Opinie i uwagi o bukmacherach naziemnych w Polsce, takich jak eToto, STS i Milenium.
-
ANZELMO
- Posty: 5315
- Rejestracja: 14-10-2009, 06:49
Post
autor: ANZELMO » 13-01-2013, 11:27
wypłacają juz bardzo długu jak wypłaciłem na początku stycznia 7 a wczoraj doszła kasa z obrotu bonusem wiec wszystko jest ok kasa na mbank szla 2 dni wiec nie jest źle nie wiem larson, co ty tam słyszałeś? ale na wypłaty swojego depo maja 14 dni wiec pewnie maja sporo osób które wpłacają dostają bonus i swoja kasę wypłacają kursy marne marża wysoka i dużo błędów ale wypłacalni
ANZELMO
-
LechDrinker
- Posty: 689
- Rejestracja: 16-09-2011, 11:27
Post
autor: LechDrinker » 13-01-2013, 15:08
Może i jest marża i średnie kursy no ale ludzie 200 zł rozdają do obrotu. Na co tu narzekać ? Nigdzie nie dostaniecie takiej oferty.
-
larson
- Posty: 1618
- Rejestracja: 08-08-2006, 20:05
Post
autor: larson » 14-01-2013, 08:26
W takim razie wpłaciłem 200 zł i zaraz zlecę ich wypłatę

-
Adrio
- -#VIP

- Posty: 7175
- Rejestracja: 20-10-2007, 21:18
Post
autor: Adrio » 14-01-2013, 18:48
Dzisiaj przyszła wypłata(kwoty depozytu) na konto bankowe zlecona w sobotę wieczorem

Więc polecam jak najbardziej 200zł na ulicy nie znajdziesz łatwo

-
DonnyDonowitz
- -#VIP

- Posty: 3963
- Rejestracja: 07-03-2008, 19:45
Post
autor: DonnyDonowitz » 14-01-2013, 18:54
Może i jest marża i średnie kursy no ale ludzie 200 zł rozdają do obrotu. Na co tu narzekać ? Nigdzie nie dostaniecie takiej oferty.
Tyle, że trzebs x razy obrócić, mnożąc przez 1-(podatek+marża), więc cudów nie ma.

-
Szamonnn
- Posty: 6169
- Rejestracja: 31-05-2008, 11:15
Post
autor: Szamonnn » 14-01-2013, 19:02
Plus dochodzi ryzyko, bo STS pewnie daje cyne skarbówce kto i gdzie wypłacał kase

-
davwids
- Posty: 8735
- Rejestracja: 15-12-2009, 18:32
Post
autor: davwids » 14-01-2013, 19:25
Wpłaciłem , bonus dostałem i od razu zlecenie wypłaty:) nawet niech idzie przelew powrotny kilka dni...aby doszły. ważne że można grać za free za te 200
-
Adrio
- -#VIP

- Posty: 7175
- Rejestracja: 20-10-2007, 21:18
Post
autor: Adrio » 14-01-2013, 19:36
Don Camillo 69 pisze:Może i jest marża i średnie kursy no ale ludzie 200 zł rozdają do obrotu. Na co tu narzekać ? Nigdzie nie dostaniecie takiej oferty.
Tyle, że trzebs x razy obrócić, mnożąc przez 1-(podatek+marża), więc cudów nie ma.

Obrót jest 4x po kursie min 1,7. Niech dojdzie marża to odpanie trochę ale to jest nadal dobra promocja jak dla mnie.
Szamonnn pisze:Plus dochodzi ryzyko, bo STS pewnie daje cyne skarbówce kto i gdzie wypłacał kase

Brałem to pod uwagę i spotkałem się z takimi opiniami ale jakoś mnie to nie przekonuje.
-
Kicza
- #Weteran

- Posty: 8370
- Rejestracja: 19-08-2007, 09:18
Post
autor: Kicza » 14-01-2013, 20:16
Podanie konta bankowego na tacy polskiej firmie związanej z hazardem, dodatkowo będąc graczem od dłuższego czasu jest IMHO co najmniej niepoważne
No chyba, że nigdy w życiu nie zlecaliście na nie wypłat
-
LoraKinho
- Posty: 803
- Rejestracja: 28-11-2010, 18:28
Post
autor: LoraKinho » 15-01-2013, 13:36
Tym bardziej że ustawa hazardowa jest niezgodna z prawem europejskim, więc mogą nas w dupsko cmoknąć
Liczmy na Bońka, że to wytłumaczy tym idiotom w rządzie
-
davwids
- Posty: 8735
- Rejestracja: 15-12-2009, 18:32
Post
autor: davwids » 16-01-2013, 16:45
200 spowrotem na koncie ...więc gram za bonus 200...zobaczymy ile zostanie po 4-krotnym obrocie
-
Adrio
- -#VIP

- Posty: 7175
- Rejestracja: 20-10-2007, 21:18
Post
autor: Adrio » 16-01-2013, 23:02
Z bonusu wyszedłem

300 i 100 w kuponach na noc.... 300 już zlecone do wypłaty

-
davwids
- Posty: 8735
- Rejestracja: 15-12-2009, 18:32
Post
autor: davwids » 17-01-2013, 12:05
nieźle ...szybko Ci poszło, ale nie ma się co spieszyć bo na obrót jest 120 dni

-
Adrio
- -#VIP

- Posty: 7175
- Rejestracja: 20-10-2007, 21:18
Post
autor: Adrio » 18-01-2013, 10:52
zleciłem ostatnią wypłatę 190zł i zakończyłem grę w tym buku

-
Haisenberg
- Posty: 15230
- Rejestracja: 23-03-2011, 10:21
Post
autor: Haisenberg » 18-01-2013, 11:04
A trzeba tam też potwierdzać dane wysyłając skany itd żeby móc wypłacić?
-
dżejdżej10
- Posty: 1169
- Rejestracja: 25-02-2011, 20:50
Post
autor: dżejdżej10 » 18-01-2013, 12:05
Tak jest, od razu przy rejestracji
-
davwids
- Posty: 8735
- Rejestracja: 15-12-2009, 18:32
Post
autor: davwids » 18-01-2013, 13:10
ja tam żadnych skanów nie musiałem robić...
-
Adrio
- -#VIP

- Posty: 7175
- Rejestracja: 20-10-2007, 21:18
Post
autor: Adrio » 18-01-2013, 13:22
Masz tam przy rejestracji okienko do skanów jednej i drugiej strony dowodu. Ja dodałem skany.
-
Haisenberg
- Posty: 15230
- Rejestracja: 23-03-2011, 10:21
Post
autor: Haisenberg » 18-01-2013, 19:54
Ok rejestracja zrobiona, wpłata zrobiona, bonus dodany i 200 już wypłacone

Trochę dziwnie, ale zarazem dobrze, bo nie trzeba było podawać już nr kont danych itd. i wystarczyło wpisać tylko kwotę do wypłaty. Czyli rozumiem że wypłata automatycznie idzie na rachunek bankowy z którego była robiona wpłata?
-
Adrio
- -#VIP

- Posty: 7175
- Rejestracja: 20-10-2007, 21:18
Post
autor: Adrio » 18-01-2013, 20:33
tak bo nie ma innej możliwości wypłaty

-
Haisenberg
- Posty: 15230
- Rejestracja: 23-03-2011, 10:21
Post
autor: Haisenberg » 20-01-2013, 12:34
A jest możliwość sprawdzenia ile już się zrobiło obrotu? Bo szukałem i nie mogłem znaleźć. Czy po prostu jak się wykona obrót to automatycznie kasa się "przeleje" z konta bonus na konto depozyt?
-
Adrio
- -#VIP

- Posty: 7175
- Rejestracja: 20-10-2007, 21:18
Post
autor: Adrio » 20-01-2013, 16:02
Chyba nie ma takiej możliwości. MI przelało automatycznie jak dokonałem obrotu
-
davwids
- Posty: 8735
- Rejestracja: 15-12-2009, 18:32
Post
autor: davwids » 12-02-2013, 15:15
Wczoraj zlecona wypłata , a dziś kasa na koncie za co ogromny plus:)
Szkoda że ten przelicznik jest kurs x stawka x 0.88...
-
davwids
- Posty: 8735
- Rejestracja: 15-12-2009, 18:32
Post
autor: davwids » 24-05-2013, 15:37
Może nie ma szaleństwa ale mi STS dał kod promocyjny na depozyt 10 zł ...
-
Iskar
- Posty: 205
- Rejestracja: 08-10-2011, 16:40
Post
autor: Iskar » 24-05-2013, 19:04
Ten bonus, że można od razy wypłacić 200zł po wpłacie dalej aktualny? Bo przeglądałem regulamin tej promocji i natknąłem się na coś takiego:
Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 200 zł można dokonać dopiero po
jednokrotnym lub kilkukrotnym zawarciu dowolnych zakładów z łączną stawką
odpowiadającą jednokrotności
kwoty depozytu do 200 zł, z minimalnym kursem całkowitym
wynoszącym 1,5.
1.3.1.2.
Podbeskidzie Bielsko-Biała!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci