Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Polska- Irlandia Północna[Dyskusje+Analizy]

Francja 2016. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Analizy, zapowiedzi, długoterminowe prognozy i najlepsze typy na ten turniej.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdziwiony1

Polska- Irlandia Północna[Dyskusje+Analizy]

Post autor: zdziwiony1 » 07-06-2016, 08:34

Mecze Grupowe, Mistrzostwa Europy, Europa, Francja, 12.06.2016, niedziela, Stadion Allianz Riviera, 18:00
Adres: Boulevard des Jardiniers, 06200 Nice, Francja
Pojemność: 35.624

Analiza meczu Polska- Irlandia Północna
oraz najlepsze typy

ObrazekObrazekObrazek

Mistrzostwa Europy, Euro 2016- Francja, Europa, 12.06.2016, niedziela, Allianz Riviera, 18:00

Polska- Irlandia Północna

Obrazek
1.67 3.70 5.50

:rivalo-brak-polskiej-licencji!:

[you], słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:
Ostatnio zmieniony 07-06-2016, 16:45 przez zdziwiony1, łącznie zmieniany 1 raz.
...

Awatar użytkownika
zdziwiony1

Post autor: zdziwiony1 » 07-06-2016, 11:22

Slodziak pisze:Dobra to ja zacznę :)
Chociaż nie powiem - liczyłem, że szczególnie na grupę z Polską będą już analizy :)

Jak widzę sytuację w tej grupie?

Polska wygrywa z Irlandią Północną oraz Ukrainą, a z Niemcami strzelamy gola (2:1, 2:2, 3:1) - co nam daje pewny awans i mam nadzieję dobrego rywala w kolejnej rundzie.

Niemcy natomiast powinny wygrać 3 spotkania.

Ukraina ma szansę wyjść z trzeciego miejsca. Szans Irlandii - mimo, że wygrali swojągrupę eliminacyjną - nie widzę.

Zaraz analizy :)
...

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP

Post autor: Jax89 » 07-06-2016, 12:00

Slodziak pisze:Polska - Irlandia Północna

Co tu dużo mówić jesteśmy lepsi. I do tego na razie zanosi się na wyjście najlepszym składem, a kursy są zbliżone do tych z Finlandią (nie muszę chyba przypominać 5:0?).

Dla mnie mamy tu pewny win, a dobre kursy na handicapy są warte zaryzykowania. W zasadzie stawiając poniższy zestaw wygramy sporo już przy 2:0, a jak się uda trafić całość, to miażdżymy system.

Wiadomo, że tutaj może być jak ze Szkocją, ale w końcu mamy skład, który musi wyjść z grupy.

Czyli co grać?
Polska 1,833 10/10
Polska -1 3,45 9/10
Polska -2 8,0 7/10
Polska -3 21,5 4/10
Polska -4 67 2/10
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP

Post autor: Jax89 » 07-06-2016, 12:01

baku193 pisze:Spotkanie Polska-Irlandia
Typ: x
Kurs 3.40
Buk williamhill-brak-polskiej-licencji!

Według mnie Polacy wcale tutaj nie muszą wygrać , wczorajsze spotkanie z reprezentacją Holandii na pewno delikatnie ostudziło nastroje kibiców jak i samych piłkarzy , którzy już myśleli że są mistrzami europy , balonik jest przed kazdym turniejem tak pompowany iż nasi wychodza na euro i nie wiedzą co mają robi,c moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie, stawiam wiec na remis oraz podział punktów, mam tylko nadzieję iż Polacy tego spotkania nie przegrają...
Ostatnio zmieniony 07-06-2016, 12:04 przez Jax89, łącznie zmieniany 1 raz.

Zmiana nicka.

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP

Post autor: Jax89 » 07-06-2016, 12:02

Sosu16 pisze:Polska Irlandia Połnocna
typ 2
kurs 5,60
buk Fortuna
stawka 3/10

Niedziela godzina 18:00 wtedy zacznie sie pierwszy mecz Irlandii Północnej na Euro graja z reprezentacja Polski i według mnie nie sa skazani na pożarcie. Drużyna Irlandii gra solidna piłke zespół jest poukładany i moze zaskoczyc wszyscy ich skazuja ze sa bez szans ale graja z Polska czyli druzyna która jest dostarczycielem punktów na wielkich imprezach tak to trzeba nazwac. Polacy na euro zagrali 6 meczy 3 remisy i 3 porazki

Niemcy Polska 2:0
Austria Polska 1:1
Polska Chorwacja 0:1
Polska Grecja 1:1
Polska Rosja 1:1
Czechy Polska 1:0

powiedzmy sobie tak 2 te remisy z Austria i Grecja to frajerstwo, z Niemcami Chorwacja nieistnielismy na boisku Rosja i Czechami przyzwoite mecze i jak zawsze nic sie nie stało. Teraz niby łatwiej wyjsc z grupy bo mozna i z 3 miejsca ale po tym co zobaczyłem wczoraj z 2 kadra Holandii bo tak trzeba nazwac zawodników jacy wystapili w tym meczu to przypomina mi sie mecz towarzyski z Kolumbia przed MS 2006 w Niemczech albo mecz z Ekwadorem. Obrona jest dziurawa jak ser Szwajcarski a trzeba sie nastawaic na emcz walki z Irlandia do tego jesli nie zagra Krychowiak to srodek pola przegramy z kretesem a Lewandowski bedzie dobrze pilnowany przez zdyscyplinowanych obronców grajacych w Anglii. Po za tym Robert chyba nie jest w najwyzszej formie widac zmeczenie sezonem jak i u paru innych kadrowiczów. Nie ma swiezosci i gadanie ze sa po ciezkim obozie przygotowawczym to troche usprawiedliwianie sie na zapas bo mecz nie wyszedł. Irlandia potrafiła wygrac 3:0 z Białorusia i nie było gadania teraz jeszcze maja fajny sparing ze Słowakami. Oto kolejny fakt który mowi ze nie gramy z ogórkami:

27.05.16 MEC Irlandia Północna Białoruś 3 : 0
28.03.16 MEC Irlandia Północna Słowenia 1 : 0
24.03.16 MEC Walia Irlandia Północna 1 : 1
13.11.15 MEC Irlandia Północna Łotwa 1 : 0
11.10.15 EUR Finlandia Irlandia Północna 1 : 1
08.10.15 EUR Irlandia Północna Grecja 3 : 1
07.09.15 EUR Irlandia Północna Węgry 1 : 1
04.09.15 EUR Wyspy Owcze Irlandia Północna 1 : 3
13.06.15 EUR Irlandia Północna Rumunia 0 : 0
31.05.15 MEC Irlandia Północna Katar 1 : 1
29.03.15 EUR Irlandia Północna Finlandia 2 : 1
25.03.15 MEC Szkocja Irlandia Północna 1 : 0
14.11.14 EUR Rumunia Irlandia Północna 2 : 0
14.10.14 EUR Grecja Irlandia Północna 0 : 2
11.10.14 EUR Irlandia Północna Wyspy Owcze 2 : 0
07.09.14 EUR Węgry Irlandia Północna 1 : 2

od wrzesnia 2014 Irlandia Połnocna rozegrała oficjalnie 16 meczy 2 porażki 5 remisów i 9 zwyciestw. Do tego tylko w 3 meczach nie strzeli bramki w 2 przegranych czyli z Rumunia i Szkocja i w zremisowanym meczu z Rumunia. Ja pamietam mecze grane w 2009 roku w ramach eliminacji do Ms w RPA i to były 2 koszmarne mecze 3:2 przegrana w Belfascie bo niesamowicie ciezkim meczu i 1:1 w Chorzowie gdzie zaprzepascilismy szanse na baraz.

Po tym co zobaczyłem po meczu z Holandia kurs 1,70 jest smieszny na Polske.
Ostatnio zmieniony 07-06-2016, 12:04 przez Jax89, łącznie zmieniany 1 raz.

Zmiana nicka.

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP

Post autor: Jax89 » 07-06-2016, 12:03

special one pisze: Polska - Irlandia Połnocna
typ X
kurs 3,75
buk sportingbet-brak-polskiej-licencji!
stawka 2/10

Niestety nie jestem optymistą jesli chodzi o te mistrzostwa, znowu media probuja lekko pompowac balonik a wyjdzie pewnie jak zawsze. Moim zdaniem wyjscie z grupy jest jak najbardziej realne poniewaz wychodz tez cztery najlepsze zespoly z trzecich miejsc ale nie koniecznie bedzie to sielanka dla Polski. Iralndia PŁn mimo wszystko pokazała ze potrafi przeszkadzac w grze i jej wyniki w eliminacjach byly jak na ten zespoł bardzo dobre. Co prawda mieli tam samych ogorków no bo wegry, rumunia, finlandia i grecja to raczej srednica totalna ale wyniki z nimi notowane byly naprawde dobre, tylko 1 porazka z rumunia a tak to same wygrane i remisy. Mysle ze w meczu z Polska, irlandczycy po prostu bede przeszkadzac a jak u nas nie zadzialaja skrzydla a wydaje mi sie ze w takiej formie jak sa grosicki i blaszczykowski to nie zadzialaja to bedzie lipa. Szkoda ze wylecial rybus bo gosc pokazal ze biega, walczy, kiwa i centruje. Niestety Błaszczykowski to w chwili obecnej cien chlopa z przed kilku lat. Krychowiak nie jest w pelni sil i juz robi sie slabo w srodku pomocy, lewandowski jest ambitny i nieraz jak nie dostaje pilek to sie cofa i misza i zero z tego wychodzi pozytku bo lepiej by bylo jakby spokojnie czekał na ta jedna jedyna piłe aby ja wykorzystac. W obronie bez rybusa bedzie kicha jak bedzie grał cionek czy jakis wawrzyniak bo to ludzie o bardzo słabych umiejetnosciach. Niestety Irlandia ma wszelkie warunki by naprzeszkadzac i odniesc remis a wtedy bedzie koniecznosc wygrania z ukraina bo z niemcami z miejsca zakładam porażke.
(4)

Zmiana nicka.

Jacio

Post autor: Jacio » 07-06-2016, 14:49

Polska - Irlandia Północna

Najciekawszym typem na to spotkanie jest według mnie typ na bezbramkowy remis do przerwy. Myślę, że obie drużyny ostrożnie zaczną turniej. Raczej nie spodziewam się abyśmy od początku byli świadkami emocjonującego widowiska. Argumentem za tym jest nie tylko fakt, że to pierwszy mecz w turnieju, ale także postawa Irlandczyków z północy. Przez ostatnie 20 meczy w pierwszej połowie stracili tylko jednego gola! Warto dodać, że to gol stracony przeciwko Wyspom Owczym, który mógł wynikać z pewnego lekceważenia rywala. Chociaż wiemy, że ekipa Wysp Owczych robi postępy, co udowodnili w dwóch meczach przeciwko Grecji. Na tak ważnym turnieju nie będzie mowy o lekceważeniu z którejkolwiek ze stron. Jedni i drudzy wyjdą na to spotkanie maksymalnie skupieni. Polacy pokazali w eliminacjach dużą siłę, ale tutaj wchodzimy na inny poziom stresu. Ciężko będzie od razu zaskoczyć rywali szybką bramką. W towarzyskim starciu z Litwą w pierwszej połowie nie było żadnego celnego strzału z naszej strony, choć Nawałka deklarował, że nie będzie tam żadnego odstawiania nogi i odpuszczania. I nie było. Na pewno chcieliśmy aby ten mecz potoczył się inaczej, ale nie wyszło. Nie wyszło też z Robertem w składzie podczas meczu z Holandią. Niby to tylko sparingi, ale dają lekko zaciemniony obraz formy naszego zespołu. Liczę, że w trakcie turnieju się rozkręcimy, ale myślę, że początek będzie ciężki. Dodatkowo może zabraknąć Grosika, który według mnie zaprezentował się z bardzo dobrej strony i był najlepszym zawodnikiem na boisku. Wyprzedzał obrońców z dużą łatwością. Teraz, nawet jeżeli zagra, to pewnie będzie odczuwał skutki tego skręcenia.

Moje typy:
HT 0-0 @ 2,50 unibet-brak-polskiej-licencji!
HT X @ 2,10 otobet-brak-polskiej-licencji! - dla lubiący minimalizować ryzyko

manix35

Post autor: manix35 » 07-06-2016, 17:43

Mistrzostwa Europy
Grupa C
12.06.2016,godz. 18.00
typ: 1
buk Betclic
kurs: 1,68

Irlandia Północna po raz pierwszy zagra w finałach mistrzostw Europy. Jest to dla tego kraju pierwszy udział w dużej imprezie piłkarskiej od 1986 roku, kiedy to Irlandczycy z Północy zagrali w meksykańskim Mundialu. W kwalifikacjach do Euro 2016 Irlandia Północna zajęła pierwsze miejsce w grupie, wyprzedzając kolejno: Rumunię, Węgry, Finlandię, Wyspy Owcze i Grecję. Co ważne, nasi rywale przegrali tylko jeden mecz: 0:2 z Rumunią na wyjeździe. Trzon kadry Irlandii Północnej stanowią gracze na co dzień grający w niższych ligach angielskich. Można więc w ciemno zakładać, że Biało-Czerwonych czeka trudny, fizyczny bój z rywalem, który niedostatki czysto piłkarskie będzie starał się nadrabiać ambicją i siłą fizyczną. I choć dalecy jesteśmy od popadania w hurra optymizm, tym bardzej po ostatnich meczach towarzyskich:1:2 z Holandią i 0:0 z Litwą, to jednak stawiam, że to Polska wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji.

Awatar użytkownika
kakaowy
#Weteran
#Weteran

Post autor: kakaowy » 11-06-2016, 23:45

Liczba Fauli popełnionych przez drużynę gości
Ponad 14.5 @ 1.95 :unibet-brak-polskiej-licencji!: (zakładka statystyki-zakłady)

Punkty za kartki (żółta 10 pkt, 25 czerwona)
Powyżej 37.5 @ 1.87 :expekt-brak-polskiej-licencji!:

Ilość kartek
Powyżej 3.5 @ 1.85 :bet365-brak-polskiej-licencji!:

Irlandia Północna kartki
Powyżej 1.5 @ 1.53 :bet365-brak-polskiej-licencji!:

Pierwsza kwestia to faule Irlandczyków w tegorocznych spotkaniach (wiadomo mecze towarzyskie)

Słowacja - 10
Białoruś - 13
Słowenia - 13
Walia - 16

Kolejna i najważniejsza kwestia - sędzia Ovidiu Alin Hategan - 29 spotkań w tym sezonie. 156 żółtych i 6 czerwonych kartek. Tutaj daje link do artykułu z PS na temat stylu tego niedoświadczonego arbitra Przegląd Sportowy

Rumuński arbiter tylko swoimi decyzjami może skutecznie podgrzać atmosferę na boisku. Typy głównie "pod" Irlandię bo to jednak my będziemy grali piłką :wink:, ale swoich speców od wycinek też mamy. Będzie twardo i możliwe, że kolorowo.

FAAAULLLL KU@WAAA :lol:

Otobet

Post autor: Otobet » 12-06-2016, 10:08

Obrazek

Nastał długo wyczekiwany moment. Czas na spotkanie Biało-Czerwonych na EURO. Dziś wszystkie oczy polskich kibiców zwrócone będą na stadion w Nicei. Piłkarze Adama Nawałki zrobili furorę wygrywając w eliminacjach między innymi z Niemcami :!: Świetną dyspozycją i wygraną z Irlandią zapewnili sobie bezpośredni awans do EURO. Polscy piłkarze zmierzą się w grupie z Irlandią Płn, Ukrainą i Niemcami. Dziś pierwszy niezwykle ważny mecz, ponieważ strata punktów może skomplikować ich sytuację. Polska podczas przygotowań do EURO nie zachwyciła przegrywając z Holandią 2:1 i remisując z Litwą 0:0. Zupełnie w innych nastrojach do spotkania podchodzą piłkarze Irlandii, którzy nie przegrali od dwunastu spotkań. Jedyną wątpliwością w składzie gości jest występ Kyle Laffertego. Szczególną uwagę warto zwrócić na silną i rosłą linię defensywy oraz Stevena Davisa rozgrywającego Southampton. Spotkanie będzie można zagrać w naszych zakładach LIVE. Do Boju POLSKA :)

Prawdopodobne składy :

POLSKA

Szczesny – Wawrzyniak, Salamon, Glik, Piszczek – Grosicki, Zielinski, Krychowiak, Blaszczykowski – Milik, Lewandowski.

Irlandia Płn :

McGovern – McAuley, Cathcart, Evans – Dallas, Norwood, Baird, Davis, McLaughlin – Grigg, Washington.

Propozycja :
Zwycięstwo Polska
Kurs : 1.80
otobet-brak-polskiej-licencji!
Obrazek bonus dla użytkowników TypyBukmacherskie.org

Awatar użytkownika
zdziwiony1

Post autor: zdziwiony1 » 12-06-2016, 11:28

ile dajecie kasiorki na zwycięstwo POLSKI ???

tak szczerze z ręką na sercu...

50 PLN... idzie ode mnie...
...

Awatar użytkownika
Bonusdg

Post autor: Bonusdg » 12-06-2016, 12:41

Ja w pełni podpinam się do postu na temat fauli i kartek w meczu Polska - Irlandia
Od siebie bym dodał typ : Kartka w pierwszych 10 minutach spotkania - 7.00 (bet365-brak-polskiej-licencji!)
Myślę, że Irlandia wyjdzie na nas agresywnie i od pierwszych minut będzie chciała nam wybić piłkę z głowy, a sędzia może utemperować ich zamiary, tym bardziej, że lubi dawać karteczki. Z drugiej strony Polacy lubią jakiś kiks popełnić, tym bardziej, że w pierwszych minutach będzie mocno im towarzyszyć presja, więc błędy na pewno będą się zdarzały i może się to różnie skończyć. Typ warty uwagi i można śmiało spróbować zagrać za drobne. Z fartem Panowie !

Co do prawdopodobnego składu Polaków to myślę jednak, że będzie to jednak tak wyglądało:
Szczęsny-Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk-Błaszczykowski, Mączyński, Krychowiak, Kapustka-Milik-Lewandowski

Przekonamy się wkrótce! Do boju Polsko !

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 14-06-2016, 16:54

Jax89 pisze:Polska - Irlandia Północna

Co tu dużo mówić jesteśmy lepsi. I do tego na razie zanosi się na wyjście najlepszym składem, a kursy są zbliżone do tych z Finlandią (nie muszę chyba przypominać 5:0?).

Dla mnie mamy tu pewny win, a dobre kursy na handicapy są warte zaryzykowania. W zasadzie stawiając poniższy zestaw wygramy sporo już przy 2:0, a jak się uda trafić całość, to miażdżymy system.

Wiadomo, że tutaj może być jak ze Szkocją, ale w końcu mamy skład, który musi wyjść z grupy.

Czyli co grać?
Polska 1,833 10/10 :plus:
Polska -1 3,45 9/10 :minus:
Polska -2 8,0 7/10 :minus:
Polska -3 21,5 4/10 :minus:
Polska -4 67 2/10 :minus:
Bo życie to gra

ODPOWIEDZ