Recenzja Totolotek. Opinie o Totolotek. Promocje i bonusy w Totolotek. Informacje i dyskusje o ofercie bukmachera Totolotek. Legalny bukmacher godny polecenia.
Regulamin forum
Totolotek
Totolotek to firma działająca w Polsce, u której możemy postawić również zakłady osobiście w tak zwanych „ziemniakach”. Niech Was to nie zmyli, bo Totolotek to bardzo dobry bonus, jedyny bonus bez depozytu, szeroka oferta i – mimo podatku – niezłe kursy. Ponadto Totolotek pozwala naszym użytkownikom omijać podatek! W tym dziale na forum znajdziesz profesjonalną recenzję bukmachera Totolotek, poczytasz opinie innych użytkowników o Totolotek, poznasz wady i zalety firmy Totolotek oraz, najważniejsze, przeczytasz szczegółowe opisy promocji i bonusów w Totolotek.
Bonus Totolotek
Totolotek to jedyna firma bukmacherska oferująca bonus bez depozytu. Tylko u nas otrzymasz za darmo aż 20 PLN na wypróbowanie ich strony. Jak Ci się spodoba polecamy skorzystać z bardzo wysokiego bonusu od depozytu – 100% aż do 500 PLN. Totolotek pokazuje, że Polak potrafi!
Ponadto firma Totolotek jest sponsorem forum. Dlatego też co miesiąc nagradza naszych użytkowników w różnych zabawach i konkursach.
Przejdź teraz do odpowiednich tematów i poczytaj opinie o Totolotek, recenzję Totolotek lub informacje o bonusach w Totolotek.
-
sakamuzu
- Posty: 79
- Rejestracja: 30-08-2011, 11:51
Post
autor: sakamuzu » 28-11-2014, 01:24
a ja chciałem zagrać 4 mecze z kursem 5.93 i mi za cholerę nie chce przyjąć zakładu, a wszystko dobrze zaznaczam :/
-
szabelos22
- Posty: 40
- Rejestracja: 13-11-2014, 19:16
Post
autor: szabelos22 » 28-11-2014, 02:47
robie jak piszecie i pisze ze nie mam środków na koncie..Dziadostwo i jeszcze ten podatek ,,Szkoda czasu
-
betxp
- Posty: 3
- Rejestracja: 28-04-2008, 17:42
Post
autor: betxp » 28-11-2014, 07:55
Przepraszam szanownych adminów. Jednak po wybraniu zdarzeń i oznaczeniu freebeta. Pojawia się następnie informacja: "Status konta nie zezwala na zawarcie zakładów."
-
krystse
- Posty: 897
- Rejestracja: 10-10-2007, 21:18
Post
autor: krystse » 28-11-2014, 12:28
nosek3, nie poradziłem, pisałem nawet do supportu to mi odpisali, że muszę źle uzupełniać pola rejestracji, ale ja jestem pewien, że uzupełniam dobrze..
-
Jax89
- -#VIP

- Posty: 9321
- Rejestracja: 11-02-2011, 11:03
Post
autor: Jax89 » 28-11-2014, 13:23
betxp, sakamuzu - wyślijcie mi na pw screena z waszym kalkulatorem gdy chcecie posłać.
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."
Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89
-
Liv
- Posty: 1502
- Rejestracja: 26-02-2013, 12:11
Post
autor: Liv » 28-11-2014, 13:52
Liv6969
-
nosek3
- Posty: 565
- Rejestracja: 04-02-2014, 00:29
Post
autor: nosek3 » 28-11-2014, 15:24
krystse, mi support pomocy udzielił i wszystko przeszło bez problemu

średni czas odpowiedzi na maila z obsługi klienta 5 minut więc moim zdaniem obsługa bardzo na

-
betxp
- Posty: 3
- Rejestracja: 28-04-2008, 17:42
Post
autor: betxp » 28-11-2014, 15:35
Teraz jak zagrałem. To wszystko ok. Widocznie jakiś błąd był rano.
-
oliwiam77
- -#VIP

- Posty: 6640
- Rejestracja: 25-03-2014, 15:06
Post
autor: oliwiam77 » 29-11-2014, 11:06
szabelos22 , betxp Jeżeli wam coś takiego wyskakuje "Status konta nie zezwala na zawarcie zakładów: to jak wybieracie ten Freebet i sie załaduje to na dole macie Aktualizuj kupon klikacje w to i wtedy zagraj to wam wejdzie bez problemu
Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej!
-
krystse
- Posty: 897
- Rejestracja: 10-10-2007, 21:18
Post
autor: krystse » 29-11-2014, 15:48
nosek3, mi tez pomogli i przy okazji naprawili błąd przy rejestracji - teraz wyrzuca już normalne błędy

-
protyp_1980
- Posty: 28
- Rejestracja: 01-12-2014, 15:10
Post
autor: protyp_1980 » 01-12-2014, 16:24
U mnie od razu poszło stworzyłem kuponik zaznaczyłem bonusik i zagrałem bez problemu
Zawsze bądź sobą...
-
osa1916
- Posty: 670
- Rejestracja: 15-01-2008, 10:35
Post
autor: osa1916 » 03-12-2014, 11:50
Środki (Freebet) od razu po rejestracji jest na koncie

-
pmz
- Posty: 2
- Rejestracja: 10-10-2014, 12:00
Post
autor: pmz » 09-12-2014, 22:31
Ale strona jest tragiczna, nigdzie się tak źle nie obstawia jak tu. Jakis amator robił tę stronę bo nie jest w ogóle inteligentna.
-
pmz
- Posty: 2
- Rejestracja: 10-10-2014, 12:00
Post
autor: pmz » 10-12-2014, 23:14
dawid3112 pisze:Free bet jest od razu - 3 razy trzeba obrócić - czyli na stawkę 15 zł po kursie 1.50
Postawiłem na live po kursie 5.22, wygrałem. Nie moge wypłacić bo pokazuje komunikat, że nie spełniłem warunków.
-
piotrusio10
- Posty: 212
- Rejestracja: 16-10-2008, 10:19
Post
autor: piotrusio10 » 11-12-2014, 13:56
Co robić jak nie chce przyjąć mi zakładu: Status konta nie zezwala na zawarcie zakładów?
-
DonnyDonowitz
- -#VIP

- Posty: 3963
- Rejestracja: 07-03-2008, 19:45
Post
autor: DonnyDonowitz » 18-12-2014, 16:03
Żeby postawić za środki bonusowe trzeba zaznaczyć taką opcje na kuponie i wybrać bonus z listy.

-
zdziwiony1
- -#VIP

- Posty: 11911
- Rejestracja: 08-12-2006, 10:21
Post
autor: zdziwiony1 » 19-12-2014, 16:29
no dobra, zarejestrowałem się, tylko dzięki konkursowi DC- turniej czterech skoczni, tego piątaka to tam jeszcze dają???
...
-
Jax89
- -#VIP

- Posty: 9321
- Rejestracja: 11-02-2011, 11:03
Post
autor: Jax89 » 19-12-2014, 18:57
PROMOCJA AKTUALNA
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."
Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89
-
Guninho
- Posty: 973
- Rejestracja: 05-06-2007, 07:08
Post
autor: Guninho » 07-01-2015, 16:43
pogralem 3 tygodniei jestem naprawde zadowolony niezle kursy betclub mam nadzieje że totolotek zostanie na forum z konkursami szkoda tylko braku pokera ale może jeżeli go w końcu w kraju ureguluja to nasze firmy pójdą również w tym kierunku...
wróciłem na forum po latach......
-
krusha
- Posty: 703
- Rejestracja: 17-02-2009, 14:20
Post
autor: krusha » 08-02-2015, 12:37
nadal aktualne?
-
Leszczu
- Posty: 8038
- Rejestracja: 18-04-2014, 09:37
Post
autor: Leszczu » 08-02-2015, 18:23
krusha pisze:nadal aktualne?
aktualne, bo ja wczoraj skorzystałem
-
Piwcok
- Posty: 2576
- Rejestracja: 22-07-2012, 18:38
Post
autor: Piwcok » 09-02-2015, 10:40
przy rejestracji trzeba przeslać skan dowodu od razu ??
-
pyjter79
- Posty: 358
- Rejestracja: 10-11-2007, 15:01
Post
autor: pyjter79 » 09-02-2015, 15:16
gdzie jest bonus 300zl?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci