.

rhomus
Posty: 101
Rejestracja: 18-05-2007, 11:56

Post autor: rhomus » 21-05-2007, 10:59

Szkoda Manchesteru. Jest lepszym zespołem, a w tym meczu szczęście nie sprzyjało lepszym :(
Ale cóż - przynajmniej mamy mistrzostwo Premier League :D a to się bardziej liczy, gdyż jest efektem wielomiesięcznej pracy, a nie tylko wynikiem pojedynczego meczu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci