Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Spamerzy

Najważniejsze informacje dotyczące forum. Zaglądaj tu regularnie!.

Uwaga - UKRYTE DZIAŁY. 10 najważniejszych działów forum jest widocznych dopiero po zalogowaniu!
Zarejestruj się teraz!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrzechuTG
Posty: 3452
Rejestracja: 17-04-2007, 13:46

Post autor: GrzechuTG » 09-12-2007, 12:47

ale ja nie rozumiem na jakiej podstawie twierdzisz ze on tam spamuje? Poprostu reklamuje forum?

Awatar użytkownika
tomek1002
Posty: 244
Rejestracja: 26-10-2007, 09:11

Post autor: tomek1002 » 09-12-2007, 22:01

To ja napisałem tą wiadomośc na tamtym forum przyznaje że może to być spam ale spamowane jest tamto forum a nie to.Ważne aby jak najwięcej użytkowników było na tym forum aktywnych :) i przy okazji próbuje zobyć jak najwięcej osób zaproszonych

Awatar użytkownika
tomek1002
Posty: 244
Rejestracja: 26-10-2007, 09:11

Post autor: tomek1002 » 09-12-2007, 22:07

aha zapomnialem dodać że na tamtym forum można podawać ref linki więc proszę nie uważać mnie za spamera

A ja przypominam, że na tym forum istnieje taka opcja jak edycja postu!
treliusz
Ostatnio zmieniony 09-12-2007, 22:11 przez tomek1002, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tomek1002
Posty: 244
Rejestracja: 26-10-2007, 09:11

Post autor: tomek1002 » 11-12-2007, 19:45

Treliusz:wiem że istnieje taka opcja ale chyba w tym wątku jest opcja edycji postu zablokowana bo ja nie moge edytować

Rafik14
Posty: 51
Rejestracja: 20-09-2007, 17:34

Post autor: Rafik14 » 15-01-2008, 12:59

Dostałem dzisiaj taką wiadomość na gg i jeszcze bezczelnie koleś daje swój link referencyjny...
Numer: 2123512
Właśnie dowiedziałem się o świetnym konkursie sportowym, w którym za darmo można wygrać nagrody wartości 40,000 pln. Wystarczy pobawić się w typowanie wyników meczy popularnych lig piłkarskich. Zapraszam na http://www.typybukmacherskie.org/index.php?ap=6673

Awatar użytkownika
Przemoth
Posty: 2985
Rejestracja: 01-01-2008, 19:15

Post autor: Przemoth » 15-01-2008, 14:48

Rafik14 pisze:wartości 40,000
to jest umyślne wprowadzanie w błąd:D
Bundesliga 1 miesiąc yield 54.97%

Awatar użytkownika
silverthomas
Posty: 291
Rejestracja: 16-10-2007, 16:28

Post autor: silverthomas » 15-01-2008, 15:45

Przemoth, jakie umyslne wprowadzanie w blad??? przeciez w konkursie typuj.org pula nagrod tyle wynosi :mrgreen:

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 15-01-2008, 18:04

Rafik14, dobrze ze podaje swoj link ref bo o to przeciez w polecaniu forum chodzi.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

Awatar użytkownika
sandman
Posty: 937
Rejestracja: 14-01-2008, 09:19

Post autor: sandman » 16-01-2008, 13:51

witam,

jako nowy użytkownik przeczytałem sobie ten temat i powiem szczerze, ze zdziwiony jestem bardzo. Oczywiście nie mam zamiaru dokonywać prób przewrotów w panujących tu zasadach, ale niektórych rzeczy zupełnie nie rozumię. Dociera do mojej świadomości zakaz reklamy, ale dlaczego niby zabrania się komukolwiek bycia użytkownikiem innego forum? To trochę tak jakbym musiał oglądać tylko jeden program telewizyjny bo jak rzucę okiem na inny to mi wyłączą sygnał, albo musiałbym mieć konto tylko u jednego buka itd ..... co to niby komu szkodzi? Zupełnie "niewychowawcze" w moim mniemaniu jest proponowanie nagród za donosy (bo to chyba donosy ?) już to kiedyś było przerabiane :wink: a prowadzi do tego, że co poniektórzy za owy spam uznają wszystko ..... (eh ta perspektywa nagrody) .....
to sobie napisałem co myślałem .... :wink: hmmm nie boicie się chyba, że ktoś podkradnie pomysły na konkursy czy takie tam?

mnie się w każdym razie (przynajmniej na razie) tutaj podoba ...... więc nie uznawajcie mojego posta za spam (bo to chyba grozi banem :wink: ) .......

Awatar użytkownika
robert9990
#Weteran
#Weteran
Posty: 3659
Rejestracja: 21-01-2007, 22:28

Post autor: robert9990 » 16-01-2008, 14:44

sandman pisze:witam,

jako nowy użytkownik przeczytałem sobie ten temat i powiem szczerze, ze zdziwiony jestem bardzo. Oczywiście nie mam zamiaru dokonywać prób przewrotów w panujących tu zasadach, ale niektórych rzeczy zupełnie nie rozumię. Dociera do mojej świadomości zakaz reklamy, ale dlaczego niby zabrania się komukolwiek bycia użytkownikiem innego forum? To trochę tak jakbym musiał oglądać tylko jeden program telewizyjny bo jak rzucę okiem na inny to mi wyłączą sygnał, albo musiałbym mieć konto tylko u jednego buka itd ..... co to niby komu szkodzi? Zupełnie "niewychowawcze" w moim mniemaniu jest proponowanie nagród za donosy (bo to chyba donosy ?) już to kiedyś było przerabiane :wink: a prowadzi do tego, że co poniektórzy za owy spam uznają wszystko ..... (eh ta perspektywa nagrody) .....
to sobie napisałem co myślałem .... :wink: hmmm nie boicie się chyba, że ktoś podkradnie pomysły na konkursy czy takie tam?

mnie się w każdym razie (przynajmniej na razie) tutaj podoba ...... więc nie uznawajcie mojego posta za spam (bo to chyba grozi banem :wink: ) .......
A kto powiedział że nie można być na innym forum? Można. Ale nie można ich ogłaszać na naszym forum. Tylko grupa Elita i Vip chyba nie powinna sie udzielać gdzieś indziej bo do tych grup mamy największe zaufanie i to dla nich są organizowane najlepsze promocje.
18.02.2011 - TO JUŻ JEST KONIEC...

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 16-01-2008, 16:46

sandman mi sama idea tej akcji też się średnio podoba, ale jest ona jedynym i jak się okazuje bardzo skutecznym rozwiązaniem problemów z którymi się borykaliśmy.

Bo zdarzały się przypadki, iż promocje i typy dla grupy uprzywilejowanej wyciekały na inne fora, albo że ktoś masowo spamował nasze forum reklamami.

A teraz jest pewność, iż najcenniejsze informacje trafiają do zamkniętej grupy lojalnych osób. A każdy spamer dzięki pomocy userów zostaje natychmiast wyłapany.


Ps. Twój przykład z programem telewizyjnym jest nietrafiony. Bo nikomu czytać forum nie zabraniamy. Lepszy przykład jest z żoną i kochanką. Obecność u nas w elicie wymaga stałości uczuć :).
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

Awatar użytkownika
sandman
Posty: 937
Rejestracja: 14-01-2008, 09:19

Post autor: sandman » 17-01-2008, 09:14

glory glory man united - oki. przyjąłem do wiadomości i stosowania .... takie zasady i rozumiem, ze albo akceptuje albo mogę nie odwiedzać ... wolny wybór ... ;)) spox ... nie przeszkadzają mi Wasze zasady i ustalenia.

trochę zabawnie brzmi tekst o cennych ustaleniach w elicie co to niby mogą wyciekać - mecze ustawiacie czy jak? elita czy nie elita i tak typuje to co chce i jak chcę ... ale oki nieważne

PS. przykład żony i kochanki do mnie nie trafia - jako że czuje sie obywatelem świata, a są na świecie kultury w których nie wypada kochanki nie mieć, co nie przeszkadza stałości uczuć haha .... ale myślę ze nie ma co polemizować .... bo pewnie możnaby tak długo długo :wink:

Awatar użytkownika
Kalfi
#Weteran
#Weteran
Posty: 3576
Rejestracja: 29-10-2007, 13:44

Post autor: Kalfi » 17-01-2008, 09:49

sandman pisze:trochę zabawnie brzmi tekst o cennych ustaleniach w elicie co to niby mogą wyciekać - mecze ustawiacie czy jak? elita czy nie elita i tak typuje to co chce i jak chcę ... ale oki nieważne
gdybyś tam był to byś się przekonał co to znaczy być w Elice a o Vipach już nie wspomne :)
Koniec docinek i polemiki bo to nie odpowiedni temat ;)

Awatar użytkownika
sandman
Posty: 937
Rejestracja: 14-01-2008, 09:19

Post autor: sandman » 17-01-2008, 11:03

Kalfi pisze:
sandman pisze:trochę zabawnie brzmi tekst o cennych ustaleniach w elicie co to niby mogą wyciekać - mecze ustawiacie czy jak? elita czy nie elita i tak typuje to co chce i jak chcę ... ale oki nieważne
gdybyś tam był to byś się przekonał co to znaczy być w Elice a o Vipach już nie wspomne :)
Koniec docinek i polemiki bo to nie odpowiedni temat ;)
aha pewnie .... pewnie czapeczkę można dostać albo breloczek albo długopis firmowy albo typ pewny na 100% ..... ale pewnie fajnie tym VIP-em być .... niech Ci będzie .....

ps. a widzisz tu gdzieś docinki ?? .... ok. na tym koniec .... bez odbioru (w tym temacie oczywiście).

Awatar użytkownika
GrzechuTG
Posty: 3452
Rejestracja: 17-04-2007, 13:46

Post autor: GrzechuTG » 20-02-2008, 11:47

Niestety narazie czapeczek nie dostajemy ;) Jednak bycie w Elicie wiąże się z dostępem do bardzo dobrych typów które przynoszą nam wszystkich bardzo duże zyski ale o tym sam się przekonasz bo już nie dużo Ci brakuje aby wstąpić do Elity a co do grupy Vip to znia się wiążą dodatkowe korzyści no ale pisanie o tym nie ma sensu gdyż dopóki ktoś nie jest w jednej z wymienionych grup nie może nic na ten temat powiedzieć mam nadzieję że jak wejdziesz do Elity to trochę zmienisz zdanie i zrozumiesz dlaczego warto w niej byc :) Trochę się późno wypowiedziałem ale mam nadzieje ze sadaman tutaj dotrzesz :)

cubbek
Posty: 2771
Rejestracja: 10-12-2007, 22:46

Post autor: cubbek » 02-03-2008, 17:01

Dostałem przed chwilą PW od użytkownika markos80 o treści:
markos80 pisze:Witam posiadam ekstra typy chetnie pomoge obstawiac kazdemu ,na gadu gadu pokazuje swoje archwium typow z ostatniego tygodnia,wpierw podaje 2 mecze na probe dla wiarygodnosci:
FK Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 1 1,8 i FC Gil Vicente - Gondomar SC 1 1,8

TYDZIEN KOSZTUJE 20ZŁ MONEYBOOKERS JEZELI JESTES CHETNY TO PISZ NA GADU GADU 4546105
Nie lubię spamu na skrzynce, dlatego ten przypadek natychmiast zgłaszam.
Pozdrawiam.

GreenR
Posty: 365
Rejestracja: 28-02-2008, 00:10

Post autor: GreenR » 02-03-2008, 18:14

cubbek, pierwszy mecz mu wszedł, może jednak warto skorzystać ? :-)
www.trenuj.com
Polskie Centrum Piłkarzy

cezar17
Posty: 173
Rejestracja: 24-02-2008, 13:21

Post autor: cezar17 » 02-03-2008, 19:30

Cubbek tez dostalem ta wiadomosc na PW ale nic nie robie w tej sprawie kazdy typer wie ze nie ma pewnych typow w pilce. Pilka jest jedna a bramki sa dwie. pzdr

junior1989
Posty: 210
Rejestracja: 31-01-2008, 18:22

Post autor: junior1989 » 03-03-2008, 09:02

Panowie zobaczcie co te scorpion robi w dzile piłki nożnej a konkretnie meczu ruchu z górnikiem,i to chyba nie pierwszy taki jego przypadek!!Pisze bez sensu posty ,zawierajace jedno zdanie np,w czasie meczu !!!Akonkretnie mi chodziło o to ze skopiował ten sam post od zawodnika z elity szymka.http://www.typybukmacherskie.org/ruch-c ... htm#111651

junior1989
Posty: 210
Rejestracja: 31-01-2008, 18:22

Post autor: junior1989 » 03-03-2008, 15:36

znowu nie napisał analizy a sobie oo meczu cos napisał: http://www.typybukmacherskie.org/juvent ... htm#111770

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 03-03-2008, 15:46

Scorpinor - ban, markos80 - ban.

Dzieki za czujnosc i zgloszenie.
Wszystkie nagrody forumowe lub typuj.org sa wypłacane w ciągu 31 dni! Zgłoszenia do grup wpisujemy tutaj

GreenR
Posty: 365
Rejestracja: 28-02-2008, 00:10

Post autor: GreenR » 09-03-2008, 12:07

Zauważyłem, że użytkownik pyjter79 kopiuje teksty z innych serwisów (pisząc analizy) i wkleja je nie podając żadnych zródeł czy też odnośników.

Pisałem analizę meczu Wigan - Arsenal, odpwiedziłem kilka serwisów i na jednym z nich jest zupełnie to samo co napisał 'pyjter'

http://www.typybukmacherskie.org/wigan- ... htm#114137
Dodatkowo ten user dostał już jakieś ostrzeżenie, więc może ktoś da mu namiar na temat 'regulamin forum' ?

Pozdrawiam.
www.trenuj.com
Polskie Centrum Piłkarzy

GreenR
Posty: 365
Rejestracja: 28-02-2008, 00:10

Post autor: GreenR » 09-03-2008, 21:33

Jeszcze 'sprzedam' hehe - użytkownik cytryna dla mnie to spamer pisze analizy z deka skopiowane z serwisu z analizami ale chociaż edytuje to trochę.

Albo pisze analizy na 5 linijek dla mnie to nabijanie sobie kolejnych postów ale jak kto uważa.
www.trenuj.com
Polskie Centrum Piłkarzy

Awatar użytkownika
sandman
Posty: 937
Rejestracja: 14-01-2008, 09:19

Post autor: sandman » 11-03-2008, 15:03

GrzechuTG pisze:Niestety narazie czapeczek nie dostajemy ;) Jednak bycie w Elicie wiąże się z dostępem do bardzo dobrych typów które przynoszą nam wszystkich bardzo duże zyski ale o tym sam się przekonasz bo już nie dużo Ci brakuje aby wstąpić do Elity a co do grupy Vip to znia się wiążą dodatkowe korzyści no ale pisanie o tym nie ma sensu gdyż dopóki ktoś nie jest w jednej z wymienionych grup nie może nic na ten temat powiedzieć mam nadzieję że jak wejdziesz do Elity to trochę zmienisz zdanie i zrozumiesz dlaczego warto w niej byc :) Trochę się późno wypowiedziałem ale mam nadzieje ze sadaman tutaj dotrzesz :)
nie czytałem tego wczesniej .... no i sie złozylo tak ze dotarłem :wink: choc w sumie nie wiem jak :wink: sie porozgladam ... bo jeszcze nie wiem gdzie ....to sie pewnie ustosunkuje do tych dodatkowych korzysci :wink:

Awatar użytkownika
GrzechuTG
Posty: 3452
Rejestracja: 17-04-2007, 13:46

Post autor: GrzechuTG » 11-03-2008, 19:08

GreenR pisze:Zauważyłem, że użytkownik pyjter79 kopiuje teksty z innych serwisów (pisząc analizy) i wkleja je nie podając żadnych zródeł czy też odnośników.

Pisałem analizę meczu Wigan - Arsenal, odpwiedziłem kilka serwisów i na jednym z nich jest zupełnie to samo co napisał 'pyjter'

http://www.typybukmacherskie.org/wigan- ... htm#114137
Dodatkowo ten user dostał już jakieś ostrzeżenie, więc może ktoś da mu namiar na temat 'regulamin forum' ?

Pozdrawiam.
greenR z tego co ja widzę to on ma tam taki sam nick więc czemu mówisz że popełnia plagiat?? No chyba że znalazłeś to na jakiej stronce jak tak to wyślij mi pw z linkiem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci