Wesołych Świąt

Najważniejsze informacje dotyczące forum. Zaglądaj tu regularnie!.
Awatar użytkownika
GrzechuTG
-#VIP
-#VIP
Posty: 3452
Rejestracja: 17-04-2007, 13:46

Wesołych Świąt

Post autor: GrzechuTG » 24-12-2011, 12:20

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Najserdeczniejsze Życzenia
Zdrowia, Szczęścia
oraz Wszelkiej Pomyślności
przesyła zespół typów!



Obrazek

Ostatnio zmieniony 09-01-2012, 19:49 przez GrzechuTG, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
roso
#Weteran
#Weteran
Posty: 3932
Rejestracja: 01-11-2008, 11:03

Post autor: roso » 24-12-2011, 16:32

Spełnienia Panowie we Wszystkim !

Obrazek
"Jedyny sposób na uniknięcie porażek to przestać grać, ale wtedy też nigdy nie odniesiesz zwycięstwa."

Awatar użytkownika
Anderson89
-#VIP
-#VIP
Posty: 15461
Rejestracja: 20-11-2008, 15:43

Post autor: Anderson89 » 24-12-2011, 22:38

Ostatnio zmieniony 24-12-2011, 23:41 przez Anderson89, łącznie zmieniany 1 raz.
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Pawel
Posty: 2724
Rejestracja: 10-01-2009, 11:54

Post autor: Pawel » 23-12-2012, 11:27

Wesołych Świąt Panowie! :D Samych Grejt Sakce$$$$$ów :rumba:
http://www.youtube.com/watch?v=trTw5Lq4HRs

Życzy barcaiwisla

Awatar użytkownika
HansLanda69
-#VIP
-#VIP
Posty: 4491
Rejestracja: 30-11-2008, 23:55

Post autor: HansLanda69 » 23-12-2012, 11:49

Z okazji Swiat i Nowego Roku. Zycze Wam wszystkim duzo zdrowia, bo to najwazniejsze. Pomyslnosci, spelnienia marzen i wiecej zielonego niz czerwonego na kuponach :) Przede wszystkim zebyscie nie zapomnieli o najblizszych i nie dali sie poniesc hazardowi.

http://www.youtube.com/watch?v=q5n6X9sUznI
Expert Team Snooker & UK Footbal
Played204/Win130/Void10/Lost87
Yeld +12,2%
Umiecie zbyt malo dlatego klamac musicie.
Kiedys Ashley69 --> Dzis HansLanda69

kiks
Posty: 1367
Rejestracja: 22-09-2012, 07:44

Post autor: kiks » 23-12-2012, 14:37

I ja również życzę wszystkim wszystkiego co najlepsze spokojnych Świąt spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze i jak najwięcej zieloności na kuponach w nowym roku :wink:

Awatar użytkownika
Sinek
Posty: 1789
Rejestracja: 26-12-2011, 10:15

Post autor: Sinek » 23-12-2012, 15:53

WESOŁYCH ŚWIAT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU - DUŻO ZIELONEGO!! :rumba:

Awatar użytkownika
Master
Posty: 2510
Rejestracja: 04-02-2011, 16:16

Post autor: Master » 23-12-2012, 18:30

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a_rmLmrCv6E


Ode mnie
Tylko trafnych myśli. Tłustego roku ociekającego złotówkami. Żeby Wam lepiej było w tym smutnym jak ... świecie :)

pozdro.

Awatar użytkownika
Junito
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 2696
Rejestracja: 30-09-2010, 15:47

Post autor: Junito » 23-12-2012, 19:04


Awatar użytkownika
disturbedkuba
Posty: 3899
Rejestracja: 25-12-2010, 00:38

Post autor: disturbedkuba » 23-12-2012, 19:06

Wesołych Świąt chłopaki!! Mamony i jeszcze raz mamony, wytrwałości w ogrywaniu buków!!!
Ave Tenis!

Awatar użytkownika
mag262
Posty: 1444
Rejestracja: 02-01-2009, 16:22

Post autor: mag262 » 23-12-2012, 19:19

Wszystkiego co najlepsze : dużego zarobku i spędzenia świąt z bliskimi, bo to chyba najważniejsze :)

Awatar użytkownika
mlekorient
#Weteran
#Weteran
Posty: 4190
Rejestracja: 26-10-2011, 12:50

Post autor: mlekorient » 23-12-2012, 19:20

Zdrowka, spelnienia marzen, pelnego portfela ( bo to glowna idea dla ktorej tutaj jestesmy ) i jeszcze raz zdrowka

Awatar użytkownika
zdziwiony1
-#VIP
-#VIP
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Post autor: zdziwiony1 » 23-12-2012, 23:26

żeby nie było niejasności...

wszystkim , wszem i wobec...

zdrowia, szczęścia i słodyczy...

przyjemności bez liku...

tylko wujek umie życzyć...

bez ustanku, fiku miku...

każdej jednej co typuje...

wszystkiej osobie co się nie stresuje...

i żeby jedność w końcu była...

i coby owa jedność nam się ziściła...

by nie mieć czasu na gówna w rzece...

to wam wszystkim wujek rzecze...

bądźmy razem, gdzie nienawiść panuje...

tam szatan się raduje...

by nam w święta uśmiech panował...

a po świętach nikt z nas się nie stresował...

to ode mnie z KRYNICY... dla WSZYSTKICH...

Awatar użytkownika
davwids
Posty: 8735
Rejestracja: 15-12-2009, 18:32

Post autor: davwids » 24-12-2012, 00:22

Spokojnych , Zdrowych i Wesołych Świąt, samych trafnych kuponików , dodatniego Yieldu oraz żebyśmy trzymali się tu w kupie długo i w dobrej atmosferze , bo jak się to mówi " w kupie siła" :mrgreen:
Życzę każdemu forumowiczowi bez wyjątku Radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze , oby nikt z nas nie był sam w te Święta

Awatar użytkownika
Aragorn
Posty: 4058
Rejestracja: 12-08-2010, 19:39

Post autor: Aragorn » 24-12-2012, 08:19

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a nowy rok niech przyniesie samych sukcesów w typowaniu.
Dawniej mariusz26hehe --> teraz Aragorn

Awatar użytkownika
Yankes
-#VIP
-#VIP
Posty: 11745
Rejestracja: 25-07-2008, 18:37

Post autor: Yankes » 24-12-2012, 08:36

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w rodzinnej atmosferze, wielu prezentów pod choinką ,oraz świątecznego odpoczynku życzy wszystkim Yankes
Nie ma pewniaków, są tylko wielcy faworyci

Awatar użytkownika
Lisek
Posty: 3830
Rejestracja: 21-02-2009, 13:34

Post autor: Lisek » 24-12-2012, 08:37

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH TYPERÓW :!: :!:
ŚWIETNYCH AKO POD CHOINKĄ :rumba:
Typer Roku 2011-2013!!
Siatkówka Rządzi !!!
Nigdy nikt nas nie zniszczy!!

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 24-12-2012, 08:46

Wesołych Świąt chłopaki!!
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Tw1nS
Posty: 1498
Rejestracja: 28-04-2009, 19:41

Post autor: Tw1nS » 24-12-2012, 09:15

Wesołych Świąt ! Spokojnych przede wszystkim bez kłótni i spięć w rodzinnym gronie :)
6 LAT z TB.org :) !!!!!

Awatar użytkownika
feczu
Posty: 1393
Rejestracja: 19-11-2011, 09:46

Post autor: feczu » 24-12-2012, 09:21

Ja życzę przede wszystkim spokojnych i radosnych Świąt!
A w Nowym Roku samych sukcesów i zieloności!

Awatar użytkownika
Adrio
-#VIP
-#VIP
Posty: 7175
Rejestracja: 20-10-2007, 21:18

Post autor: Adrio » 24-12-2012, 11:09

Życzę wszystkim Wesołych Świąt, dużo radości, miłości, zabawy i ciepła rodzinnego. Tematów zielonych jak choinka, a wygranych tyle ile światełek na choince :rumba: WESOŁYCH ŚWIĄT :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
lepszy szkodnik
Posty: 7524
Rejestracja: 02-04-2009, 09:53

Post autor: lepszy szkodnik » 24-12-2012, 12:11

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i spełnienia wszelkich marzeń
życzy szkodnik lepszy :mrgreen:

Ervin
Posty: 1905
Rejestracja: 20-03-2012, 19:41

Post autor: Ervin » 24-12-2012, 12:15

Życzę Wam wszystkim wesołych świąt spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze, dużo prezentów pod choinką, i żeby nadchodzący rok przyniósł nam więcej zielonego. ;-)

Awatar użytkownika
koloino
#Weteran
#Weteran
Posty: 9906
Rejestracja: 06-11-2007, 13:30

Post autor: koloino » 24-12-2012, 13:13

Wesołych i pogodnych Świąt Typerzy :trophy: :trophy: :trophy:

WISLAKS
Posty: 3579
Rejestracja: 22-08-2011, 12:21

Post autor: WISLAKS » 24-12-2012, 13:15

Wesołych świąt i wesołego typowania

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci