Toto - Mix

Opinie i uwagi o bukmacherach naziemnych w Polsce, takich jak eToto, STS i Milenium.
Miszka000
Posty: 107
Rejestracja: 05-12-2008, 15:48

Post autor: Miszka000 » 05-12-2008, 17:52

Grałem kiedyś troche w toto - mixie , obstawiałem zazwyczaj " noge " . Oferta w piłce nożnej dużo nie różni sie w porównaniu z niektórymi bukmacherami internetowymi . Dużą zaletą sa dosyć wysokie kursy . Do obstawiania najpopularniejszych dyscyplin sportu spokojnie wystarcza .

Awatar użytkownika
snickers
Posty: 146
Rejestracja: 03-12-2008, 17:42

Post autor: snickers » 05-12-2008, 18:08

Toto-mix to pierwszy bukmacher do którego poszedłem, byłem chyba w Gimnazjum jeszcze ;) Zawsze z kumplem drukowaliśmy oferte i w szkole studiowaliśmy ją.
Ogólnie Toto-mix jest moim zdaniem jednym z lepszych bukow. Plusem ostatnio jest wprowadzenie telewizorów do swoich lokalów. Zawsze też miła obsługa jest.

budynnios
Posty: 24
Rejestracja: 17-12-2008, 17:20

Post autor: budynnios » 18-12-2008, 17:25

Wysokie kursy?? Nie powiedział bym chociaż napewno wyższe niż w STS bukmaher solidny, mój pierwszy:) miła obsługa, oferta jak w bukach internetowych:)...chodz jak nie chce ci sie przelewać kasy na konto internetowego bukmahera, ale polecam jednak grac przez neta wyzsze kursy ciagla kontrola:)

PiotrekMU

Post autor: PiotrekMU » 20-12-2008, 18:10

Może mi ktoś powiedzieć ile czasu jest na odebranie wygranej w toto-mixie??

Awatar użytkownika
Mefiu
#Weteran
#Weteran
Posty: 4157
Rejestracja: 04-04-2007, 17:14

Post autor: Mefiu » 20-12-2008, 18:17

Jak dobrze pamiętam to miesiąc.
Gram, żeby grać.

Awatar użytkownika
CREATIVE
Posty: 1394
Rejestracja: 09-03-2008, 13:33

Post autor: CREATIVE » 20-12-2008, 19:32

Z regulaminu totomix-a
Uczestnik zakładów może odebrać wygraną w okresie 60 dni od daty zawarcia zakładu. Po upływie tego terminu uczestnik zakładów traci prawo do wygranej.

kozo
Posty: 116
Rejestracja: 19-08-2008, 11:12

Post autor: kozo » 21-12-2008, 16:11

Jak obsatwiam u naziemnych buków to w toto-mixie bo mam blisko... Poza tym nie raz są większe kursy no i można sobie troche z kimś pogadać jakie typy, kto ile przegrał itp. :)

Awatar użytkownika
snickers
Posty: 146
Rejestracja: 03-12-2008, 17:42

Post autor: snickers » 27-12-2008, 16:23

kozo pisze:Poza tym nie raz są większe kursy
Ale popatrz na to z tej strony, że jest podatek i te wyższe kursy nic nie znaczą w porównaniu do internetowych. Chyba że chodzi Ci o porównanie np. z stsami i innymi formulami.

MarekMasa
Posty: 26
Rejestracja: 07-12-2008, 17:43

Post autor: MarekMasa » 28-12-2008, 20:44

Ja obstawiam w Toto- mixie i na kursy nie narzekam.

dario777
Posty: 459
Rejestracja: 09-03-2009, 22:42

Post autor: dario777 » 14-03-2009, 12:45

MarekMasa pisze:Ja obstawiam w Toto- mixie i na kursy nie narzekam.
Kursy owszem są wysokie ale po odliczeniu podatku to nie jest już tak różowo

tylko BKS
Posty: 59
Rejestracja: 24-03-2009, 22:27

Post autor: tylko BKS » 25-03-2009, 13:04

Ten podatek wynosi 10 % :!: A kursy są często porównywalne do innych
Często gram w Toto-mixie :grin:
O Ma JAGIELLONIO nie zdradzę Cię ...

Awatar użytkownika
adikk90
Posty: 243
Rejestracja: 10-03-2009, 00:54

Post autor: adikk90 » 25-03-2009, 22:57

Ja też bardzo często gram w Toto-mixie, bo jak mam jakieś 2 czy 5zł to wole iść do TM niż przelewać taką śmieszną sumkę na internetowego buka :D moja największa wygrana za 2zł to 340zł :mrgreen: :mrgreen:
HALA MADRID & KOLEJORZ !!!

madziak24
Posty: 1
Rejestracja: 16-04-2009, 22:09

Post autor: madziak24 » 17-04-2009, 00:33

Witajcie:)
Ja zaczęłam przygodę z buchmacherką jakeś 2miesiące temu, zaczełam od betgun-brak-polskiej-licencji!, a teraz też Totomix bo można obstawiać liczby w multi. na sporcie to sie znam jak świnia na betonie:):):)
Wolałabym jednak Fortune gdyż systemy są tańsze ale w moim mieście jest tylko totomix, więc nie mam wyboru. ogólnie nie jest źle:)
na razie rozpracowuję te systemy:)
pozdro dla wszystkich:)

mati3454
Posty: 95
Rejestracja: 04-05-2009, 09:26

Post autor: mati3454 » 05-05-2009, 19:36

Nie wiem jak w innych Totomixach ale w tym w moim mieście już mnie zaczyna denerwować, ponieważ jak mu podaje nr meczy to on wiecznie jkis przekreci osttnio miał postawić na legie jak grala z ŁKSem i postawił na ŁKS. No i o to mi kupon nie wszedł a mailem do wygranai troszeczke :( wczoraj byłem w STSie i nie m takich problemów. Moim zdaniem to jednk najlepsze jest obstawianie przez neta, bo jeszcze do tego nie zabierja 10% od wygranej a przy wiekszych kursach to jest spora sumka. Pozdro

Tw1nS
Posty: 1498
Rejestracja: 28-04-2009, 19:41

Post autor: Tw1nS » 06-05-2009, 17:00

Proponuję zawsze po postawieniu kuponu "rzucić" na niego okiem i zobaczyć czy nie ma żadnych błędów, to zajmuję tylko małą chwilę, a wiadomo człowiek nie jest nieomylny ...
W przypadku popełnienia jakiegoś błędu przez wpisującego nr spotkań do komputera można poprosić tą osobę o ponowne wprowadzenie kuponu, przynajmniej tak jest w STS, w Totomixie - nie wiem ... Pozdrawiam !
6 LAT z TB.org :) !!!!!

barto125
Posty: 8
Rejestracja: 17-05-2009, 21:43

Post autor: barto125 » 17-05-2009, 22:33

w toto mixie w przypadku błądu też jest możliwość anulowania kuponu
bardzo fajna jest też opcja liga mixu - wpłacanie pieniędzy i typowanie przez neta

Krzych756
Posty: 6
Rejestracja: 02-11-2009, 20:12

Post autor: Krzych756 » 04-11-2009, 19:13

Mam pytanie co waszym zdaniem jest lepsze STS czy Totomix? Chodzi mi o grywalny i kursy.

whitepoland
Posty: 166
Rejestracja: 29-10-2009, 11:49

Post autor: whitepoland » 08-11-2009, 16:20

Nie rozumiem trochę ludzi którzy grają w takich Bukach przecież na necie oferta lepsza , promocję można na kompie obstawić . Podatek 10 % Plus to że na 2 dzień jest kasa ale tak po za tym to nie wiem co was tam ciągnie
WHITE POLAND !

sttaafff
Posty: 167
Rejestracja: 08-11-2009, 18:47

Post autor: sttaafff » 08-11-2009, 19:07

Jak może słyszałes hazard w internecie jest teoretycznie nielegalny, ponadto rzad chce wprowadzic totalny zakaz takiego hazardu w Polsce. Z tego wzgledu bukmacherzy naziemni nie sa wcale tacy niepotrzebni. A wogole rozmawialem niedawno ze swoim kolga ktory ciagle gra w bukmacherze naziemnym i mowil, ze on lubi czuc atmosfere takich miejsc, moze spotkac sie z innymi typerami, itd. Moze i cos w tym jest.

Awatar użytkownika
quares
#Weteran
#Weteran
Posty: 5910
Rejestracja: 15-06-2008, 22:15

Post autor: quares » 08-11-2009, 19:09

whitepoland pisze:Nie rozumiem trochę ludzi którzy grają w takich Bukach przecież na necie oferta lepsza , promocję można na kompie obstawić . Podatek 10 % Plus to że na 2 dzień jest kasa ale tak po za tym to nie wiem co was tam ciągnie
to, że lepsza kasa w ręku niż niewiadoma w necie. Pozatym ludzie skłonni do hazardu nie mogą mieć kasy w bukach online, bo łatwo przegrają wszystko. A pozatym ja sam bardzo często korzystam z buków naziemnych, bo jak mam dość pewne spotkanie do obstawienia, to idę do ziemniaczka i gram za naprawdę spore pieniądze. I nie specjalnie obchodzi mnie to, że zabiorą mi 10% wygranej. Buki naziemne wbrew pozorom są bardzo przydatne, np. kiedy w większości buków online mecz jest zablokowany, to można go przeważnie jeszcze zagrać u ziemniaka i to po fajnym kursie...

Awatar użytkownika
mucka_2
Posty: 1516
Rejestracja: 19-12-2006, 15:19

Post autor: mucka_2 » 08-11-2009, 21:53

Podpisuję się obiema rękoma pod tym co napisał Quares. Poza tym nie wszyscy są tak zaawansowani internetowo, że potrafią korzystać z zakładów internetowych, nie każdy ma konto internetowe w banku, tak aby szybko sobie przelewać pieniążki z konta na konto. Ja np. gdybym miał buka naziemnego na osiedlu, blisko domu, to z pewnością bym często tam bywał, bo tak jak napisał Quares, naziemne często śpią ze spadkami kursów, ale że mieszkam w małej mieścinie, do punktu mam ze dwa klocki, to wygodniej jest mi grać przez internet.
"Are you watching this?! I'm looking like a frackin' tourist here!"

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 171
Rejestracja: 10-08-2009, 15:45

Post autor: Bart » 09-11-2009, 10:59

Też uważam, że quares trafił w 10 kasa dotknięta jest już Twoja i wiesz, że nikt Ci nie zablokuje konta i nie zabierze tych pieniędzy(jak jetbull z blokowaniem kont, albo inne buki które blokują konta po ciągłych wygranych).
Co z tego, że zarobisz w internecie 100 czy 1000zł jak możliwe, że jutro to przegrasz i nawet nie zdążysz dotknąć tych pieniędzy, a tu przynajmniej masz je w rękach i bardziej cieszy taka wygrana(jest bardziej "rzeczywista", materialna). 10% płacisz jawne ok, a u buków internetowych to co myślisz, że nie płacisz? I jak się utrzymują tylko z Twoich przegranych?(pewnie też by się dało ;))Oni pobierają ukryte prowizje na kursach są może mniejsze, ale też zdarza się, że sięgają 10%(bah), a czasem i wyżej.
No i dochodzimy tu do najważniejszego czyli spadku kursów i blokowania zakładów. Przeważnie jest tak, że ich reakcje są o wiele wolniejsze i zakłady dopiero blokują przez noc czy też przed otwarciem rano, a nie na bieżąco jak internetowi.
Poza tym ziemniaki docierają do grup, które nie posiadają internetu(tak jeszcze są tacy ludzie), nigdy nie widziałeś kolejki meneli w tot-mix? Na pewno lata świetności są już za nimi, ale ich prawo bytu jest w 100% zrozumiałe.
Niecierpliwość żąda rzeczy niemożliwej-mianowicie osiągnięcia celu bez środków

angelo24
Posty: 900
Rejestracja: 03-08-2007, 11:08

Post autor: angelo24 » 09-11-2009, 12:26

JA też chciałem się podzielić z Wami na temat TOTOMIXa . Gram u niego i jestem zadowolony. Nie wiem czy się orientujecie, ale u niego też można grać przez neta. Idziesz wpłacasz u niego kasę na swoje konto i możesz w domku obstawiać . Maja różne promocje, które jak ktoś dobrze wykorzystuje to nie traci 10 % podatku z kursu. Jeśli wygrany kupon przelewasz w całości dostajesz 10 % bonusu i tak możesz obrucić bonusem i go wypłacić. Dużo by tu pisać o tym. Może oferta nie do końca mi odpowiada, ale da się z tego wybrać coś dla siebie.

sttaafff
Posty: 167
Rejestracja: 08-11-2009, 18:47

Post autor: sttaafff » 10-11-2009, 13:08

Hej Kolego, a mógłbyś trochę wiecej napisac o tej możliwości obstawiania w totomixie przez internet? Jak dokładnie się to odbywa i co trzeba zrobić zeby grać u nich online? dzieki za odpowiedz

GreenR
Posty: 365
Rejestracja: 28-02-2008, 00:10

Post autor: GreenR » 10-11-2009, 21:58

sttaafff, Wystarczy poszukać, tutaj raczej wszystko pisze :

http://totolotek.pl/totomix/ekupon/

Co do samego toto mixa to czasem tam zajdę miła obsługa, na kursy nie ma co narzekać ogólnie lubię te lokale ostatnio u mnie w mieście wprowadzili tam nawet jednorękich bandytów :cool:
www.trenuj.com
Polskie Centrum Piłkarzy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci