5 PLN bez depozytu do Totolotka!

Recenzja Totolotek. Opinie o Totolotek. Promocje i bonusy w Totolotek. Informacje i dyskusje o ofercie bukmachera Totolotek. Legalny bukmacher godny polecenia.
Regulamin forum
Totolotek

Totolotek to firma działająca w Polsce, u której możemy postawić również zakłady osobiście w tak zwanych „ziemniakach”. Niech Was to nie zmyli, bo Totolotek to bardzo dobry bonus, jedyny bonus bez depozytu, szeroka oferta i – mimo podatku – niezłe kursy. Ponadto Totolotek pozwala naszym użytkownikom omijać podatek! W tym dziale na forum znajdziesz profesjonalną recenzję bukmachera Totolotek, poczytasz opinie innych użytkowników o Totolotek, poznasz wady i zalety firmy Totolotek oraz, najważniejsze, przeczytasz szczegółowe opisy promocji i bonusów w Totolotek.

Bonus Totolotek

Totolotek to jedyna firma bukmacherska oferująca bonus bez depozytu. Tylko u nas otrzymasz za darmo aż 20 PLN na wypróbowanie ich strony. Jak Ci się spodoba polecamy skorzystać z bardzo wysokiego bonusu od depozytu – 100% aż do 500 PLN. Totolotek pokazuje, że Polak potrafi!

Ponadto firma Totolotek jest sponsorem forum. Dlatego też co miesiąc nagradza naszych użytkowników w różnych zabawach i konkursach.

Przejdź teraz do odpowiednich tematów i poczytaj opinie o Totolotek, recenzję Totolotek lub informacje o bonusach w Totolotek.
sakamuzu
Posty: 79
Rejestracja: 30-08-2011, 11:51

Problemo

Post autor: sakamuzu » 28-11-2014, 01:24

a ja chciałem zagrać 4 mecze z kursem 5.93 i mi za cholerę nie chce przyjąć zakładu, a wszystko dobrze zaznaczam :/

szabelos22
Posty: 40
Rejestracja: 13-11-2014, 19:16

Post autor: szabelos22 » 28-11-2014, 02:47

robie jak piszecie i pisze ze nie mam środków na koncie..Dziadostwo i jeszcze ten podatek ,,Szkoda czasu

betxp
Posty: 3
Rejestracja: 28-04-2008, 17:42

Post autor: betxp » 28-11-2014, 07:55

Przepraszam szanownych adminów. Jednak po wybraniu zdarzeń i oznaczeniu freebeta. Pojawia się następnie informacja: "Status konta nie zezwala na zawarcie zakładów."

krystse
Posty: 897
Rejestracja: 10-10-2007, 21:18

Post autor: krystse » 28-11-2014, 12:28

nosek3, nie poradziłem, pisałem nawet do supportu to mi odpisali, że muszę źle uzupełniać pola rejestracji, ale ja jestem pewien, że uzupełniam dobrze..

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 28-11-2014, 13:23

betxp, sakamuzu - wyślijcie mi na pw screena z waszym kalkulatorem gdy chcecie posłać.
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Liv
Posty: 1502
Rejestracja: 26-02-2013, 12:11

Post autor: Liv » 28-11-2014, 13:52

Liv6969

nosek3
Posty: 565
Rejestracja: 04-02-2014, 00:29

Post autor: nosek3 » 28-11-2014, 15:24

krystse, mi support pomocy udzielił i wszystko przeszło bez problemu ;) średni czas odpowiedzi na maila z obsługi klienta 5 minut więc moim zdaniem obsługa bardzo na :plus:

betxp
Posty: 3
Rejestracja: 28-04-2008, 17:42

Post autor: betxp » 28-11-2014, 15:35

Teraz jak zagrałem. To wszystko ok. Widocznie jakiś błąd był rano.

Awatar użytkownika
oliwiam77
-#VIP
-#VIP
Posty: 6640
Rejestracja: 25-03-2014, 15:06

Post autor: oliwiam77 » 29-11-2014, 11:06

szabelos22 , betxp Jeżeli wam coś takiego wyskakuje "Status konta nie zezwala na zawarcie zakładów: to jak wybieracie ten Freebet i sie załaduje to na dole macie Aktualizuj kupon klikacje w to i wtedy zagraj to wam wejdzie bez problemu
Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej!

krystse
Posty: 897
Rejestracja: 10-10-2007, 21:18

Post autor: krystse » 29-11-2014, 15:48

nosek3, mi tez pomogli i przy okazji naprawili błąd przy rejestracji - teraz wyrzuca już normalne błędy ;)

protyp_1980
Posty: 28
Rejestracja: 01-12-2014, 15:10

Post autor: protyp_1980 » 01-12-2014, 16:24

U mnie od razu poszło stworzyłem kuponik zaznaczyłem bonusik i zagrałem bez problemu
Zawsze bądź sobą...

PodwajajKase
Posty: 3969
Rejestracja: 22-07-2014, 14:37

Post autor: PodwajajKase » 01-12-2014, 21:35

Też przegrałem swój bonus ;)

osa1916
Posty: 670
Rejestracja: 15-01-2008, 10:35

Post autor: osa1916 » 03-12-2014, 11:50

Środki (Freebet) od razu po rejestracji jest na koncie :mrgreen:

pmz
Posty: 2
Rejestracja: 10-10-2014, 12:00

Post autor: pmz » 09-12-2014, 22:31

Ale strona jest tragiczna, nigdzie się tak źle nie obstawia jak tu. Jakis amator robił tę stronę bo nie jest w ogóle inteligentna.

pmz
Posty: 2
Rejestracja: 10-10-2014, 12:00

Post autor: pmz » 10-12-2014, 23:14

dawid3112 pisze:Free bet jest od razu - 3 razy trzeba obrócić - czyli na stawkę 15 zł po kursie 1.50
Postawiłem na live po kursie 5.22, wygrałem. Nie moge wypłacić bo pokazuje komunikat, że nie spełniłem warunków.

piotrusio10
Posty: 212
Rejestracja: 16-10-2008, 10:19

Post autor: piotrusio10 » 11-12-2014, 12:54

Aktualna jeszcze ta promocja??

piotrusio10
Posty: 212
Rejestracja: 16-10-2008, 10:19

Post autor: piotrusio10 » 11-12-2014, 13:56

Co robić jak nie chce przyjąć mi zakładu: Status konta nie zezwala na zawarcie zakładów?

Awatar użytkownika
DonnyDonowitz
-#VIP
-#VIP
Posty: 3963
Rejestracja: 07-03-2008, 19:45

Post autor: DonnyDonowitz » 18-12-2014, 16:03

Żeby postawić za środki bonusowe trzeba zaznaczyć taką opcje na kuponie i wybrać bonus z listy. :wink:

Awatar użytkownika
zdziwiony1
-#VIP
-#VIP
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Post autor: zdziwiony1 » 19-12-2014, 16:29

no dobra, zarejestrowałem się, tylko dzięki konkursowi DC- turniej czterech skoczni, tego piątaka to tam jeszcze dają???
...

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 19-12-2014, 18:57

PROMOCJA AKTUALNA
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Guninho
Posty: 973
Rejestracja: 05-06-2007, 07:08

Post autor: Guninho » 07-01-2015, 16:43

pogralem 3 tygodniei jestem naprawde zadowolony niezle kursy betclub mam nadzieje że totolotek zostanie na forum z konkursami szkoda tylko braku pokera ale może jeżeli go w końcu w kraju ureguluja to nasze firmy pójdą również w tym kierunku...
wróciłem na forum po latach......

krusha
Posty: 703
Rejestracja: 17-02-2009, 14:20

Post autor: krusha » 08-02-2015, 12:37

nadal aktualne?

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 08-02-2015, 18:23

krusha pisze:nadal aktualne?
aktualne, bo ja wczoraj skorzystałem

Piwcok
Posty: 2576
Rejestracja: 22-07-2012, 18:38

Post autor: Piwcok » 09-02-2015, 10:40

przy rejestracji trzeba przeslać skan dowodu od razu ??

Awatar użytkownika
pyjter79
Posty: 358
Rejestracja: 10-11-2007, 15:01

Post autor: pyjter79 » 09-02-2015, 15:16

gdzie jest bonus 300zl?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci